Szukam MMORPGa

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Szukam MMORPGa

Post autor: Powczan »

Błagam, poleci mi ktoś jakiś mmorpg? Jak coś ściągam to albo gó*** albo nie działa bo mój komp to złom, grałem w wowa ale trial mi się skończyl.....

Od razu mówię, że najlepiej kiedy gra ma słabe wymagania, bo czasami nawet jak spełniam zalecane to mi nie działa ( czy chaszczy się wam może toribash? o.O )
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Shuckham MMOerpega

Post autor: Foxer »

No cóż, jest wiele fajnych mmorpgów... Skoro poszedł ci WOW to większość powinna też ruszyć. Polecam Silkroad, Cabal Online, Dekaron. A jak chcesz internetową siekankę z widokiem zza pleców i elementami RPG to możesz ściągnąć Rakion: Chaos Force.
Jeszcze jest Requiem, ale to rzeczywiście może ci nie pójść ;). Mój sąsiad bardzo zachwalał Soul Of The Ultimate Nation, ale to też 'wyższa' półka ;D
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Shuckham MMOerpega

Post autor: Powczan »

grałem w WoW'a WOTLKa, ale to był tylko trial, a z tego co mi wiadomo to trial chodzi na silniku BC. Lekko mi się zacinał na najgorszych ustawieniach graficznych. W pomieszczeniach działał mi dobrze.

No więc tak
Silkroad : Człowieku ja mam 3 razy gorszy chociażby procesor niż jest w minimalnych wymaganiach o.O nie ma tu oczym mówić.
Cabal : Grałem, też lekko mi się przycinał, a gdy chciałem sobie niedawno zacząć grać, to nie działała ochrona antyspamowa, przepisywałem te wyrazy a i tak było napisane, że źle. Prosiłem nawet kumpla, żeby mi zrobił konto i w szkole próbowałem i kupa, nie szło ( chyba, że zrobisz mi konto to pogadamy xD )
Supreme Destiny : Raczej wątpie, żeby mi poszło, to samo się tyczy Dekarona i Rakiona.

Ku woli ścisłości, oto tytuły, w które jako tako można grać na moim ekhem..... "kompie" :
Metin2 : Nawet spoko, ale jak tylko wchodzę do miasta to porażka, czasami jak ściągnę za dużo mobków ze spota to taka zacinka że mi się ekhem.... xd "komp" resetuje. Ostatnio jak zrobili update i dodali nową teksturkę trawki, to tak mi się zacina, że nawet 2 lvla nie mogę wbić :/
Flyff : Działa całkiem nieźle, do 50 lvla, bo wtedy zwykle chodzi się expić na Darkon, a tam tyle luda, że aż się tnie i to nie tnie się lekko tylko tak się tnie, że żal dupę ściska. :/
Grałem też w jakieś tam gry 2d, Phoenix Dynasty, Daimonin ( nie polecam, najgorszy mmorpg w jakiego grałem ), Crazy Tao...... Jednakże gry 2d mi się szybko nudzą, czasami zagram w jakiegoś OTSa, ale nie bardzo sobie radzę w Tibii ( po nabiciu odpowiedniego lvla, na świecie pvp to nie da się dla mnie expić, bo zawsze przychodził pk mający 3 razy wyższy lvl ode mnie i jak mnie ubijał to mi lvl spadał. OTSy są zwykle światami pvp, a na realu nie ma mowy grać, bo bo nabiciu 15 lvla jeden lvl wbijałem 2 tygodnie, bo nie umiem w to za bardzo grać ).

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś tytuły, to zapodawać :D

EDIT

O właśnie grałem jeszcze w Botsy i Infinity, ale Botsy to nie moje klimaty, a infinity też mi się zacina, chociaż na tyle, że można grać. Mogą być nawet gry single player z opcją multiplayer np max do 4 graczy w pokoiku, coś jak w Dunegon Siege 2, albo Tony Hawk, byle by to tylko w był RPG albo MMORPG z możliwością expienia zdobywania itemków skilli i questami, bo w niektórych mmorpgach, jak to niektórzy nazywają takie gry jak toribash ( czy tam toribosh ), chociaż widać ze to nawet RPG nie jest...
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Shuckham MMOerpega

Post autor: Foxer »

Zostaje ci MU Online i znalezienie do niego jakiegoś dobrego serwera.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Shuckham MMOerpega

Post autor: Powczan »

Chyba nie grałeś w MU na moim kompie........ Zanim udało mi się najechać na nazwę servera ( strasznie mi kursor mulił ), to z 10 minut minęło, a jak już się udało, to zanim wpisałem swoje passy, już mnie wywalało z serva, że niby za długo.....

