A co powiecie na kontesta XD?

Potyczki ze skryptami. Edycja #6 zakończona.

Kontest kewl XD?

Kewl
20
91%
Suksi
2
9%
 
Liczba głosów: 22
Awatar użytkownika
Bimbrownik
Posty: 93
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bimbrownik »

kewl :D
ja w tym nie wezme udziału ale pewnie będzie warto (:
Blessed Warrior
Posty: 57
Rejestracja: 28 mar 2007, 08:37
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Blessed Warrior »

Fajnie będzie jak ten konteścik wystartuje... :D
Będzie się działo...
Ja oczywiście nie będę brał udziału w nim (to raczej ze względu na małe umiejętności)

Ale coś takiego powinno się odbyć...
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Ja oczywiście nie będę brał udziału w nim (to raczej ze względu na małe umiejętności)
Właśnie o to chodzi, żebyście je sobie (przez udział) rozwinęli ^^"
Blessed Warrior
Posty: 57
Rejestracja: 28 mar 2007, 08:37
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Blessed Warrior »

Ludzix, jeśli mam startować żeby się "skompromitować" to ja dziękuję :P
Przecież nie dam jakiegoś tamagotchi tam (o ile można to skryptem nazwać :lol: )
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Tu nie ma mowy o kompromitacji, bo to jedynie forumowa zabawa bedzie, dzieki ktorej nauczycie sie tego i owego odnosnie skryptow ~~
Obrazek
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Nyo, Michu dobrze mówi. Proponuję w ewentualnym regulaminie wytłuszczonym drukiem zaznaczyć, że gdyby ktoś wpadł na błyskotliwy pomysł zabezpieczenia skryptu - wylatuje na pysk, co by tu nie owijać w żelazko. Podpatrywanie, jak coś jest wykonane, to w końcu jedna z podstawowych metod nauki (i w zasadzie jedyna, obok prób-i-błędów, metoda samonauki)...
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Mój głos na "suksi" wciąż stoi osamotniony xD

Ludzix, mam nadzieję, że jesteś gotów do organizacji, bo sam chętnie spróbowałbym swoich sił ^^ Tzn. o ile założenia całej zabawy będą znośne i trochę ugniesz się przed naszymi wcześniejszymi propozycjami! ;)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Post autor: Kiksi »

Dobra, jako ze skrypty nie były moją mocną stroną, raczej nie zrobie cudów ale spróbować mogę ;>
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Nyo, wypadałoby w końcu zacząć =) Postaram się jak najszybciej ^o^!
Awatar użytkownika
Bimbrownik
Posty: 93
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bimbrownik »

~_`" nio to będzie bardzo ciekawie....
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: A co powiecie na kontesta XD?

Post autor: X-Tech »

Bardzo fajny pomysł popieram...Jeśli będą ciekawe kontesty na pewno wezmę udział.
Jeśli miałbym coś zasugerować ? Może kontest na grze o sklepie spożywczym ?

Założenie jest takie...Tworzymy sklepik obojętnie z czym ma być sklepik...na mapce 20x15 - dokładnie jedno wnętrze -na dowolnym chipsecie - ważne by sprzedawca (lub sprzedawczyni) znajdował(a) się w górnej części mapy za ladą, a drzwi wejściowe do sklepu mają być na dole po środku)
Tworzymy jednego sprzedawcę....o raz 3 klijentów...każdy klijent wchodzi do sklepu osobno i z każdym może dojść do krótkiej konwersacji, z której mogą wyniknąć różne śmieszne/dziwne rzeczy...następnie tworzymy dzień kolejny naszego sprzedawcy na podobnej zasadzie z tym, że rozmowy z klijentami toczą się dalej na podobnym schemacie jak dnia poprzedniego (mogą być o wszystkim mogą nawet tworzyć jakąś fabułę) i tak kolejno maxymalnie siedem dni...kto zrobił by coś takiego najśmieszniej - wygrywa.
Awatar użytkownika
Yaslon
Posty: 121
Rejestracja: 11 kwie 2007, 15:21

Re: A co powiecie na kontesta XD?

Post autor: Yaslon »

a) temat sprzed roku
b) klijent O_o
c) tu chodzi raczej o pokaz umiejętności skryptowania i pomysłowości, a nie tworzenie śmiesznych scenek ;o
Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: A co powiecie na kontesta XD?

Post autor: X-Tech »

w zasadzie masz rację, ale w sumie to też fajny kontest jest i można w nim czegoś dowieść...w zasadzie nie pasuje do żadnego innego działu. Każdy nawet prosty sposób rywalizacji mógłby być ciekawy...wszystko zależało by od pomysłów i tego typu rywalizacja daje każdemu szanse nawet mniej uzdolnionym skrypterom. W zasadzie lepiej by było uznać cały ten dział jako potyczki makerowców wtedy na pewno pomysłów by nie zabrakło.

Jeśli to nie przejdzie to mhm...zastanowię się nad czym innym...ale pomysł oparłem na filmie sprzedawcy...niech no pomyślę..
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: A co powiecie na kontesta XD?

Post autor: Kalashnikov »

Pomysł nie jest totalnie głupi (jakaś koncepcja jest), ale i tak nie wypali. Zajrzyj na Twierdzę, masz namacalne przykłady.
Konkurs na skrypt jest znacznie bardziej trafiony, bo wymaga "mniej" pracy i ma jakieś ograniczenia, które pozwalają na w miarę równą rywalizację. Niestety, to nie przejdzie.

tymczasowo zamknięty
Zablokowany