Strona 1 z 1

Kazio Trap

: 11 lut 2017, 02:04
autor: Dragon Kamillo
Każdy chyba na tym forumie kojarzy taką grę jak Super Mario World.
Każdy też za pewne kojarzy 3 hacki tej gry o nieco wyższym poziomie trudności, sławne Kaizo Mario World.
W tym roku z tego co widać mija 10 lat od ich powstania, przez ten okres zdążyło powstać wiele przeróbek inspirowanych kaziem, takie jak Kaizo Mario Bros 3 i inne.

Ostatnio oglądając sobie z nudów jak ktoś się męczy w Kaziach na youtube odkryłem pewną perełkę - Animację zainspirowaną kaziem.
Zwiastun:


Sama pełna animacja trwa 8 minut - ale to tak na prawdę tylko wstęp, bo poznanie całej historii zajmuje o wiele więcej czasu. A wszystko to dlatego, że jest to sprytna gra mająca wiele zakończeń. Wszystko opiera się na poszukiwaniu odnośników i rozwiązywaniu zagadek. Sama animacja jest świetna, muzyka również, pewnie nie jedna osoba zagrała by w taką zręcznościówkę gdyby na prawdę istniała. Tutaj mamy okazję zagrać w trochę inny rodzaj gry, ale tak na prawdę też świetnej.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=lIES3ii-IOg
(nie wrzucam tego w tag youtube, bo i tak pewnie większość będzie chciała otworzyć to na youtubie)

Sam zaciąłem se na tym internety, doszedłem chyba do 2 zakończenia (cienko, tego jest o wiele więcej), jestem ciekawy czy ktoś będzie tak zapalony by odkryć wszystko...

PS: To już wyszło trochę dawno, na necie są już odtajnione poszczególne zakończenia, ale po co se psuć zabawę, wszystko z tym związane a mające innego autora jak Guy Collins Animation pewnie jest spoilerem!

EDIT (dół): Nie, to nie błąd, specjalnie tak nazwałem temat. Dlaczego - sam nie wiem, jakoś tak mam XD. Początkowo chciałem nawet wpisać "Pułapka Kazia", ale zrezygnowałem z tego i zostało tylko samo Kazio zamiast Kaizo.

Re: Kazio Trap

: 14 lut 2017, 21:46
autor: Rave
*Kaizo