Kiedyś tam widziałem na necie grę zatytułowaną 7 million czy jakoś tak. Autor recenji napisał, że nie pokaże wymagań, gdyż jak pisał, gra powinna pójść nawet w czajniku gazowym na węgiel, no więc ściągnąłem. I zgadnij, gra mi działała czy nie? :P
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Shuckham MMOerpega

Post autor: Foxer »

Ok, czyli z tego co widzę to wszelkie 3D odpada. Spróbuj zatem Maple Story, Dofus i Conquer Online.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Shuckham MMOerpega

Post autor: Powczan »

Hmmmm o ile dobrze pamiętam to na maple story kiedyś miałem za mało RAMu i pewnie nadal mam, chociaż co mi z tego jak to by mi się ściągało 34 godziny o.O

Dofus to znam ale nie grałem mogę spróbować i zobaczyć wymagania, tak samo z Conquerem.

Chociaz 3d całkowicie aż nie odpada bo można se bło pograć np. w Infinity online albo tego nieszczęsnego Flyffa, w którym nigdy nie będe BP ;( ( ani żadną inną klasą na 60 lvlu :/ )

Gier 2d to za bardzo nie szukam, bo na takich stronach typu www.mmorpg.org.pl już wszystkie przejrzałem i albo była nieciekawa albo miałem za słaby komp na te gry, albo jak już mówiłem, szybko mi się nudzą, bo zwykle gry 2d to są jakieś OTSy albo na silniku graficznym Tibii albo elysium diamond, albo po prostu są nudne i mają mało graczy.

Jak tak teraz patrze na tego Dofusa i Conquera to o Dofusie mogę zapomnieć a na Conquera mam ciut gorszy komputer niż jest wymagany, chociaż zawsze moża by spróbować.

( Jak znasz coś fajnego via WWW to też dawaj, bo niektóre tytuły np Shadowtale, Canaan albo My fantasy i Margonem nawet mniw ciągnęły na kilka tygodni, byle by to tylko było reat time, bo nie przepadam za turowymi i za tekstowymi ).
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Sabikku

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2009 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 305
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:36

Re: Shuckham MMOerpega

Post autor: Sabikku »

Arkadia, mud. Toribash dość ciekawy, fajnie się też gra w np. gusanos :).
Awatar użytkownika
Aegis
Posty: 8
Rejestracja: 02 paź 2009, 20:55

Re: Shuckham MMOerpega

Post autor: Aegis »

Ragnarok - mimo dość słabej grafiki, gra bardzo grywalna :)
Ale o ile pamiętam trzeba grać na prywatnych serwerach d;

@Sabbiku
Toribash i gusanos (liero lepsze) mimo, że jest fajne to chyba to nie są mmorpgi ;p
dizus
Posty: 85
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:01
Lokalizacja: Żory

Re: Shuckham MMOerpega

Post autor: dizus »

cholera, znacznie prościej byłoby gdybyś po prostu podał parametry swojego komputera, bo tak to każdy może strzelać co Ci pójdzie, a co nie. nie sądzisz, że trochę mija się to z celem?
zresztą, warto byłoby pomyśleć o modernizacji/kupnie nowego sprzętu, bo - czy chcesz, czy nie - świat idzie naprzód i nowe gry (i nie tylko, stron również się to tyczy) nie będą wymagały mniej :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukam MMORPGa

Post autor: Powczan »

Dobra, dzięki wszystkim na razie starczy, posprawdzam jakieś, bo niektóre znam, ale mam komp zbyt badziewny, jak bedzie kupa i nic mi nie pojdzie to zamkne temat bo to sensu nie ma na tym kompie to dupa ja pie***** tego kompa on jest taki zje**** ze h** :-x :-x
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: Szukam MMORPGa

Post autor: kvachu »

Skoro mówisz, że masz kompa padlinę to według mnie Ragnarok Online byłby w sam raz. Sam bym w to pograł gdybym miał normalne łącze.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Szukam MMORPGa

Post autor: Rave »

A może The Mana World (darmowe MMO, o żadnych premium-gównach nie ma mowy, bo to jest GPL i donacjami stoi [tzn. chcesz, masz kasę to wspomagasz autorów, jak nie masz, to i tak masz pełną funkcjonalność]). Adres, to o ile pamiętam http://themanaworld.org . Ja też jestem tam zarejestrowany, mam postać, ale jak coś to pisać przez PM-kę, bo nie chcę tu publicznie tego nicku podawać, gdyż używam go w paru innych jeszcze miejscach.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukam MMORPGa

Post autor: Powczan »

Mógłbym spróbować też to, po screenie widzę, że to coś podobne do Polska online, ale nie dziś, nie jutro bo na razie patrze na te gierki co inni podali. Ale każdą sprawdzę, nie ma wała, bo na prawdę bm se w coś pograł normalnego ( ile można grać w ragdoll masters i takie rzeczy które mi chodzą? o.O )
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
ODPOWIEDZ