Czy ktoś tu gra w Unreal Tournament ?

PC, konsole i nie tylko...
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Czy ktoś tu gra w Unreal Tournament ?

Post autor: X-Tech »

Kto gra ? Kto gra ? XD
(Rzecz jasna Unreal Tournament 1)


Ostatnio kręcę się w okół serwerów:

Rocket Olympic - Jest to mapa face (typ ctf) mod zmienia wszystkie bronie na rocket launcher ze zwiększoną szybkością. Ten tryb/serwer u mnie króluje przez ostatnie 2-3 lata XD 10/10 To jest niesamowite jak bardzo miodność rozgrywki wylewa się z każdej chwili gry tu naprawdę decydują umiejętności.

Siege - Uzależniająca modyfikacja trybu CTF zmienia te wszystkie mapy w taktyczną grę strategiczną, w której buduje się bazy z części, które można kupić za urobione fragi, ale można także kupować sprzęt. Bywa, że jedna runda trwa kilka godzin. Totalnie epickie przedsięwzięcie. Tutaj wychodzi prawdziwa potęga Unreal Tournament kiedy dwie drużyny kilkunastoosobowe prześcigają się w wyścigu zbrojeń. XD
11/10 Mój faworyt nr 2 od kilku lat.

Jako, że siege to wg. mnie najlepszy mod do Unreal Tournament dodaję taki link do tutoriala tego moda. Dużo ciekawych informacji:


http://www.heiland.co.uk/siege/intro.html





Insta Gib - Kolejny tryb tym razem używa się tylko wzmocnionych shock rifle w trybie ctf - jeden strzał jeden trup. Niesamowita. Kolejny król na mojej liście. 9+/10

Sniper & Camper.de - klasyczny serwer, w którym do dyspozycji dostajemy jedynie snajperki i gigantyczne mapy jak np: gigantyczne wersje pomieszczeń domowych czy ogromne miasta z licznymi blokowiskami, które można obstawiać. Niesamowite wrażenia z gry i inny styl rozgrywki niż w pozostałych. Moja ocena 9+/10


Romanian TDM - czyli teamowy deathmatch. Dwie drużyny nacierają na siebie z klasycznymi pukawkami z ut (do znalezienia) na planszy są relikwie z ut bonuspacka, które dają różne umocnienia jak np: samoregenerujące się hp czy np: atomową śmierć. Proste założenia mega trudne, ale super grywalne ocena 9+/10

Bunny Track - coś dla masochistów. Są to puste mapy ctf zrobione w konwencji gry zręcznościowej z chorym poziomem trudności, w których chodzi o dotarcie do ich końca bez używania save point. Totalnie egzotyczna rozgrywka mario podobna, która robi sieczkę z mózgu. Masa śmiechu - kiedy widzi się obok masę ludzi próbujących przetrwać różnego rodzaju pułapki i przeszkody. 8+/10

funnel - chore mapy dla wariatów we wszelakich trybach we wszelakich możliwych kombinacjach. Mapy na same atomówki, mapy we wszystkich trybach w wersjach hardkorowych jak np: małe pomieszczenia, w których jednym pociskiem można wygrać cały pojedynek xd
8/10

Monster Hunt - W tym trybie chodzi się po jeszcze innym rodzaju map. Chodzi tu o polowanie na potwory. W dużej grupie graczy momentami jest naprawdę śmiesznie.
8/10




Kto gra ? Kto gra ? XD


Forum Unreal Killers. Tutaj możecie poznać graczy i zasady gry na serwerach Unreal Killers.
Między innymi Bunny Track, Siege, Combo Instagib, oraz Pure Instagib czyli wszystko co tygryski lubią najbardziej. Po wejściu na forum są również automatycznie widoczne adresy serwerów poszczególnych TRYBÓW.


http://www.unrealkillers.com/forum.php
Ostatnio zmieniony 16 sie 2013, 18:43 przez X-Tech, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Czy ktoś tu gra w Unreal Tournament ?

Post autor: Preki »

Coś mi mówi że muszę wrócić na arenę...
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Czy ktoś tu gra w Unreal Tournament ?

Post autor: Klonoa »

Masz na myśli UT99 czy o jakąś wcześniejszą wersję o jakiej mi się słuch nie obił ?
Less Less Arte
Obrazek
ODPOWIEDZ