TASC3: Oficjalne Wyniki!

Piąta edycja konkursu.

Moderator: Deathwing

Zablokowany
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

TASC3: Oficjalne Wyniki!

Post autor: Jazzwhisky »

Kolejna udana edycja TASC za nami, pora na ogłoszenie oficjalnych rezultatów głosowania! W nawiasach ilość głosów użytkowników spoza listy uczestników (małe pkt, patrz zasady) -> http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?p=35969#p35969

Miejsce 1
Sprite 8 (Jackal) - Deathwing; głosów: 21(14)
Obrazek


Miejsce 2
Sprite 2 (Aika) - Ska'ciu; głosów: 12(9)
Obrazek


Miejsce 3
Sprite 4 (Captain Commando) - Foxer; głosów: 8(5)
Obrazek


Pozostałe miejsca:
Sprite 7 (Jackal) - Motoki; głosów: 8(3)
Sprite 3 (Captain Commando) - ŻbiX; głosów: 7(4)
Sprite 5 (Captain Commando) - Dragon Kamillo, Sprite 9 (Rinoa) - Super Vegeta; głosów: 3(2)
Sprite 6 (Captain Commando) - Michu; głosów: 2(1)
Sprite 1 (Aika) - Klonoa; głosów: 0
temat z pracami - http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=3459


Gratulacje dla zwycięzców, dzięki dla wszystkich uczestników i głosujących, zapraszam do podsumowujących komentarzy pokonkursowych!
News z wynikami powinien ukazać się na TA jutro (poniedziałek), wtedy też powinny pojawić się pierwsze informacje nt. tegorocznych GF. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: TASC3: Oficjalne Wyniki!

Post autor: Klonoa »

Szkoda że jednak do końca było to zero głosów :P

Gratuluje zwycięzcom :)
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: TASC3: Oficjalne Wyniki!

Post autor: Michu »

Deathwing ma charakterystyczny styl i bylem przekonany ze to jego praca =]

Gratulajce wszystkim, choc pstrokata Aika Ska'cia (rowniez bardzo charakterystyczna) powinna sie imo znalezc za Rinoa Vegety, dla mnie najwiekszego przegranego tegorocznego TASC.
Obrazek
Awatar użytkownika
Leaf

Golden Forki 2011 - Zapowiedzi (miejsce 2)
Posty: 185
Rejestracja: 16 maja 2011, 16:43
Lokalizacja: Leaf Village

Re: TASC3: Oficjalne Wyniki!

Post autor: Leaf »

Sorki, że nie zdążyłem zrobić mojej pracy, ale wiecie jak to jest...
Jako ciekawostkę mogę dać moją niedokończoną:
Obrazek

Co do wyników - dziwna sprawa trochę, ale cóż. Od początku wiedziałem, która praca jest Ska'cia, zresztą pewnie każdy wiedział :D
Nie jestem n00bem.
Jestem newbie.
---------------------------
Projekty:
CAMELOT
Ukończone w 100%. Link tutaj:
LINK
Awatar użytkownika
Motoki

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 3); GRMA Code-Off Edycja VI (zwycięstwo)
Posty: 108
Rejestracja: 12 gru 2010, 11:31

Re: TASC3: Oficjalne Wyniki!

Post autor: Motoki »

Też robiłem Rione, jednak jej wersja nie spełniła wymagań:
Obrazek

Gratuluję oraz dziękuje za rywalizacje wszystkim uczestnikom.
I coming up only to show you wrong ...
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

Re: TASC3: Oficjalne Wyniki!

Post autor: Ska'ciu »

Jestem miło zaskoczony że mój charset w nieco RTPowym stylu zebrał tyle głosów! A szczerze mówiąc robiłem go trochę na szybko bo myślałem że mam jeszcze jeden dzień czasu a się okazało że tylko kilka godzin. M.in stąd taka paleta kolorów.
Mam nadzieję że to były głosy na charset a nie na mnie, jak ktoś zauważył pewnie każdy wiedział która praca była moja.
Składam gratulacje zasłużonemu zwycięzcy i dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w tegorocznej edycji, oby w następnej poziom był jeszcze wyższy :p
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: TASC3: Oficjalne Wyniki!

