Cabal O_O

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Cabal O_O

Post autor: Powczan »

Czy ktoś z Was, kto grał w Cabal online miał kiedyś taki problem? :shock:

http://img409.imageshack.us/img409/1179 ... 517530.jpg

Albo może ktoś ma pomysł co z tym zrobić? =P Wiem, że to coś z game guardem i próbowałem już reinstalla gry, ponownego ściągnięcia game guarda, resetować grę i komputer, to znaczy pralke, ale nic nie dało. Gość napisał, że formatowanie c powinno pomóc, ale nie zamierzam się posuwać do aż takich drastycznych środków :P
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Cabal O_O

Post autor: Jazzwhisky »

Pomyśl co nowego ostatnio instalowałeś, ew. wyłącz antyvira i przede wszystkim - wywal z autostartu wszystkie śmieci (np. przez EasyCleanera), zrestartuj i spróbuj ponownie. ;)

No i sprawdź ten plik .erl, może w opisie błędu jest nazwa programu, który koliduje z GameGuardem.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cabal O_O

Post autor: Powczan »

Plik(i) .erl są w katalogu z Game Guardem. Próbowałem je już usuwać, instalować od nowa itp. - bez skutku. Ale spróbuję powyłączać te wszystkie badziewia w tle. Może coś da :P

EDIT

Wywalanie śmieci z tła nic nie dało =(

EDIT2

A zresztą, nieważne, tu nic nie działa... Ostatnio próbuje włączyć rpg makera 2003 zacina się na tym obrazku który zawsze sie pojawia przy włączaniu a dalej nie idzie. Brak odpowiedzi... ( ostatnio tez przestal mi dzialac WoW, Flyff, Metin2, Infinity, Soldat, Bots i jeszcze pare innych gierek w ktore można było sobie pograć -_-" )
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
ODPOWIEDZ