TASC3: Oficjalne Zapisy

Piąta edycja konkursu.

Moderator: Deathwing

Kategorie TASC, którymi jestem zainteresowany:

Sprite postaci (RTP/Tall)
6
35%
Elementy tilesetu (warstwa górna)
3
18%
Obie kategorie
5
29%
Żadna, nie biorę udziału w konkursie
3
18%
 
Liczba głosów: 17
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

TASC3: Oficjalne Zapisy

Post autor: Jazzwhisky »

Zatem oficjalnie otwieram zapisy do III Edycji TASC, czyli naszego niepowtarzalnego Sprite Contestu. Więcej informacji o istocie zabawy w wiadomości cytowanej niżej, chętnych do uczestnictwa w konkursie zapraszam do dopisywania się w formie postów lub przez PM do mnie.

Na wasze zgłoszenia czekam do czwartku, 24 listopada włącznie.

Co do dotychczasowych uwag, konkurs jak zwykle idzie przez weekend (5 lub 6 dni na oddanie prac), nie powiem jeszcze jakie kategorie będzie obejmował (jedna lub dwie, zależy od ilości zgłoszeń), ale najprawdopodobniej będą to tradycyjne sprite'y postaci, martwa natura/tile to raczej zbyt prosty i powtarzalny temat jak na konkurs.

Jeśli jednak kogoś naprawdę interesowałaby taka kategoria, proszę o zaznaczenie tej informacji w poście. Uprzedzam jednocześnie, że jeśli coś z tego będzie, to ew. tematy prac nie będą banalne, zapomnijcie o pomysłach w stylu "kamień", "drzewko", będę się starał o wyszukanie możliwie jak najbardziej złożonych tematów. Przed chwilą wrzuciłem też ankietę na ten temat, wszystko zależy od wiarygodnej liczby chętnych.

Powtórzone info o konkursie czyli poprzednia treść pierwszego wpisu:
Znienacka jak zwykle, proste pytanie na wybadanie - czy na forum są chętni do uczestnictwa w trzeciej odsłonie Sprite Contestu? Gwardia na forum zmieniła się znacząco, fajnie byłoby wybrać nowych majstrów pixelartu. =)))

Jeśli nie kojarzycie istoty imprezy, achiwalne edycje znajdziecie tutaj -> http://tsukuru.pl/forum/viewforum.php?f=10, bardziej szczegółowe informacje nt. konkursu tu -> http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=242, zaś prace z drugiej edycji konkursu tu -> http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=1432 i tu -> http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=1433.

Ofkoz nie bierzcie wszystkiego na twardo, wszelkie pomysły i komentarze mile widziane. Dorzucam ankietę dla formalności.
Aktualna Lista Uczestników:

1. ŻbiX
2. Klonoa
3. Ska'ciu
4. master miller
5. Leafman
6. Deathwing
7. Super Vegeta
8. Motoki
9. GameBoy
10. Foxer
11. Michu
12. Dragon Kamillo
13. kalafior
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
ŻbiXs

Golden Forki Special - Dema (zwycięstwo)
Posty: 319
Rejestracja: 19 lis 2007, 11:37
Lokalizacja: Totu-totam

Re: TASC3?

Post autor: ŻbiXs »

O, chętnie (w końcu!) wziąłbym w tym udział. :-D
Trochę tylko kłuje mnie zauważalny limit 5 dni na oddanie prac z racji jedynie weekendowych pobytów na własnej projektotwórczej maszynie (jak ew. startnie toto w poniedziałek to automatyczny lipton)... :?

@edit:
Martwa natura/tile brzmi całkiem ciekawie. Umiejętność machania elementów otoczenia jest w sumie tak samo ważna jak popylających postaci, więc osobiście chętnie wziąłbym udział też i w takiej kategorii. :-D
Ostatnio zmieniony 20 lis 2011, 11:57 przez ŻbiXs, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: TASC3?

Post autor: Klonoa »

Weee! Konkurs grafikowy! :3

Z wielką wręcz chęcią bym wziął udział w takiej imprezie żeby zmierzyć się z resztą pixelowców ze sceny :D
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

Re: TASC3?

Post autor: Ska'ciu »

Ja jako "miszcz pajnta" się na to piszę :)
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: TASC3?