Post autor: Super Vegeta »

Deathwing na pierwszym miejscu mnie nie dziwi, w poprzednim TASC jego praca też zaprezentowała wysoki poziom. Na dalszych miejscach zaskoczyło mnie nie wejście trójeczki na podium, a tak to raczej bez niespodzianek. Ogólnie poziom prac trochę słabiej, niż poprzednio, ale było też znacznie mniej zgłoszeń. Mam nadzieję, że kolejny TASC, za jakiś czas (można by spróbować zrobić z tego konkurs periodyczny, np. co pół roku?) zbierze większą uwagę.

Widzę, że Michowi moja Rinoa się spodobała... Cóż, żałuję teraz, że włożyłem w nią tak mało pracy. Gdy patrzę na ten sprajt, oraz przysłany do poprzedniego TASC stwierdzam, że moim głównym problemem jest cieniowanie, kolory za mało różnią się od siebie. Może przyda się od czasu do czasu coś poklepać, to wtedy w następnym TASC będzie lepszy wynik. :)
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 304
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: TASC3: Oficjalne Wyniki!

Post autor: Deathwing »

Dzięki za uznanie :) No i gratulacje dla pozostałych zwycięzców, chociaż ja na 3 miejscu widziałbym bardziej sprite 3. Szkoda tylko, że frekwencja nie była zbyt wysoka, ale może następnym razem będzie lepiej. Wprowadzenie nowej kategorii dla urozmaicenia konkursu nie jest chyba jednak złym pomysłem.
turn up the silence
Awatar użytkownika
Ceres-chan

Golden Forki 2007 - Zapowiedzi (miejsce 2)
Posty: 112
Rejestracja: 28 paź 2007, 18:43
Lokalizacja: Wroclove
Kontakt:

Re: TASC3: Oficjalne Wyniki!

Post autor: Ceres-chan »

Gratuluję zwycięzcom :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: TASC3: Oficjalne Wyniki!

Post autor: Secretman »

Gratulacje dla wszystkich =D
No i tak jak myslalem - wygral Deathwing. Sprite byl na tyle swietny, ze wszyscy oprocz autora oddawali glos na tego Jackala.
Awatar użytkownika
Konrad112
Posty: 44
Rejestracja: 28 paź 2011, 13:23
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: TASC3: Oficjalne Wyniki!

Post autor: Konrad112 »

Gratulacje dla wszystkich! :wink:
Wasze tegoroczne prace były po prostu fenomenalne, aż trudno było odać swoje głosy.
I tak trzymać!
„Lepsza na Konrada głodnych wilków gromada niźli chłop w koszuli”
Spoiler:
Awatar użytkownika
ŻbiXs

Golden Forki Special - Dema (zwycięstwo)
Posty: 319
Rejestracja: 19 lis 2007, 11:37
Lokalizacja: Totu-totam

Re: TASC3: Oficjalne Wyniki!

Post autor: ŻbiXs »

Uff, skoro 3 nie uplasowała się w pierwszej trójce, no to jednak nie będzie zapowiedzi pełniaka OW na ew. tegorocznych GFach. :twisted: (kurcze, to było lepsze niż rzut monetą.)

Brawa dla uczestników za to, że z 13 przystępujących aż 10 czymś zarzuciło (w przeciwieństwie do ostatniego TACO). Jednak nie jest jeszcze tak źle. :-)
Zażarty bój trwał do samego końca, okazja by się pośmiać i popodziwiać conieco była, więc konkurs całkiem udany. Oby tak i nawet lepiej było w ew. kolejnej edycji. :wink:
Secretman pisze:No i tak jak myslalem - wygral Deathwing. Sprite byl na tyle swietny, ze wszyscy oprocz autora oddawali glos na tego Jackala.

Cześć, tu #5 konto Deathwinga. Myślałeś też może o zawodzie jasnowidza? :-P
Awatar użytkownika
Ayene

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 3)
Posty: 49
Rejestracja: 11 mar 2011, 11:08

Re: TASC3: Oficjalne Wyniki!

Post autor: Ayene »

Autorzy prac wykazali się sporymi umiejętnościami. Chylę czoła. Gratuluję zwycięzcom. :-D

PS Przepraszam, jeśli odkopuję temat :-P
Obrazek
Obrazek
Zablokowany