Skrypt #5 - Zręcznościówka

Potyczki ze skryptami. Edycja #6 zakończona.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Skrypt #5 - Zręcznościówka

Post autor: Noruj »

Oddaję głos na Bitwę Kolorów, świetny motyw, mimo że znam go już z Crasha. Mega grywalne.
Kosmos też był niezły, ale Asteroid fight nie przypadło mi do gustu, a jaja pingwina były strasznie proste i lagowało mi przy spadaniu jajek.
Obrazek
Awatar użytkownika
ŻbiXs

Golden Forki Special - Dema (zwycięstwo)
Posty: 319
Rejestracja: 19 lis 2007, 11:37
Lokalizacja: Totu-totam

Re: Skrypt #5 - Zręcznościówka

Post autor: ŻbiXs »

Zagraliście we wszystkie 4...?
Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)
Posty: 225
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:14

Re: Skrypt #5 - Zręcznościówka

Post autor: Gamer2002 »

Bitwa Kolorów
Szczegółowe opinie dam kiedy skończy się termin głosowania.
Jazzwhisky pisze:
DE pisze:Moze zawinila wymagajaca tematyka?
Tak myślę, że na pewno coś w tym jest, inna sprawa, że chyba trudno już będzie kiedykolwiek dobić do sukcesu TACO#4 czy TASC2. =}
Bardziej myślę że to wina terminu równoległego z innym konkursem.
Obrazek
Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Skrypt #5 - Zręcznościówka

Post autor: X-Tech »

Gamer ja myślę podobnie + troszkę dłużej mógł być zapowiadany konkurs nim w ogóle podano tematykę. Myślę, że to pomogło by zwiększyć ilość chętnych, ale termin bardzo tu namieszał przede wszystkim.
Awatar użytkownika
Amadik

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 3)
Posty: 185
Rejestracja: 05 wrz 2007, 23:21
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Re: Skrypt #5 - Zręcznościówka

Post autor: Amadik »

+ Asteroid Flight - bo byłem jej poziomem najbardziej zaskoczony.
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Skrypt #5 - Zręcznościówka

Post autor: Foxer »

Głosuję na Asteroid Fight, świetnie zrobione jest to pseudo-3D. Rzeczywiście trochę wolne i przez to nuży, ale pozostałe prace prezentują niezbyt duży poziom...
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Skrypt #5 - Zręcznościówka

Post autor: Jazzwhisky »

Dzień dobry, oficjalne zestawienie rezultatów oraz autorzy i nasz (wybrany jak zwykle z ogromną przewagą, choć w krwawej walce) zwycięzca! =)


15 głosów - Bitwa Kolorów (Foxer)
3 głosy - Asteroid Flight (Gamer2002)
1 głos - KoSmos (Ska'ciu)
0 głosów - Jaja Pingwina (Secretman), TACO5Projekt (Ta $%#@! Skrzynia) (ŻbiX)


Gratulacje dla zwycięzcy, ale także dla pozostałych uczestników - co do ostatnich wypowiedzi, szczerze mówiąc myślę, że jest kompletnie inaczej - nic nam nie zaszkodziło, po prostu trochę zabrakło niektórych starych wyjadaczy czy stałych uczestników poprzednich edycji TACO. Osobiście i ostatecznie jestem usatysfakcjonowany, wciąż nie jest tak źle, dzięki wszystkim za czas poświęcony konkursowi! =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Skrypt #5 - Zręcznościówka

Post autor: X-Tech »

Pomimo małej ilości prac zaskoczenie jednak NIEZŁE ilością odpowiedzi, zainteresowaniem. A miałem zrobić tego arkanoida, albo FPSa przyznam, że nie chciało mi się, bo oczywiście jak mówi podpis zajmuje się kilkoma grami...Foxer gratulacje - pozamiatałeś :D (ale ogólnie i tak cienizna XD)
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

Re: Skrypt #5 - Zręcznościówka

Post autor: Ska'ciu »

To ja się wytłumaczę za niedopracowania w KoSmos, wziąłem się za to nieco późno w dodatku myślałem że mam mniej czasu niż miałem, do tego jeszcze konwent przed którym chciałem to skończyć no i mamy brak żyć (ale przecież nie tak trudno omijać wrogie lasery!), powerupów (do nich bym musiał za dużo zmieniać) czy możliwości ominięcia intra (myślałem że i tak jest króciutkie, sam nie wiem dlaczego nie dałem "pomiń intro - tak,nie" O_o)
To było moje pierwsze TACO ale już wiem że nie ma lekko i nie warto robić na szybko :p

A po za tym to Gratuluję Foxerowi i reszcie (głównie za pomysły) oraz dzięki wszystkim za zainteresowanie i oddanie głosów na cokolwiek ;)
Na koniec jeszcze przypomnę twórcą że powinni dawać swoje gry do testów ludziom posiadającym niezbyt mocne kompy (jak od czasu zwalonego paska HP w Lt.Python zawsze tak robię ;))
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Skrypt #5 - Zręcznościówka

Post autor: X-Tech »

Ska'ciu bez kitu, ale ja uważam, że takie gry jak są na konkurs można zmontować w 2 godziny :D
Niektóre z nich to roboty na pół godzinki i akurat w tym momencie nie przesadzam.
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: Skrypt #5 - Zręcznościówka

Post autor: Secretman »

Gratulacje dla Foxer'a, dziękuje za uwagi i głosy poparcia. Co do jaj, to pomimo przedłużenia terminu o jeden dzień, brakło trochę czasu. Jeśli chodzi o lagi, to coś przekręciłem i już mi się nie chciało doszukiwać przyczyn(zabrakło nawet muzyczki :lol: ). Wierz mi X, nawet takiej zlagowanej gry w 2 godziny nie zrobisz (no i nie zrobiłeś :mrgreen: ).
Zablokowany