W co aktualnie gracie?

PC, konsole i nie tylko...
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Ekhart »

Fear pisze:Przeszedłem już wiedźmina 3, jeszcze bez dodatków, które są ponoć lepsze, niż podstawka (czekam na wyjście drugiego dodatku i kupno dwóch), a teraz pykam w Dark Souls 3. Polecam, nawet jak ktoś nie był fanem poprzednich części, bo wydaje się bardziej przyjazna dla nowych graczy (troszkę łatwiejsza) względem DS2, którego też przeszedłem łącznie z 3 dlc w pakiecie na ps4.
DS2 skończyłem dwa dni temu przechodzić po raz kolejny. Niestety, bez DLC (PS3, podstawowa wersja gry). Kusi mnie przerespecowanie trochę postaci, podrasowanie dwóch mieczy na powerstance i odpalenie NG+ (grałem "czystym" magiem, ze STR 3 tylko sztyletem mogę machać ;) ). Gram też w Dark Souls (pierwsze) na kompie (w końcu kupiłem pada...), i okazjonalnie walczę z Demon's Souls. Za dużo tych Soulsów mam ;)

A jeszcze nie mogę się zdecydować, czy najpierw podrasować kompa, czy kupić PS4 i Bloodborne + DS3 :v
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: GameBoy »

Nie gra stała się łatwiejsza tylko Ty stałeś się lepszy po tych kilkudziesięciu godzinach grania. :P Zazdroszczę bardzo DS3, bo ja nie mam póki co możliwości pogrania w tą część. :(


Ja nadal katuję Dark Souls 1, to jest zdecydowanie moja gra numer jeden wszechczasów i pomimo spędzenia nad nią myślę że około 350-400 godzin nadal znajduję jakieś drobne rzeczy, które pominąłem. A jeszcze tyle broni z których nigdy nie korzystałem zostało do sprawdzenia. =)
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Fear »

Szczerze, to lekko się pospieszyłem z kupnem ds3. Kupiłem ds2 w pakiecie z 3 dlc na ps store za 99zł :d Lepiej sobie poczekać na fajną promocję, ewentualnie dobrą cenowo podstawkę z dlc, które wyjdą na bank.
DS2 skończyłem dwa dni temu przechodzić po raz kolejny. Niestety, bez DLC (PS3, podstawowa wersja gry). Kusi mnie przerespecowanie trochę postaci, podrasowanie dwóch mieczy na powerstance i odpalenie NG+ (grałem "czystym" magiem, ze STR 3 tylko sztyletem mogę machać ;) ).
To polecam zdecydowanie grę jako walczak z mieczem, dużo więcej fanu :d Szkoda, że bez dlc, bo samo dlc bardzo dobre! (Sinh, gardę tobą!)
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: GameBoy »

Magia w DS jest nudna trochę, zdecydowanie lepiej się jej używa jako wspomagania, a nie głównej broni.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 957
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Powczan »

Mag w Dark Souls? Easy mode :P
Jeśli wiesz jak, możesz bossów pokonywać jednym - dwoma ciosami.

Kończę właśnie przechodzić trzecią część. Trzeci raz. Cena spora, to fakt, ale jeśli jesteście przy kasie, to jak najbardziej warto.
IMO trójka dużo lepsza od dwójki, a czy lepsza od jedynki to się okaże po wyjściu dlc. W obecnym stanie ciężko stwierdzić. Są rzeczy, które są lepsze w jedynce, i które są lepsze w trójce. Przykładowo, trójka jest ciut bardziej liniowa, nie ma tak wielu bardzo rozgałęzionych lokacji, w których można się gubić godzinami. Za to przeciwnicy generalnie są trochę silniejsi, niż w jedynce. Chociaż i tak większość różnic pomiędzy tymi dwoma grami to głównie kwestia "co kto woli", bo nie są to rzeczy lepsze/gorsze, a po prostu inne. A weapon art dodaje dużo dynamiki do walki, więc ogromny plus.
Dodatkowo, w trójce jest cała MASA smaczków nawiązujących do jedynki. Łezka się kręci w oku w wielu momentach :P
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: GameBoy »

Najlepszy musi być moment jak się bijesz z jednym bossem i nagle w jego utworze (soundtrack jest boski w DS3) pojawiają się znajome nuty.
Ale biorąc pod uwagę cykliczność świata DS to takie nawiązania są jak najbardziej uzasadnione.
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Ekhart »

To polecam zdecydowanie grę jako walczak z mieczem, dużo więcej fanu :d Szkoda, że bez dlc, bo samo dlc bardzo dobre! (Sinh, gardę tobą!)
Za pierwszym razem przeszedłem wojakiem - Drangleic Shield +3, Jester Set +2, Lightning Heide Sword +10 i trochę Pyro użyłem ;) teraz się chciałem pobawić.
A co do DLC, to kupiłem wczoraj na Humblu Dark Souls II: Scholar of the First Sin na PC. Mam nadzieję, że pójdzie już teraz, a nie jak kompa podrasuję za jakieś 2 tygodnie ;) tym razem chyba spróbuję sobie powerstanca!
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Yotta
Posty: 39
Rejestracja: 16 lut 2015, 20:02
Lokalizacja: Dobre Miasto

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Yotta »

Próbuję zbierać na przygodę w Hearthstone (który to już raz...).

Kto pyta, nie błądzi. Kto nie błądzi, ten znajdzie drogę. Kto znajdzie drogę, ten odnajdzie własne szczęście.
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 819
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Kryzz333 »

Przeszedłem niedawno Bioshock 2, w sumie spoko, dostałem dobre zakończenie, ale mniej mi się podobał od jedynki, którą niedawno przeszedłem ponownie.

Bioshock I 9+/10, Bioshock II 7+/10
Ale jeszcze jest DLC Minervas Den, który podobno jest lepszy od podstawki.

Obecnie mam wiele gier na celowniku. Obie części Metra Redux, Limbo, różne rmówki (postaram się popisać recenzje dla Gońca)...
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 819
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Kryzz333 »

Gram w Far Cry 3 zdobytego w CD Action, głównie w multi (szczególnie coop). Niezła gra, polecam. Jakby ktoś miał i chciał to pisać. W multiku jeszcze gra parę osób ale czasami ciężko podłączyć się do jakiejkolwiek gry.
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: BH Daimaouji »

Lubię ostatnio grać w DBZ Bukuu Tougeki na GBA (mimo iż to nowsza gra, jest fajna), o i ta gra z Bibi, także na GBA (choć nie wiem jak ją przejść)
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Revlis »

Pokemony na GBA (pierwsze 3 serie) oraz tradycyjnie cykl Dark Souls.
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Rave »

*trylogię. DS3 ma być ostatnie.

A ja ostatnio to głównie gram w swój projekt w Unity. Robienie platformówki 3d to ciężka praca.
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Amelanduil »

Persona Persona Persona Persona
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Sefiro

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo); Konrad Championship I (miejsce 2)
Posty: 93
Rejestracja: 20 wrz 2014, 14:22
Kontakt:

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Sefiro »

Amelanduil pisze:Persona Persona Persona Persona
Grałbym... ale czekam aż trochę stanieje :P
Btw. Słyszałem, że Persona 5 dostaje lepsze noty od FFXV xD
Nie dziwni mnie to, P3 i P4 były bardzo dobre, teraz może być tylko lepiej :D
ODPOWIEDZ