Promocje na gry w Biedronce

PC, konsole i nie tylko...
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: X-Tech »

Kurcze. Olałem budzik. Ustawiłem budzik, by iść do biedronki po gry o w pół do siódmej.
Byłem przed chwilą i nie było nic z tego co mnie interesowało. Kupiłem tylko Alone in the Dark.
Czy planują dokładkę ? Czy w waszych biedronkach też takie pustki w grach ?
Ile gier było rano ? Ktoś był/widział ?
Awatar użytkownika
Lyserg1260
Posty: 159
Rejestracja: 13 sty 2014, 00:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: Lyserg1260 »

Ja byłem jakoś po 12 i było sporo nawet, był Frontlines (świetna gra, ale nie kupiłem bo serwery zamknięte) i parę innych perełek. Myślałem jeszcze nad Red Faction jakimś, ale nie chciałem brać w ciemno. Niestety nie znalazłem Gothica :( Kupiłem za to Painkiller Hell & Damnation w ładnym gamebooku. Niestety gra się pobiera na steama, 12gb wszystko zajmuje, tragedia.

Kupiłem jeszcze Riddicka (zdążyłem, bo chwilę potem jakiś koleś +30 lat przyszedł i chyba chciał go kupić też, bo tak się przyglądał co wziąłem i mruknął coś o Riddicku do kolegi obok). Poczułem się urażony jakością wydania tej gry, zwykłe pudełko, a w środku tylko płyta. Nawet instrukcji nie dali.
btw. jestem ciekaw czy istnieje komputer który pociągnie tą grę na max detalach. Ja muszę grać na małym antyaliasingu, na max detalach mi bardzo tnie. Dodam że w takie gry jak Far Cry 3, Tomb Raider 2013 i Resident Evil 6 spokojnie grałem na ultra detalach i chodziły płynnie.
Tomb Raider nawet z tym efektem włosów TressFX mi nieźle chodzi. Nie wiem jak mogli tak skopać optymalizacje tej gry ;p
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: X-Tech »

Ja jestem zadowolony z Alone in the Dark. W moim sklepie było kilka sztuk Riddicka. Najlepszym wydaniem z prezentowanych gier było Alone in the Dark. Sama gra krytykowana przez recenzentów jest klasyką wśród graczy za masę innowacji. Zapowiada się coś świetnego. Było jeszcze Neverwinternigths2 z ciekawszych. Ostatecznie jeśli zrobią dokładkę kupię jeszcze Amnesię. Pewnie gdybym wybrał się wcześniej dorwałbym ALIENY, bo jednak zależało mi na nich.
Awatar użytkownika
Lyserg1260
Posty: 159
Rejestracja: 13 sty 2014, 00:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: Lyserg1260 »

Mam oryginalnego Alone in The Dark, ale nie grałem nawet, bo podobno gniot jeśli chodzi o sterowanie i dubbing. O ile z tym drugim można coś zrobić, bo z tym pierwszym chyba nie . Ale wyszła odnowiona wersja na PS3 i podobno wypada lepiej.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: X-Tech »

W Blair Witch Project Rustin Parr sterowanie też dziwne, a gra kultowa
lorak

Golden Forki Special - Premiery (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon V (miejsce 3)
Posty: 241
Rejestracja: 18 lip 2011, 15:11

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: lorak »

Ja kupiłem Gemini Rue i Sama i Maxa: Sezon 1. Ogólnie wybór (byłem około 11) był spory, nie znalazłem wszystkiego, czego szukałem, ale gier w pudle było kilkaset i niewielką część stanowiły symulatory traktora :)
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: X-Tech »

kilkaset ! Kiedy dotarłem było maksymalnie 100. Ile musiało być rano.
Macie pojęcie czy te gierki będą dorzucane codziennie ? Czy będzie jakaś dokładka ?
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: ravenone »

Robiliśmy polowanie z żoną późnym popołudniem. W jednej biedronce wogóle nie mieli dostaw, w drugiej były niemal same symulatory traktorów, pociągów, śmieciarek itp. W trzeciej kilka ciekawych pozycji. Kupiłem Neverwinter Nights 2, zastanawiałem się nad Dungeon i First Templar czy jakoś tak, zaraz obczaję to w sieci czym to się je.
Był nawet Dragon Commander, a to stosunkowo świeża gra przecież.
Po Gothiku ani śladu:(
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: X-Tech »

