Jaką grę na rpgmakera polecacie ?

PC, konsole i nie tylko...
Zablokowany
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Jaką grę na rpgmakera polecacie ?

Post autor: X-Tech »

Tu dajemy tytuły gier na rpgmakera dające rozrywkę, od których trudno się oderwać i nie dające o sobie zapomnieć. Jeśli zwlekacie nie polecajcie nic, bo chodzi o szczere typy, które na was zadziałały tak jak napisałem w pierwszym zdaniu. Nie rozpatrujcie tego jako wybór najlepszej gry na rpgmakera bardziej patrzcie na to tak jakbyście mieli zadecydować o wyborze gry, którą mieli byście komuś polecić bo was urzekła jedynie ograniczając się do wyboru z gier na rpgmakery, ale piszcie szczerze, bez wazelinki dla autorów gier byle by tu powiedzieć o ich grach. Tu chodzi tylko polecenie dobrych gier dla rozrywki, które naprawdę wam się podobały tak bardzo jak przedstawiłem to w pierwszym zdaniu.



Ja polecam:
*(RPG)Ahriman Prophecy (Wiadomo dlaczego) 10/10

*(RPG)Final Fantasy Endless Nova - Druga gra, którą uważam za mistrzostwo rpgmakera. Tu mamy do czynienia z podróżami między planetarnymi. Zupełnie nowa gra tytułująca się finalami opierająca się w paru miejscach na założeniach FF, ale to zupełnie nowe przygody wg. mnie lepsze od niejednej komercyjnej FF. Prócz tego masa rozwiązań jak handel wymienny, super pomysłowo ROZWIĄZANE walki np: nauka czarów od każdego napotkanego wroga, bezmiar opcji i ciągły pęd do przodu bez przestojów akcji + świetna muzyka w tle to jest najważniejsze. 9+/10

*(AKCJA) PTEI2 - dużo strzelania elementy handlu, oraz świetne scenki wprowadzające w akcję i parodie gier komputerowych. Niektóre minigry tragiczne dlatego ocena niższa 8/10

Ogólnie to po za jeszcze paroma wyjątkami gdybym miał jednak coś polecać to raczej bym miał małe pole do wyboru, bo duża część gier w rpgmaker to po prostu smęty i straszna nuda, na którą po prostu szkoda czasu. Są lepsze rzeczy do grania. Większość gier na rpgmaker nie jest godne polecenia komukolwiek i szkoda zawracać sobie nimi głowy. Fun Fact.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1160
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Jaką grę na rpgmakera polecacie ?

Post autor: Michu »

Obrazek
Zablokowany