Minecraft - server dla Gospody

PC, konsole i nie tylko...
Awatar użytkownika
Ozzaku
Kontakt:

Minecraft - server dla Gospody

Postautor: Ozzaku » 21 sie 2013, 11:06

Hm. Wiem że grupka ludzi stąd gra w tą grę, co byście powiedzieli na stworzenie serwera dla userów gospody i stworzenie miasteczka - Tsukurogrodu? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Re: Minecraft - server dla Gospody

Postautor: Dragon Kamillo » 21 sie 2013, 11:14

A czym ten pomysł różni się od tego: http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=3887?
Co innego też jest, że parę osób se gra w minekrafta, a co innego czy te osoby chciały by grać na takim mało popularnym serverze, jakim będzie server gospody (nas rmowców jest mało, a co dopiero rmowców którzy tracą czas na minekrafta).
Awatar użytkownika
Ozzaku
Kontakt:

Postautor: Ozzaku » 21 sie 2013, 11:18

np. że to robimy dla zabawy, nie robimy gry lecz spędzamy wspólnie czas przy kopaniu i wydobywaniu, no i budowaniu?
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Postautor: Dragon Kamillo » 21 sie 2013, 11:28

Gameboy: Scenie bardziej przyda się porządna gra w makerze niż chat z graficzką, kwiatkami i bezsensownym ekspieniem kopaniem i wydobywaniem, no i budowaniem.
Awatar użytkownika
Ozzaku
Kontakt:

Postautor: Ozzaku » 21 sie 2013, 11:53

Ludzie to jest propozycja, nikt przecież nie każe ci grać, po za tym zamiast gadać można się wziąć za tworzenie projektów a nie żalić się że nie ma projektów i że scenie przydało by sie to i tamto, scene tworzymy my - opieprzamy się to projektów nie ma więc to żadne uzasadnienie.

Dalej posty od osób chętnych,
lub informacje o rzeczywistym serwerze, please.
Awatar użytkownika
Klonoa
Kontakt:

Postautor: Klonoa » 21 sie 2013, 20:09

Jak mam być szczery to nawet z chęcią bym wpadał od czasu do czasu na taki serwer żeby popisać z innymi, którzy by się na nim znajdowali i przede wszystkim pobudował różne konstrukcje bo kocham tworzyć, ale gorzej z bezsensownym zabijaniem i kopaniem x3

Ale dalej tocząc ten głaz to nie wiem czy to ma sens łączyć bezpośrednio ze sceną bo przecież wszyscy chociażby raz się tam nie pojawią, a w końcu to by się mogło skończyć kompletną pustką.
Obrazek

Spoiler:
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Rave » 21 sie 2013, 20:39

Klonoa pisze:tocząc ten głaz

To sześciany da się toczyć? o.O...

A co do tematu, to pomysł fajny. Ja bym od czasu do czasu wpadał (choć raczej rzadziej bo 1) StarMade, 2) RM).
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Noruj » 21 sie 2013, 20:52

Pamiętam, że było coś podobnego, tylko że dołączaliśmy się do jakiegoś normalnego serwera. Nie było wtedy problemów z pustkami. Z tsukuru zaglądało chyba z 5 osób. Potem ucichło.
Obrazek

Marazm.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 22 sie 2013, 01:10

To by mogło być lepsze niż irc. Jeśli łatwo się tam pisze i można toczyć ze sobą boje - czemu nie ?
Jedyny problem. Nie grałem nigdy w meincrafta. Takie coś powinno być zamiast irc na twierdzy.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za dobrze wykonaną pracę - grę.

Czat ssie.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie.Nie jaram się RPG itp. Szkoda czasu.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo)

Postautor: GameBoy » 22 sie 2013, 12:08

Pisać można w miarę łatwo, ale chat łatwiej zarchiwizować i przy większej dyskusji można nie nadążać ze śledzeniem tekstu.
Na plus - jak ktoś nas zdenerwuje to można go odszukać i zdzielić przez łeb. ;)

Ja bym mógł wpaść nieraz, pod warunkiem, że będzie można bez problemów grać w creative mode (admin może zmieniać tryb gry pojedynczym graczom) - kopanie i zdobywanie surowców znudziło mi się dawno, za to do budowania wracam co jakiś czas.
http://www.rmxp.vot.pl -> kopia RMXP

To Twój projekt, więc, do jasnej cholery, weź wreszcie za niego choć odrobinę odpowiedzialności. - Kleo =)
Ponoć w jaskiniach koło rysunków ściennych przedstawiających mamuty można było zobaczyć "scena umiera". - Noruj =)
Awatar użytkownika
Rave

Postautor: Rave » 22 sie 2013, 14:47

GameBoy pisze:Ja bym mógł wpaść nieraz, pod warunkiem, że będzie można bez problemów grać w creative mode (admin może zmieniać tryb gry pojedynczym graczom) - kopanie i zdobywanie surowców znudziło mi się dawno, za to do budowania wracam co jakiś czas.

^ This.

Anyway, przydałaby się zrzutka na jakiś dobry hosting, np. CraftServe, bo hostowanie na kompie oznacza lagi jak się inne rzeczy na nim robi, no i jak wyłączasz kompa to serwer też idzie w dół.
Awatar użytkownika
Ozzaku
Kontakt:

Postautor: Ozzaku » 22 sie 2013, 15:10

Cóż nie ekscytujmy się tak i nie brnijmy tak daleko, z tego co piszecie nie każdy ma czas i będzie raczej wchodził "czasem" co też będzie oznaczać pustyki na serwerze, a nie ma sensu płacić jak ma byc pusto ._.
Awatar użytkownika
Gorn5

Postautor: Gorn5 » 22 sie 2013, 17:06

Dobry pomysł tylko za pewne będą pustki!
Jeśli chcesz/chcecie to zrobić to będzie najlepiej jak już zaczniecie coś budować na serwie :D
Osobiście grałem w minecrafta :p
Możecie zrobić także rangi!
np.nowy gracz będzie grał na survivalu a jakieś wyższe stopnie na crativie?
Awatar użytkownika
Soul

Postautor: Soul » 22 sie 2013, 17:18

Gorn5 pisze:Dobry pomysł tylko za pewne będą pustki!
Jeśli chcesz/chcecie to zrobić to będzie najlepiej jak już zaczniecie coś budować na serwie :D
Osobiście grałem w minecrafta :p
Możecie zrobić także rangi!
np.nowy gracz będzie grał na survivalu a jakieś wyższe stopnie na crativie?

To już jest totalnie bezsensowne. Po co dzielić graczy, skoro i tak nie będzie ich za dużo.
Nie wiem, czy popierać ten pomysł, czy nie, gdyż w minecrafta od 1.7.3 i tak nie mogę grać.
Awatar użytkownika
Rave

Postautor: Rave » 22 sie 2013, 23:34

A z jakiego powodu? Dlatego, że od 1.8 ulepszyli generator i naprawili cholerne Farlandsy? Czy może dlatego, że od pełnej 1.5 (nie mylić z beta/alpha 1.5) redstone jest o wiele łatwiejszy i przyjemniejszy?

Wróć do „Gry/Emulacja”