Lego Worlds - co myślicie?

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Lego Worlds - co myślicie?

Post autor: Rave »

Ja bawię się świetnie przy tej grze, a jakie są wasze odczucia?
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: Lego Worlds - co myślicie?

Post autor: BeVoo »

W trailerze przeczytałem "brick by brick" a kilka sekund wcześniej widziałem narzędzie do dowolnego kształtowania terenu? :roll: Niemniej ciekawie się zapowiada, chociaż i tak pewnie nie pogram, bo jest mnóstwo innych, ciekawszych gier ;) Wracam do Pillars of Eternity :twisted:
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Lego Worlds - co myślicie?

Post autor: Kryzz333 »

Mam alergię na budowlane sandboxy, więc ja postaram się trzymać z daleka.

Jak dla mnie to podwójny skok na dzieci. Ja już wolę Minikrafta.

Pillars FTW
Awatar użytkownika
WebsterBolek
Posty: 113
Rejestracja: 02 paź 2010, 10:21

Re: Lego Worlds - co myślicie?

Post autor: WebsterBolek »

Gra mi nie przypadła do gustu, cóż starzeje się. Zresztą sami twórcy wrzucają nas w świat Lego od tak byśmy sobie budowali, bez żadnego celu. Nie ma tu nic poza klockami..
Oczywiście dla fanów Lego dobra sprawa, bo mają nieograniczoną możliwość budowania i odkrywania. Dobra alternatywa dla osób nie mających zbyt dużych funduszy na zakup ogromnej ilości klocków Lego, które są niestety drogie.
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: Lego Worlds - co myślicie?

Post autor: Ekhart »

ka0909 pisze:Dobra alternatywa dla osób nie mających zbyt dużych funduszy na zakup ogromnej ilości klocków Lego, które są niestety drogie.
Albo miejsca. Wiesz ile to cholerstwo zajmuje przestrzeni?!
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Lego Worlds - co myślicie?

Post autor: ravenone »

Ekhart pisze:
ka0909 pisze:Dobra alternatywa dla osób nie mających zbyt dużych funduszy na zakup ogromnej ilości klocków Lego, które są niestety drogie.
Albo miejsca. Wiesz ile to cholerstwo zajmuje przestrzeni?!
Fakt, zbieram się od miesiąca, żeby półki ścienne przywiercić;) bo junior po podłodze i parapetach wala zestawy
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Lego Worlds - co myślicie?

Post autor: Rave »

BeVoo pisze:W trailerze przeczytałem "brick by brick" a kilka sekund wcześniej widziałem narzędzie do dowolnego kształtowania terenu?
Bo można i klocek po klocku i dowolnie kształtować teren ;). Zależy jak komu wygodnie.
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: Lego Worlds - co myślicie?

Post autor: Ekhart »

ravenone pisze:
Ekhart pisze:
ka0909 pisze:Dobra alternatywa dla osób nie mających zbyt dużych funduszy na zakup ogromnej ilości klocków Lego, które są niestety drogie.
Albo miejsca. Wiesz ile to cholerstwo zajmuje przestrzeni?!
Fakt, zbieram się od miesiąca, żeby półki ścienne przywiercić;) bo junior po podłodze i parapetach wala zestawy
Taa, "junior" :p
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Lego Worlds - co myślicie?

Post autor: ravenone »

Cicho, bo się wyda.

Offtopując z deka dalej, Rave zajmij się lepiej czymś takim:
https://www.youtube.com/watch?v=PvsYEniseGk
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Lego Worlds - co myślicie?

Post autor: Rave »

Spoko, i na takie "wielkie" projekty czas przyjdzie. Na razie mam pomysł co zrobić i to też dość duży projekt, ale najpierw muszę nauczyć się jak to działa (mam pożyczoną wersję, kupuję w piątek bo wtedy wypłata).

A jeśli ci chodziło, że z prawdziwych klocków, to zwyczajnie mnie nie stać i nie miałbym gdzie trzymać gotowych budowli (na 2-3 wiadra z klockami pewnie bym miejsce znalazł).
ODPOWIEDZ