W co aktualnie gracie?

PC, konsole i nie tylko...
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Re: W co aktualnie gracie?

Postautor: Rave » 09 maja 2010, 22:52

Ja teraz będę się zabierał za Planeshift, jak mi się uruchomi. Podobno świetny MMO. Jak co, to się wrażeniami podzielę.
Awatar użytkownika
kvachu

Postautor: kvachu » 09 maja 2010, 23:36

W sumie racja, wywaliłem(to te puste miejsca).
Obrazek
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo)

Postautor: GameBoy » 10 maja 2010, 12:44

A ja z racji odbywanych praktyk i związaną z tym nudą przechodzę na telefonie pierwsze Final Fantasy, bo znalazłem całkiem dobry emulator NESa.
http://www.rmxp.vot.pl -> kopia RMXP

To Twój projekt, więc, do jasnej cholery, weź wreszcie za niego choć odrobinę odpowiedzialności. - Kleo =)
Ponoć w jaskiniach koło rysunków ściennych przedstawiających mamuty można było zobaczyć "scena umiera". - Noruj =)
Awatar użytkownika
Rave

Postautor: Rave » 10 maja 2010, 15:08

No, planeshift się odpalił.. Spoko gierka - połączenie sesji rpg i Action RPG. Bardzo fajne, sporo kasy można zbić na samych questach.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 05 cze 2010, 15:18

NES:

Gram znowu w nesa:
Przeszedłem Contra Force i znalazłem genialną grę przypominającą bombermana.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Santa5

Postautor: Santa5 » 10 cze 2010, 18:45

Ostatnio pogrywam w Countera Source'a (Counter-Strike Source dla zielonych :mrgreen: ), a jeśli chodzi o gry browserowe to w BattleKnight
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Preki » 10 cze 2010, 19:21

Teraz pogrywam sobie w Micro Machines V3, trzecią odsłonę słynnych wyścigów miniaturek po stołach, biurkach i w tym podobnych otoczeniach. Pomimo grafiki 3D i paru innych usprawnień w stosunku do poprzednich części, gra ma świetny klimat. Grałem w nią 7 lat temu, aż zainstalowałem ponownie teraz. Przejechałem 18 wyścigów pod rząd w trybie Challenge bez ani jednej straty życia. Nie wyszedłem jednak z wprawy po tylu latach nie-grania! :-D
Obrazek
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
kvachu

Postautor: kvachu » 11 cze 2010, 14:17

Preki pisze:Przejechałem 18 wyścigów pod rząd w trybie Challenge bez ani jednej straty życia. Nie wyszedłem jednak z wprawy po tylu latach nie-grania! :-D

Albo ta gra jest taka łatwa.

Anyway, ostatnio jak tylko mam czas to gram W starą dosówke o nazwie Trial by Magic. Gra ta z perspektywy do złudzenia przypomina Diablo, ale ze względu na swój wiek jest trochę uboższa graficznie. Tak samo jak w Diablo, tutaj też schodzimy w dół i jest 25 pieter podziemii. Pietra są różne, bo niektóre są bardziej pod walkę, a niektóre pod labirynty. Gra mi do złudzenia przypomina Eye of Beholder tylko, że w innej perspektywie. Jedna rzecz dość wyraźnie odróżnia od siebie obie gry, a mianowicie to ilość bohaterów. w EOB mamy ich czterech(drużynę), a w TBM mamy jednego łowcę przygód. W grze bardzo podoba mi się dość szczegółowa mapa lokacji, która niewątpliwie pomaga nam w eksploracji podziemii. W grze tej mamy dość sporo poukrywanych przejść, a na wyższych poziomach już właściwie trzeba przeszukiwać każdą ścianę co jak dla mnie jest jednym z minusów tej gry. Uwielbiam tego typu klimaty. Średniowieczew klimatach fantasy, podziemia o bardzo surowym klimacie i im głębiej tym coraz to bardziej przerażające pomioty ciemności czychają na nas. Jeszcze nie napisałem nic o fabule, więc jesteśmy sobie łowcą przygód rządnym sławy i podejmujemy sie próby pokonania labiryntu najpotężniejszego maga Alarica. Alaric wybudował ten labirynt, bo mu się nudziło i chciał patrzeć jak ludzie w nim umierają. Jeszcze nikt z niego nie wyszedł żywy, a najdalej dotarł tylko jeden jakiś potężny mag i było to piętro 17. Niestety zaporą nie do przejścia dla innych nawet potężnych magów i wojowników jest minotaur na piętrze 15(nie mogę się doczekać aż go dopadnę ^^, a juz blisko, bo jestem na 13).
Jest jeszcze druga strona medalu jeśli chodzi o labirynt, ale o tym już nie będę pisał. Dodam tylko, że za przejście labiryntu Alaric obiecuje nagrodę w postaci złota.Oczywiście sława też nęci nowych wojowników.

na koniec jak zwykle skrinoza ode mnie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Postautor: X-Tech » 21 cze 2010, 19:37

Przeszedłem Castelvania 4 na snesa, a wcześniej przeszedłem
Jazz Jack Rabbit 2 Secret Files ze wszystkimi dodatkami. Zabrałem się też za gierki w dosie.
Naprawdę świetne gry na dosa wyszły. Gram m.innymi w Wolfenstein 3-d - ta gra wymiata.
Lubicie screeny to macie.
Obrazek
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Inq » 21 cze 2010, 21:32

Gram m.innymi w Wolfenstein 3-d - ta gra wymiata.

Szczególnie pod względem tak lubianej przez ciebie głębi fabularnej.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto

Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
X-Tech

Postautor: X-Tech » 21 cze 2010, 22:26

Po za hudem i statusami misji więcej fabuły nie uświadczyłem. Jak ci się podoba Wolf-3D pod względem fabuły to miło :D Dobre jest w Wolf 3-d to rozwiązanie ze zbieractwem rodem z zręcznościowek na nesa gdzie za zbierane przedmioty zdobywa się punkty. Dzięki tym przedmiotom i statusowi w procentach znalezionych na danym etapie gra ma większą żywotność, bo chętniej się ich szuka żeby się potem sprawdzić. Po za tym są życia. Ogólnie ta gra to NIEMAL zręcznościówka 2-d z nesa w widoku fps.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Fear » 21 cze 2010, 23:18

Chłopaki i dziewczyny, ode mnie ponadczasowe Worms 2: Armageddon , zapewne każdy grał już w to kilka lat temu. Dla mnie o niebo lepsze niż Wormsy w 3d.
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Rave

Postautor: Rave » 22 cze 2010, 01:37

X, Inq chyba ironizował. A co do strzelanek, to wolę Doom/Doom2, chociaż Wolf też jest fajny i też czasem lubię w to zagrać. X, jak masz to daj na PW namiary na tego moda do dooma na 50broni/1000potworów (czy tam odwrotnie). Chętnie bym sobie pograł
Awatar użytkownika
X-Tech

Postautor: X-Tech » 22 cze 2010, 02:22

Worms World Party jeszcze lepsze. Kiedyś się złożyłem z kumplami na tę grę na psx. O wiele więcej broni niż w Armageddon.

Rave - nie. Wolfenstein ma inne zasady.
Patrz temat humor/gry wideo.
Poironizowane.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Inq » 22 cze 2010, 07:58

Rave - nie. Wolfenstein ma inne zasady.
Patrz temat humor/gry wideo.
Poironizowane.

?
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto

Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.

Wróć do „Gry/Emulacja”