Znacie jakieś gry konsolowe na 4 graczy ?

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Znacie jakieś gry konsolowe na 4 graczy ?

Post autor: X-Tech »

Ostatnio zacząłem szukać gier konsolowych na 4 graczy. Znalazłem kilka tytułów na psx są nimi: Crash Bash, Crash Team Racing. Bardzo rajcowne te gierki do grania w kilka osób jednocześnie przy jednym ekranie i właśnie takich gier szukam. Znacie inne tytuły na 4 ?
Pokrak
Posty: 152
Rejestracja: 13 cze 2009, 03:05
Lokalizacja: twoja lodówka

Re: Znacie jakieś gry konsolowe na 4 graczy ?

Post autor: Pokrak »

Znam wiele fajnych multi, ale zaden na 4... poza niezastapionym Quake2, ofkoz.
Offtop - znalazlem plugin do lupania po sieci na epsxe, kiedy napieprzamy? :D Tylko nie ma pluginow pod emulacje link cable, co mnie nie zadowala(Wipeout 1&2 mialy tylko po linku, psiakrew).
Road roller da! WRYYYYYYYYYYYYYY!
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Znacie jakieś gry konsolowe na 4 graczy ?

Post autor: Kalashnikov »

Większość sportowych. Sam nie jestem (już) wielkim fanem Fify i PES, ale kiedy usiądzie się w 4 osoby (lub więcej) przy piwku, można świetnie spędzić czas :)
Do tego Wormsy, chociaż gra nie jest już tak ekscytująca, bo to jednak turówka.
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Re: Znacie jakieś gry konsolowe na 4 graczy ?

Post autor: Kiksi »

na nintendo 64 jest masa gier na 4 graczy.
Mario Kart :P
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Znacie jakieś gry konsolowe na 4 graczy ?

Post autor: Preki »

Star Fox 64 też jest na 4 graczy. Może pobawię się jednak w emulację N64, specjalnie dla tej giery.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: Znacie jakieś gry konsolowe na 4 graczy ?

Post autor: Pantera »

akurat emulacja N64 chyba jest w miare bez problemowa - ja bynajmniej problemow zadnych nie mialem - tylko pad ma przyciskow od cholery :P
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: Znacie jakieś gry konsolowe na 4 graczy ?

Post autor: kvachu »

Pantera, widocznie emulowałeś tylko gry, które najlepiej dają się emulować, bo akurat emulacja N64 według mnie jest słaba. Wiele gierc jest grywalnych oczywiście, ale często zdarzają się jakieś graficzne niedociągnięcia. A co do gry przez neta na N64 to raz tylko próbowałem przez kailere z tego co pamiętam to Super Smash Brothers sypał się już w menu z tego co pamiętam. Było to chyba przy dołączeniu się 3 osoby. Ale to było dość dawno, a jak jest teraz to nie wiem.
Co do PSX to uwielbiałem grać z kumplem w Diablo na dwóch, ale to tylko dwie osoby. Wciąż pamiętam jak musieliśmy uciekać przed masakrycznymi hordami, bo jak gra się we dwóch to te hordy są o wiele większe niż w grze jednym graczem.
Tu masz listę gierc na multitapa, ale nie wiem czy to wszystkie gry, bo np nie ma tu Crash Bash:
http://www.vidgames.com/ps/software/multitap.html

Poza tym jeśli zadowolisz się grami na dwóch no to gry typu samochodowych rozwalanek pełno. Mam na myśli Vigilante 8 1 i 2 część, chyba ze cztery Twisted Metale i jeszcze jedna gra była tego typu bardzo fajna, ale zapomniałem tytuł. Tony Hawki też poezja na dwóch no i ktoś wspomniał o Quake II, super sprawa na PSX we dwóch.

Wormsy są przecież na 4 osoby chyba. Na forum snesoramy znalazłem jeszcze tytuł Rakugaki Showtime, który ponoć dorównuje Smash Brothers.
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: Znacie jakieś gry konsolowe na 4 graczy ?

Post autor: Pantera »

kvachu pisze:Pantera, widocznie emulowałeś tylko gry, które najlepiej dają się emulować(...)
Mozliwe
kvachu pisze:Co do PSX to uwielbiałem grać z kumplem w Diablo(...)
na moje oko, jak Diablo to jednak lepiej PC, nawet jesli chodzi o jedynke - ale to moje zdanie
Kvachu, jak wygladala walka padem, bo celowania kursorem za pomoca pada sobie nie wyobrazam - wogole mocno mnie zaskoczyles mowiac o Diablo na PSX
kvachu pisze: Wormsy są przecież na 4 osoby chyba.
jak wyzej, jak Wormsy, to dla mnie PC, i to nawet w 6 albo 8 osob :P
choc tak czy siak, robaki chyba lepiej nadaja sie na port na konsole niz Diablo.
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: Znacie jakieś gry konsolowe na 4 graczy ?

Post autor: kvachu »

Pantera pisze: na moje oko, jak Diablo to jednak lepiej PC, nawet jesli chodzi o jedynke - ale to moje zdanie
Kvachu, jak wygladala walka padem, bo celowania kursorem za pomoca pada sobie nie wyobrazam - wogole mocno mnie zaskoczyles mowiac o Diablo na PSX
No i właśnie Diablo na PSX z padem według mnie jest grywalniejsze niż to z PC gdzie musisz mychą łazić. Chodzisz tam normalnie, za pomocą krzyżaka, a gdy podchodzisz do monsterów to ten, którego będziesz w stanie zaatakować, podświetla się automatycznie, to samo z beczkami, skrzynkami czy dropami na ziemi. Graliśmy z ziomkiem wszystkimi postaciami przechodząc grę na wszystkich poziomach trudności i problemów nam to nie sprawiało żadnych. Kiedy później się dowiedziałem, że jest Diablo na PC i je dopadłem to wyłączyłem jednak po pół godzinie. Szykowałem się na granie klawiaturą =].
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Znacie jakieś gry konsolowe na 4 graczy ?

Post autor: Kalashnikov »

Pierwszy wspomniałem o Wormsach >:O

A za granie na konsoli w gry takie jak Diablo, czy różnego rodzaju FPP powinni karać ostrą chłostą.
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

Re: Znacie jakieś gry konsolowe na 4 graczy ?

Post autor: Ska'ciu »

Moim zdaniem FPS czy diablopodobne rzeczy na konsolę - czyt. bez myszki to chory pomysł

Dalej już tylko posty ściśle na temat, please.
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
ODPOWIEDZ