Post autor: master miller »

Ja tez chetnie bym wzial udzial

PS. tilesety tez mnie interesuja
Ostatnio zmieniony 19 lis 2011, 10:58 przez master miller, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leaf

Golden Forki 2011 - Zapowiedzi (miejsce 2)
Posty: 185
Rejestracja: 16 maja 2011, 16:43
Lokalizacja: Leaf Village

Re: TASC3?

Post autor: Leaf »

Jestem cienki i dawno tego nie robiłem, ale i tak nie mam co robić, więc....
TAK
Nie jestem n00bem.
Jestem newbie.
---------------------------
Projekty:
CAMELOT
Ukończone w 100%. Link tutaj:
LINK
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: TASC3?

Post autor: Dragon Kamillo »

Ja raczej nie (ale może spróbuję gdyby się odbyło postawić kilka krzywych piksli), dlatego że nie umiem rysować postaci. Gdyby konkurs polegał na rysowaniu tilesów to bym na pewno wziął udział, a tak to nie wiem.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: TASC3?

Post autor: GameBoy »

J/w, gdyby przynajmniej połowa grafik do wykonania byłaby nieożywionymi przedmiotami to mogę się w to pobawić.
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: TASC3?

Post autor: Fear »

Ja kompletnie nie umiem "pikselować" więc cieszę się Waszym szczęściem ;P, a tak całkiem serio, to mimo, że faktycznie ja bym się nie zapisał, to na każdy zryw w postaci konkursów patrzę optymistycznie :)
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: TASC3?

Post autor: Jazzwhisky »

OK, przebiliśmy dziesiątkę w ankiecie, zatem zaraz zrobię z tego oficjalny temat zapisów (z listą tych, którzy już zgłosili się w temacie). Pozostałych chętnych zapraszam do dopisywania się w formie postów lub przez PM do mnie.

Na wasze zgłoszenia czekam do czwartku, 24 listopada włącznie.

Co do uwag, konkurs jak zwykle idzie przez weekend (5 lub 6 dni na oddanie prac), nie powiem jeszcze jakie kategorie będzie obejmował (jedna lub dwie, zależy od ilości zgłoszeń), ale najprawdopodobniej będą to tradycyjne sprite'y postaci, martwa natura/tile to raczej zbyt prosty i powtarzalny temat jak na konkurs.

Jeśli jednak kogoś naprawdę interesowałaby taka kategoria, proszę o zaznaczenie tej informacji w poście. Uprzedzam jednocześnie, że jeśli coś z tego będzie, to ew. tematy prac nie będą banalne, zapomnijcie o pomysłach w stylu "kamień", "drzewko", będę się starał o wyszukanie możliwie jak najbardziej złożonych tematów.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: TASC3: Oficjalne Zapisy

Post autor: Deathwing »

Zgłaszam się. Fajnie będzie znowu sprawdzić swoje umiejętności :) Ale swoją drogą strasznie długo to trwało, zanim pojawiła się kolejna edycja, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość prac w ostatnim TASC. Osób chętnych do pikselowania jest sporo, więc takie konkursy równie dobrze mogłyby się odbywać co roku :P
turn up the silence
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: TASC3: Oficjalne Zapisy

Post autor: Super Vegeta »

Na poprzednie TACO coś-tam się przygotowało, więc czemu by teraz też nie wziąć udziału? Co prawda, odkąd przestałem bawić się RM, niemal zupełnie zaniechałem zabaw pikselkami, ale spróbować można - przynajmniej będzie powód do śmiechu, gdy się nadeśle jakąś karykaturę.
Awatar użytkownika
Motoki

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 3); GRMA Code-Off Edycja VI (zwycięstwo)
Posty: 108
Rejestracja: 12 gru 2010, 11:31

Re: TASC3: Oficjalne Zapisy

Post autor: Motoki »

Zapisuje się :wink:
I coming up only to show you wrong ...
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: TASC3: Oficjalne Zapisy

Post autor: GameBoy »

Dobra zapisuję się, także do kategorii "martwa natura".
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: TASC3: Oficjalne Zapisy

Post autor: Foxer »

Nie umiem dobrze pikselować, ale się zgłaszam! :D
Zablokowany