Mam małe pytanie. Czy w trakcie trwania promocji dowieziono u was jakieś gry ?
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: Kleo »

U mnie kompletnie nic, a w ciągu dwóch tygodni trwania akcji byłam w dwóch Biedronkach (tyle mam w okolicy) po jakieś 3-4 razy. Zresztą nawet na początku nie było nic specjalnego, chyba że z rana, ale tego nie wiem, bo oczywiście wolałam spać niż biegać po sklepach.
Koniec końców kupiłam tylko Harvey's New Eyes i to bardziej na zasadzie, żeby nie wychodzić z pustymi rękami, bo doświadczenia z przygodówkami Deadalica mam co najwyżej średnie.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: Rahim »

Spokojnie, pocieszę was biedne człowieki. Co jakiś czas gry w biedronce wystawiają, wiem to bo zaledwie rok temu w wakacje mojemu koledze starsi kupili grę z biedry za 10zł na urodziny(nie pamiętam tytułu, bo to jakaś strzelanka, a te mnie nie kręcą). W roku 2012 na mikołajki mój brat kupił koledze z Klasy za 10 zł w biedrze G2 (nie pamiętam czy z NK, czy bez) jednak zasmuciło mnie to wydanie, biedne jakieś, do tektury z narysowanym smokiem i Bezim w zbroi doczepiona była płytka w papierowym opakowaniu, ni do tego solucji, ni plastikowego pudełka. Te promocje są co raz, tylko trzeba się przyczaić. A stare dobre gry są sprzedawane za krocie, więc nie wierzę że do tego czasu nikt żadnej kasy nie nazbiera...
Awatar użytkownika
Lyserg1260
Posty: 159
Rejestracja: 13 sty 2014, 00:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: Lyserg1260 »

No ja wciąż poluję aż znowu wystawią w Biedrze "Tomb Raider Ultimate Edition" zawierający wszystkie części serii.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: Preki »

Rahim pisze:to wydanie, biedne jakieś, do tektury z narysowanym smokiem i Bezim w zbroi doczepiona była płytka w papierowym opakowaniu, ni do tego solucji, ni plastikowego pudełka.
No skąd ja to znam. Kiedyś jak kupowałem Unreal Antologię w tym samym czasie co X-Tech, to też dostałem tekturowe pudełko z samą płytą. Poszedłem wymienić na podstawie paragonu - dostałem i tak to samo. Najśmieszniejsze jest to że X miał właśnie jakieś papiery i inne pierdoły w pudełku, ja nie :mrgreen:
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: X-Tech »

Jeśli chodzi o OSTATNIĄ promocję w biedrze ja na pocieszenie kupiłem tylko Alone in the Dark. Jeszcze w to nawet nie grałem XD Miałem do wyboru jeszcze Riddicka i Star Crafta, ale uznałem, ale horror to będzie najlepsza opcja, ale podobno nie jest zbyt dobry wg. recenzji. Gracze piszą, że jest niesamowity.

Co do poprzednich promocji. Ja kupiłem za 10zł m.innymi Unreal Antologię. W środku była płyta CD z muzyką z gry. Różne książeczki, jedna z nich o świecie Unreala i przedmiotach z gry. Sama płyta zawiera Unreala 2,1, Unreal Torunament i Unreal Tournament 2004. To była akurat dobra promocja. To był najlepszy zakup growy jaki popełniłem. Tyle klasyki i do tego w pięknej oprawie. Kupiłem jeszcze Amnesię DD i Gears of War.
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Promocje na gry w Biedronce

Post autor: Soul »

Przepłaciliście za Alone in the Dark xD Ja to miałem za darmo z jakiegoś czasopisma i to dość dawno temu. Ale do tej pory nawet tego nie zainstalowałem.

Dół:
Nie pamiętam dokładnie, ale na pewno nie za dużo :)
Ostatnio zmieniony 07 mar 2014, 17:20 przez Soul, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