Elements the game

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Elements the game

Post autor: Powczan »

Grzebałem ostatnio na mmorpg.org.pl i pojawiła się tam gra, która strasznie mi się spodobała a mianowicie elements the game. Jest to karcianka, z prostymi zasadami :
Na początku wybieramy jeden spośród eeeee tam chyba było 12 elementów o ile sie nie myle : fire, water, air, earth, light, darkness, life, time, death, entropy, gravity, aether. Gra polega na budowaniu pillarów, układając je na polu dolnym ( nazwijmy to tak bo nie wiem jak to sie zwie w grze ), ktore co ture produkuja punkty danego elementu ( burning pillar robi 1 punkt fire na ture. te "punkty" nazywaja sie quanta, jakos tak ). Później za te punkty możemy używać różnych kart skilli oraz wystawiać kratury jak w duel masters. Tym sposobem trzeba zjechać przeciwnikowi hp do zera by wygrać. Za wygrane walki dostajemy coiny za któe możemy kupować nowe karty w sklepie.

Gra jest ładna wizualnie i dość szybko opanowuje sie zasady. Zapraszam do grania w to, naprawde warto według mnie ( uwielbiam karcianki :D ), a także zapraszam do duelu ze mną, mam nick Gedharm jakby co 8)

Polecam gierkę, gram niedługo niecałą godzine a już ją kocham <3

link do gry : http://www.elementsthegame.com/ ( nie wymaga ściągania, chodzi na silniku flash chyba )
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Vesper
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2010, 11:59

Re: Elements the game

Post autor: Vesper »

Witam wszystkich jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum!

Gram od jakiegoś czasu w Elements i bardzo mi się ta gra podoba. Obecnie stworzyłem talię rainbow, którą gram przeciw False God z niezłym skutkiem stale powiększając liczbę swoich ulepszonych kart :)
Nie wiem czy wiece, ale jest też polska strona Elements od jakiegoś czasu.
Odwiedź polską stronę Elements.
Jeżeli chcesz pomóc mi tworzyć polską stronę Elements, możesz przysyłać artykuły (talie, poradniki itd.) na bodhistawa@o2.pl
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Elements the game

Post autor: Powczan »

Ja tam koto resetowałem już chyba z 20 razy d; aktualnie gram talią światła.
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Vesper
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2010, 11:59

Re: Elements the game

Post autor: Vesper »

Po co resetować konto? Nie lepiej sprzedać karty i kupić nowe?
Odwiedź polską stronę Elements.
Jeżeli chcesz pomóc mi tworzyć polską stronę Elements, możesz przysyłać artykuły (talie, poradniki itd.) na bodhistawa@o2.pl
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Elements the game

Post autor: Powczan »

Za kasę z moich niczego porządnego nie kupię. Poza tym chodzi o to, żeby score nabijać od nowa ;p

No i przy okazji dostaję nowe karty ^__^
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: Elements the game

Post autor: kvachu »

Mi się nie podoba. Za dużo wszystkiego.
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Elements the game

Post autor: Foxer »

Grałem kiedyś jeszcze w ciut starszą wersję, całkiem ciekawe. Nie pamiętam gdzie konkretnie to znalazłem, albo na Joemonsterze albo na Facebooku :P. Z tego co pamiętam to jechałem na kartach Aether, robiąc co chwilę kopie jakichś dobrych kart, masakra po prostu jak miałem np. 3 smoki o dużym ataku.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Elements the game

Post autor: Powczan »

Taa, ja wole wywalić pegasusa z dwoma - czterema blessami. Z dwoma ma 9 ataku, dive i bach nagle ma 18 i robi rzeźnię :D skosiłem tak Micha jakiś czas temu xD ( oczywiście pegasy można mieć max 4 w talii tak samo jak blessów )

@dół

W pierwszym miałem farta, a w następnych pojedynkach dostawałem słabsze karty. Ty miałeś o tyle szczęście że dostałeś fire rain 2 razy ( za każdym razem zmiatałeś mi armie i głównie dlatego przegrywałem ;p )
Ostatnio zmieniony 24 lis 2010, 17:34 przez Powczan, łącznie zmieniany 2 razy.
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1160
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Elements the game

Post autor: Michu »

Skosiles, ale zaraz pozniej dwa razy wygralem ;)

Gra wciaga i jest banalna do opanowania. No i pierwszy raz na powaznie w karciance sie wzialem za konstruowanie decka od samego poczatku =]
Obrazek
Awatar użytkownika
Vesper
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2010, 11:59

Re: Elements the game

Post autor: Vesper »

Lubię talię life/aether. W talii skorpiony i fraktale. Najpierw zbieramy odpowiednią ilość quantum, a potem dosrywamy tyle skorpionów ile wlezie. Pięknie się potem poison kumuluje :D
Odwiedź polską stronę Elements.
Jeżeli chcesz pomóc mi tworzyć polską stronę Elements, możesz przysyłać artykuły (talie, poradniki itd.) na bodhistawa@o2.pl
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Elements the game

Post autor: Powczan »

Fire bolt rush też ciekawy - kończy się na tym, że mamy 120 fire quanta i 6 fire boltów w łapie. Chyba nie muszę mówić jaki robimy z tego użytek =P
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Vesper
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2010, 11:59

Re: Elements the game

Post autor: Vesper »

Wystarczy 113 Fire quanta ;p Fajny deck, ale głównie w teorii, bo ciężko jest nieraz tak długo wytrzymać. Z fire wolę golemy albo feniksy :)
Odwiedź polską stronę Elements.
Jeżeli chcesz pomóc mi tworzyć polską stronę Elements, możesz przysyłać artykuły (talie, poradniki itd.) na bodhistawa@o2.pl
ODPOWIEDZ