SHMUPS 4EVER RADIO

PC, konsole i nie tylko...
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: SHMUP4EVER RADIO (Radio Hardkorowych Shmuperów)

Post autor: Pantera »

OMG, Raptor, ja w to gralem na swoim PIERWSZYM pececie :D ale powiem szczerze byl latwiejszy od wielu SHMUPow jakie widzialem z powodu calkiem pokaznego paska zycia i mozliwosci jego powielenia (Phase Shield)
Ale i tak go kocham - chocby z sentymentu :D
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
Awatar użytkownika
Kingdom Fire
Posty: 87
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:06

Re: SHMUP4EVER RADIO (Radio Hardkorowych Shmuperów)

Post autor: Kingdom Fire »

Tak, a ja z sentymentem wspominał Space Invadersa. Moze nie zyłem za czasów jego świetności, jednak był on pierwszą grą w jaką kiedykolwiek grałem. Pamiętam to.
W świnoujściu znajdował się OldSchoolowy salon gier z samymi Shumpami. Cena żetonu - 2zł. Niestety salon zlikwidowano. No ale wszedłem, i zdziwiony rozglądałem sie po ekranach automatów. Cóż, grały wtedy chyba 3 osoby, każda w coś zupełnie hardkorowego. Podszedł do mnie właściciel. "Nie wiesz w co zagrać? Mały jesteś, polecam Ci tamtą." Cóż, grało się fajnie. Pewnych wakacji jednak salon zniknął.
Od tamtego czasu nei gram w shumpy. Próbowałem odpalić "Warblade" ale zniecheciły mnei minigierki i tym podobne.
Polecicie mi coś co odpale na moim XP?
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Shmups (shootery kosmiczne i nie tylko)

Post autor: Adrap »

Hydroah wymiata w darmowych shmupach. Gra jest genialna ściągnęłem ja pod koniec wakacji i utknęłem w przedostatniej rundzie. Dzięki że o niej przzypomniałeś teraz skończe z tymi ostatnimi bossami.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
ODPOWIEDZ