Moje gameplaye

PC, konsole i nie tylko...
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Moje gameplaye

Post autor: BH Daimaouji »

kvachu pisze:
BH Daimaouji pisze:
Mozliwe, że w najbliższym czasie zapodam nowe filmy z NESowych hiciorów.
Daj gameplay z Guardic Gaiden
Nie znam tego, więc będzie raczej bardzo daleko na liście i o ile w ogóle.
Poza japonią gra jest znana jako The Guardian Legend
A tak przy okazji. Nie wiem z jakiego powodu, ale tak po prostu jest, dla mnie japońska wersja chipa i dale 2 jest bardziej klimatyczna. Ta angielska jakoś mi nie pasuje
1.Hehe no to zobacz Duck Tales 2, Granit Forsant przeklina jak wujek Skrenus pokona tą "gline" (mówi "kuso")
2.Famicom to nie dzisiejsza generacja gdzie warto by kupić jpn. wersje, choć Akumajou Densetsu jest lepsza muzycznie i graficznie niż Castlevania 3
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Moje gameplaye

Post autor: GameBoy »

Nie jestem fanem postaci w grach z durnie wybaluszonymi oczami z rozgrywka ktora nie ma zwiazku z zadna trescia od razu mam w glowie CASUAL kiedy widze te dwie rzeczy prosta rozgrywka i postaci z wielkimi wybaluszonymi gałami poruszające się niezbyt jak to wskazuje gatunek - chętnie.
Ja bym nie skreślał tej gry od razu. Spróbuj przejść parę poziomów - wciąga i wymaga od gracza myślenia. Nie możesz tu losowo wciskać klawiszy i liczyć na wygraną. Nie da się.
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: Moje gameplaye

Post autor: kvachu »

Preki pisze:
Jazzwhisky pisze:próby z Battletoads. ;D
Śmiej się śmiej Jazz, ale na EZkonie w 2013 osobiście byłem świadkiem tego, jak jakiemuś świrowi się udało (i to na oryginalnym NESie!). Więc może i Kvachowi pójdzie ;)
Na prawdziwej podróbie NESa grałem w to setki razy i przechodziłem to bodajże na jednej kontynuacji, a kontynuacje są chyba 3 jeśli się nie mylę. Grę się da przejść, ale trzeba dużo ćwiczyć.

@X-Tech:
Nie spisuj od razu na straty Serii Lolo, bo to naprawdę świetna gra, a jeśli gardzisz nią tylko ze względu na wygląd głównej postaci to w ogóle bezsens. Pamiętam, że przeszedłem jedynkę, bo mnie wciągnęła bez reszty.
Tak na marginesie, to na SNESa jest coś chyba podobnego zwanego Little Magic: http://agtp.romhack.net/project.php?id=littlemagic
Może tutaj postać ci podpasi X-Tech :D
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Moje gameplaye

Post autor: X-Tech »

Po prostu taki styl postaci kojarze z grami casual to nie chodzi o sam wyglad postaci nie o to chodzi po prostu wiekszosc gier, ktore kojarze z takim rodzajem uproszczeniem grafy to byly gry casualowe i faktycznie w wspomnianej gierce poczatkowa siec etapow byla banalem to rzucilem ok spróbuje pograć więcej.

Na snesie jest podobne. OK faktycznie.
ODPOWIEDZ