Internetowe ustawki w grach

PC, konsole i nie tylko...
Awatar użytkownika
Kryzz333

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2)

Re: Internetowe ustawki w grach

Postautor: Kryzz333 » 05 kwie 2015, 18:50

Odświeżając temat:

Ktoś pograłby w Battlefield 3 na dowolnym trybie/dodatku?
Spoiler:
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 05 kwie 2015, 19:39

Mogę pograć w Brutal Dooma (najchetniej), Unreal Tournament 99 ewentualnie jakieś gry z emulatorów coop (konsolowe) ale bez hamachi. Shmupy na 2p po planszy glownie, platformery strzelane metal slug itp. W sensie pogram chętnie jeśli ktoś odezwie się na pw. Na 1p ostatnio nie grywam w emu. Głównie gram w horrory na PC, ale jak ktoś sie odezwie to no problemo. W coopa w jakies gierki automatowe/snes itd. moge chetnie grac takze W Mario Kart, Crash Team Racing (rocket mode )
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Yotta

Postautor: Yotta » 06 kwie 2015, 12:10

Mam:
*Quake III Arena,
*Counter-Strike 1.6,
*Call of Juarez: Więzy Krwi.

Kto pyta, nie błądzi. Kto nie błądzi, ten znajdzie drogę. Kto znajdzie drogę, ten odnajdzie własne szczęście.

Wróć do „Gry/Emulacja”