Szukam gry w stylu...

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pakitos
Posty: 151
Rejestracja: 26 sie 2009, 08:15
Lokalizacja: kraina sera

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: pakitos »

Hardkorowe, tzn za duży poziom trudności? Można to w opcjach zmienić. I można też grać z samymi botami.
co
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: GameBoy »

Ściągaj makerówki i graj.


Czasami mam wrażenie Rave, że Ty te pytania zadajesz po to by mieć powód do narzekania. =)
To złe, tamto niedobre, jeszcze inne ssie. No nie dogodzisz. =)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: Jazzwhisky »

Ja to *wiem*, dlatego od dawna nie odpowiadam (ok, staram się) w tematach by Rave. :}

Zróbmy wyjątek i sprawdźmy efekt - http://store.steampowered.com/app/444250/, gra oryginalnych twórców Minecrafta, bardzo słabe opinie, ale może Ci się spodobać.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: GameBoy »

Na pewno jest gdzieś lepszy klon tej gry co wrzuciłeś. =))))
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: Rave »

Jazzwhisky pisze:Ja to *wiem*, dlatego od dawna nie odpowiadam (ok, staram się) w tematach by Rave. :}

Zróbmy wyjątek i sprawdźmy efekt - http://store.steampowered.com/app/444250/, gra oryginalnych twórców Minecrafta, bardzo słabe opinie, ale może Ci się spodobać.
Niestety, ale gra wymaga myszki, a tą jak mówiłem mam uwaloną i do czwartku wymienić nie mogę (brak kasy).
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: Dragon Kamillo »

Nie możesz przeżyć tygodnia bez grania?

Po za tym jest wiele gier nie wymagających myszy, masz też makerówki, ja nie widzę tutaj żadnego problemu. No chyba że chcesz jakieś nowości które nie wymagają myszy, OK to może być problem...

Przy okazji tak se myślę, czy dało by się w RM robić mapy klawiaturą gdyby mysz komuś siadła, ale chyba nie...
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: Rave »

Nie da się map bez myszy robić, chyba że chcesz się bawić albo joy2key albo opcjami ułatwień dostępu - ale w obu przypadkach to i tak głupiego robota. Co do makerówek, no ja chcę coś zręcznościowego, no. I nie, nie chcę żadnych nowości tylko coś co pomoże mi spędzić czas wolny aż będę mógł kupić nową mysz i kontynuować kodowanie swojej gry w Unity. Jakąś fajną freeware'ówkę.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: Dragon Kamillo »

W takim razie ściągnij se z The Company, jakaś Amigową zręcznościówkę i pocinaj. Nie musisz bawić się w emu, bo ktoś już pobawił się za ciebie...

http://thecompany.pl/

Edit dół: Już minął XD...
Ostatnio zmieniony 14 maja 2016, 10:40 przez Dragon Kamillo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rekkimaru

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 1)
Posty: 99
Rejestracja: 07 sie 2013, 21:16
Lokalizacja: Netherrealm
Kontakt:

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: Rekkimaru »

Zanim my mu doradzimy tak jak mu pasuje to ten tydzień minie.
Usunięty

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: Usunięty »

Może to proste że to tak napiszę, ale:
Chcesz [wstaw dowolne wymagania] zagraj w Garry's Mod'a. ;-)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: Jazzwhisky »

Tym razem coś ode mnie, zasadniczo wyszukuję takie rzeczy sam, ale że wpółczesnych gier jest niewspółmiernie dużo, to może trafi się coś, na co nie wpadłbym przeszukując Google. :)

Moje słowa kluczowe w kolejności to: PC, podzielona na misje, turowa, strategia, wydana po roku 2010, indie (ostatnie dwa tylko dlatego, że resztę raczej znam, no ale)

Dla przybliżenia - ideałem byłaby pewnie kolejna część Advance Wars (na PC), ale nie chodzi mi zupełnie o klony, stąd będę wdzieczny w zasadzie za wszelkie nie-oczywiste (XCOM, Heroes...) sugestie.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: GameBoy »

Armello, Banner Saga - obie gry mają niezłe recenzje.
Skyshine's Bedlam - tu już nieco gorzej.
zimny95
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2018, 20:48

Gra podobna do Parallel Worlds

Post autor: zimny95 »

Cześć!

Szukam gry podobnej do pierwszego fragmentu Parallel Worlds, autorstwa TiTeka, odbywającego się w Korsanii, a dokładnie chciałbym, aby gra lub jej większy fragment odbywał się w antyutopijnym, albo komunistycznym mieście. Dobrze by było gdyby gra była wykonana w pixelartowej grafice 2d. Jeśli ktoś zna taką grę to byłbym wdzięczny jakby napisał tytuł w tym temacie, tylko zaznaczam, że oczekuję jedynie tytułów wydanych w języku polskim lub angielskim.
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: Adrap »

Może spróbuj Perfect World od Amadika?
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: GameBoy »

ODPOWIEDZ