Travelers MMO

PC, konsole i nie tylko...
Awatar użytkownika
Wyklęty
Posty: 100
Rejestracja: 07 gru 2009, 17:30

Re: Travelers MMO

Post autor: Wyklęty »

Hmmm, prezentuje się nawet całkiem nieźle. Na stówkę wezmę udział w beta-testach... tylko błagam, niechaj ten projekt nie zostanie od tak rzucony jak "Projekt Scena".
Gra w produkcji:

*Hakerski Wyścig*

Gatunek:
*Przygodowe*
*Logiczne*
*Komedyjne*

Planowany czas ukończenia:

Sam biedny Bóg jeden wie kiedy xD

Kilka cytatów które tak jakoś mnie zaciekawiły: http://wklej.org/id/1555547/
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Travelers MMO

Post autor: Rahim »

Wyklęty pisze:Hmmm, prezentuje się nawet całkiem nieźle. Na stówkę wezmę udział w beta-testach... tylko błagam, niechaj ten projekt nie zostanie od tak rzucony jak "Projekt Scena".
Dlatego właśnie znając chęci Zombika podchodzę do tego sceptycznie. Czekam na dalsze postępy, wtedy wypowiem się dokładnie na ten temat =)
Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 376
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Re: Travelers MMO

Post autor: Zombik »

Tak, nie będę owijał w bawełnę, chęci mi minęły... a teraz znów przybyły na coś w klimatach Tysiąca i Jednej nocy, ale w 2k3.
Nie wytrzymam z samym sobą, ale nie spodziewajcie sie tej bety tak prędko jeżeli już.
Ciekawe jaki jest rekord zapowiedzianych i niewydanych gier, bo wydaje mi się, że niedługo go pobije, albo pobiłem.
No, ale kto wie co się stanie.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Travelers MMO

Post autor: Klonoa »

Juz przebiles moj stary licznik zaczetych gier? Pewnie ta.. i szkoda ze mmo tak naprawde upadlo jak Phantasy Star Online 2 :c
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Travelers MMO

Post autor: Venesard »

Zombik, weź zepnij dupsko (bez urazy) i zrób to MMO. Jest sporo osób które chciałyby w to zagrać, nie tylko ze Sceny. No kurde, aktualnie to jedna z gier w które najbardziej chciałbym zagrać.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Travelers MMO

Post autor: Rahim »

Niestety, tak go nie zmotywujecie. Może za jakiś czas mu się odmieni, i wróci podłubać do projektu.
Pozostaje tylko czekać, jak przy innych jego grach :d
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: Travelers MMO

Post autor: Athanor »

Ozzaku pisze:Niestety, tak go nie zmotywujecie. Może za jakiś czas mu się odmieni, i wróci podłubać do projektu.
Pozostaje tylko czekać, jak przy innych jego grach :d
Dokładnie tak jak ja! Obiecuję coś, a potem nigdy tego nie kończę.
ODPOWIEDZ