Final Fantasy 7 Remake - Trailer z E3

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Final Fantasy 7 Remake - Trailer z E3

Post autor: Amelanduil »


Także tego :I
Ostatnio zmieniony 17 cze 2015, 02:02 przez Amelanduil, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Final Fantasy 7 Remake - Trailer z E3

Post autor: Noruj »

A jednak to robią...
Kurczę, nie wiem co o tym sądzić.
Obrazek
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Final Fantasy 7 Remake - Trailer z E3

Post autor: GameBoy »

Ja bym 100 razy bardziej wolał remake dziewiątki. <3

Trochę szkoda mi Square, bo jakby się nie starali, to fani i tak pewnie ich zjedzą, bo z realny produkt nigdy nie będzie tak dobry jak ten, który istnieje w nostalgicznych wspomnieniach graczy.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Fantasy 7 Remake - Trailer z E3

Post autor: Powczan »

Ja tam jestem ciekawy co zrobią z systemem walki. Zwłaszcza teraz, kiedy gracze nowszych fajnali są przyzwyczajeni do zręcznościowej walki, a jeśli taką wrzucą do tego remake'u, to już będzie zupełnie inna gra :P
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Final Fantasy 7 Remake - Trailer z E3

Post autor: Amelanduil »

GameBoy pisze:Ja bym 100 razy bardziej wolał remake dziewiątki. <3
Tylko spójrz, że o dziewiątkę nikt nie prosił. Najbardziej fani domagali się siódemki, kiepską decyzją byłby remake czego innego.
Gedharm pisze:Ja tam jestem ciekawy co zrobią z systemem walki
Skoro to jest reMAKE, to raczej coś się w tym kierunku podzieje. Gdyby to był reMASTER to by zostawili jak jest xd
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Final Fantasy 7 Remake - Trailer z E3

Post autor: GameBoy »

Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Final Fantasy 7 Remake - Trailer z E3

Post autor: Noruj »

Ja w zasadzie też wolę FF9, to mój ulubiony jrpg.
Co do FF7 to pewnie zmienią system walki, nie oszukujmy się. Kogo by teraz bawiło ustawianie durnych komend i oglądanie przydługich animacji? (mnie)
Obrazek
Awatar użytkownika
Viuu

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2011, 21:33
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Final Fantasy 7 Remake - Trailer z E3

Post autor: Viuu »

Ja osobiście uznaję, że w jRPG 3D turowa walka wygląda sztywnie i jest nudnawa, ale mimo to, CrasheR na ultimie ma trochę racji. To w końcu remake dla fanów oryginału, a nie żeby zgarnąć nowych graczy (choć zazwyczaj robi się to jednak na odwrót), więc powinien być w miarę wierny oryginałowi.
Choć kto wie, potwierdzono już zmiany scenariuszowe (i jakoś mnie to nie dziwi, tyle tych gier i innych bzdur wyszło w uniwersum siódemki, że pewnie niektóre rzeczy warto by było odświeżyć względem tego), więc i system walki mogą przerobić (i mnie akurat by to cieszyło :I).
Obrazek
Victory Quotes: 1, 2
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Final Fantasy 7 Remake - Trailer z E3

Post autor: Soul »

Walka jest turowa. Coś na widok czego, dzisiejsze wielkie koncerny klną jak cały związek zawodowy szewców. Niedzisiejszy, nie sprzeda się, nieatrakcyjny, nieefektowny i nieefektywny. Trzeba iść naprzód! Z duchem czasu! – mówią najwięksi. Fakt, że do najpopularniejszych i najwyżej ocenianych gier na rynku należą dziś turówki, jakoś do nich nie przemawia.
Odnośnie FF VII to chyba się sprawdza :P Chociaż ta gra nie podbiła rynku systemem walki, a fabułą, pomimo przestarzałej grafiki, nadal wiele osób w nią gra. Ale idąc dalej to i tak zostanę przy starszej wersji, bo nie ma szans żeby ta nowa odpaliła się na moim sprzęcie.
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Final Fantasy 7 Remake - Trailer z E3

Post autor: Amelanduil »

Viuu pisze:Choć kto wie, potwierdzono już zmiany scenariuszowe
Ponoć to w większej części będzie to, czego nie mogli umieścić wcześniej ze względu na limitacje sprzętowe. Ale to się przekonamy jak wyjdzie :v
ObrazekGlico☆Magic?
ODPOWIEDZ