Fajne gry na konsole ;]

PC, konsole i nie tylko...
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Fajne gry na konsole ;]

Post autor: Kalashnikov »

A czym się różni snesowa od PCtowej (przeszedłem parę lat temu na PC)?
Pamiętam, że w Alladina ciąłem po Królu Lwie, rozgrywka bardzo podobna i równie ciekawa (ale też na PC).
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: Fajne gry na konsole ;]

Post autor: Inq »

Gralem w Alladina na PC i nie dosc, ze byla gorsza grafika, to gra miala tylko 5 poziomow :/ (co kolo tego)
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Fajne gry na konsole ;]

Post autor: X-Tech »

Jak ci się podobał król lew to sobie odpal Donkey Kong Country, a trójka to już w ogóle miód (Donkey Kong Country 3) Myślę, że jak zaczniesz od cz. 1 to również będziesz mile zaskoczony.
Earthworm-Jim nie polecam ta gra jest okropna i niegrywalana przynajmniej dla mnie.
Inna sprawa gry wydane na snesa mają lepszą jakość od PC-owych swojego czasu SNES miał najlepszy np: system odtwarzania dźwięku. Kardridże miały wbudowane elementy przyśpieszające działanie gier i wyświetlanie grafiki. Zręcznościówek na snesa znam dziesiątki (świetnych), ale nie będę za dużo wymieniał, bo mi Jazz usunie. :p Polecam jeszcze sprawdzić Super-Mario Kart (to nie zręcznościówka, ale zręcznościowa ścigałka. Miód na 1 player, a jeśli znajdziesz drugiego do grania to już w ogóle będzie ślinotok) polecam. Jeszcze Super Mario daje radę, ale jest za trudne ogólnie dla mniej wprawionych fanów arcade.
ODPOWIEDZ