W co aktualnie gracie?

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AFKward
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 2018, 12:01

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: AFKward »

Ostatnio grałem sobie w Grim Dawn i Recettear: An Item Shop's Tale, jeszcze w Town of Salem tak o.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Rave »

Ja obecnie gram w Staxel, to coś jak Stardew Valley, tylko bardziej proceduralne i w 3d. Teoretycznie na moim złomie to nie powinno mieć prawa się odpalić, no ale jak wszystko obniżę na maksa (ubrzydzę grę jak się da), a rozdziałkę dam 1152x864, no to jakoś nawet przyzwoicie chodzi, są drobne "zwiechy", ale to tylko i wyłącznie wina mojego złomu. Sama gra spoko i na normalnym kompie zadziała świetnie jak ktoś lubi takie rzeczy.
Awatar użytkownika
Vitold
Posty: 96
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:50

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Vitold »

U mnie RimWorld (Ciągle Alpha) i Crusader Kings 2 ale coś się popsuło i nie pokazuje mi połowy królestw :(
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 819
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Kryzz333 »

Civilization 5, Rome Total War (z niezłym modem Europa Barbarorum),
ograłem demo Napoleon Total War, niemłoda gra, ale chyba zakupię
gram też w Deus Ex Human Revolution, dopiero początek gry, ale jest super. Kupię Mankind Divided jak skończę.
Awatar użytkownika
Karrmel21

Golden Forki 2022 - Pełne Wersje (miejsce 1);Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 1)
Posty: 58
Rejestracja: 09 gru 2017, 13:18
Kontakt:

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Karrmel21 »

Kryzz333 pisze:Kupię Mankind Divided jak skończę.
Akurat gram właśnie w Mankind i chociaż gra w sama w sobie jest wyśmienita(poza bezsensownym motywem na którym oparli fabułę), to strona techniczna wciąż leży po niecałych dwóch latach od premiery i każdy gracz ma inne problemy. Mi sama gra działa sprawnie, ale mam za to czasy ładowania dłuższe niż w pierwszym Wieśku przed patchami i znajduję też masę bugów praktycznie w każdej sesji(raz udało mi się nawet wypaść z planszy, bo wbiegłem za szybko do budynku).
Dlatego też polecam zastanowić się nad zakupem, albo kupić na wyprzedaży, kiedy cena zazwyczaj spada do mniej niż 30 zł.
Spoiler:
Moje gry:
SpaceSave(Skończone - 2017)
Cień w Obiektywie: Wersja Rozszerzona (Skończone - 2020)
Sunset Rain(Skończone - 2022)
sancTis: Dies Irae(T.B.A.)
Awatar użytkownika
AFKward
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 2018, 12:01

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: AFKward »

Ostatnio nadal Grim Dawn, czekam na ważną wiadomość od twórców, która ma być 5 marca.
Dodatkowo Wiedźmin 3, myślę o ponownym przejściu Fable Anniversary. No i mam też nowy zakup - My Time at Portia. I jeszcze trochę innych, nowych gier AAA, jako że mam nowiuteńki PC.
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Kitabake »

"South Park the Stick of Truth" - Muszę przyznać, że fajna gierka.
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: BH Daimaouji »

Ostatnio mam humor na Heidi więc gram w grę o niej na GBA
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
ODPOWIEDZ