Prophetis

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Innos
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2007, 19:21

Prophetis

Post autor: Innos »

Gra tworzona jest w RMXP

Fabuła

Religia skupiająca się wokół zmarłych. Tajemnicze krwawe obrzędy. Houngan zabrał już swe bębny by wprowadzić w trans kolejną już osobę. Loa zapanowuje nad jego ciałem i poruszając się w rytm wybijany przez wyznawców opowiada swoją historię. Historia pełna bólu i cierpienia. Nikt nie potrafi opanować swoich ruchow. Nagle wszystko ucicha. Wszyscy zasnęli w ciągu kilku sekund.

Na zajutrz, mało kto co pamięta. Obrzędy Voodoo są bowiem bardzo wyczerpujące, a nikt kto bierze w nich udział nie jest świadomy swoich czynów. Jedna jedyna osoba nie zachowuje się jednak tak jak zawsze. Pajin wielki Houngan plemienia nie zna nawet swego imienia. Przedstawia sie jako Papa Legba co wprowadza w zdumienie wszystkich mieszkańców wioski. Papa Legba to jeden z potężniejszych Loa. Bóstwo strzegące granic między światem zmarłych i żyjących.

Bokora Arak uważa Pajina za szaleńca i postanawia wykonać rytuał odnowienia w którym ma zamiar otworzyć jego brzuch, a przez otwór demoniczny Loa ma opuścić ciało. Przed końcem rytuału Pajin zdążył powiedzieć tylko do Araka
" Nie rób tego. Oxala nie przebaczy, on was zniszczy. Nadejdzie czas waszej klęski, dziecię Ogouna zstąpi na ziemię by zplamić waszą krwią ziemie Pokura. Wasze głowy utoną w morzu jego armii. Nie podnoś swego sztyletu. Masz jeszcze szanse. Nie zabijaj swego pana!".

Muzyka:
Część moja część z neta część Mertruve zrobi :P Ogólnie zachowam klimat

Skrypty:
ABS, Particle system, Pixelmovement, CMS i inne.

Grafika:
Jak widać po screenach załączonych poniżej grafika robiona jest w tzw. izometrycznym rzucie w 3d pozniej na tilesety ciete.

Screeny:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
JUST CALL ME ANGEL... OF THE MORNING.... ANGEL.
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Prophetis

Post autor: Super Vegeta »

Innos pisze:Papa Legba]
Jakoś dziwnie mnie się to kojarzy...

Ale sam pomysł kewlowy, bardzo kewlowy, chyba dziewicze wśród polskich gier ziemie. :) Ciekaw jestem, jak ukazany zostanie ogół życia wioskowych.
Innos pisze:Na zajutrz
Argh.
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Post autor: FEI »

no fajnie, tylko znając życie, wszystko skończy się na screenach.
love rmxp
ewribadi dałn!
ODPOWIEDZ