Skrypt #1: System interakcji

Potyczki ze skryptami. Edycja #6 zakończona.

Kto wygra kontest?

Czas głosowania minął 25 kwie 2007, 17:43

Blessed Warrior
5
31%
Michu
9
56%
Yaslon
2
13%
 
Liczba głosów: 16
Blessed Warrior
Posty: 57
Rejestracja: 28 mar 2007, 08:37
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Blessed Warrior »

jan...osik pisze:hm ja raczej nie zrobię czemu ?
brak czasu heh ;(
ale to mozna zrobić nawet w 1-2 dni... więcej czasu zajmuje wymyslenie pomysłu...
jan...osik, bierz udział i nie gadaj ;)
czasu ci starczy...
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

jan...osik pisze:hm ja raczej nie zrobię czemu ?
brak czasu heh ;(
jan...osik pisze:nudyyyy kto zaklika ?
Pospolita i kłamliwa wymówka. Zazwyczaj odbierana jako objaw braku szacunku.

-edit-
No offence ;)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2007, 19:41 przez Jazzwhisky, łącznie zmieniany 1 raz.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Bimbrownik
Posty: 93
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bimbrownik »

yay nie zmieniłem opisu .... nie wiem tak pomyślałem jescze żę może znajde czas xO
to nie jest myśl taka a zresztą nie wiem co pisze jak zrobie to zrobie jak nie to nie xD
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Czas minął. Odebrałem trzy prace: Blessed Warriora, Micha i Yaslona. Choć nie ma ich zbyt dużo, wszystkie prezentują całkiem niezły poziom. Czarnym koniem wydawała się praca by ShaQ, którego jednak - w charakterystyczny dla niego sposób - wcięło przed końcem terminu. Trudno. Przechodzimy do prezentacji =) Zgodnie z życzeniem Micha faktycznego zwycięzcę wybierzecie wy w głosowaniu, ja ograniczę się do wzmianki.

Tamagotchi by Blessed Warrior
Opiekujemy się psem. Całość zrobiona całkiem fajnie, narzekać można tylko na to, że sen trwa zbyt długo, a karmienie/zabawa odbywają się tylko w ustalonym miejscu. Pies toczący piłkę mnie zabił ^w^ Dla mnie: drugie miejsce.

Telekineza by Michu
Zdecydowanie najlepsza. Oryginalna grafika, dobry sposób rozwiązania (choć identyczny z moim, prezentowanym kiedyś na Oazie, jednak wydaje się po prostu najlepszy :)), choć drobnym mankamentem jest migająca na krótko grafika bohatera w miejscu przesuwanego przedmiotu, zdradzająca sposób, w jaki to zrobiono. Czepiam się jednak tylko dlatego, bo praca jest dla mnie za dobra - pierwsze miejsce ^^

Wpisywanie odpowiedzi by Yaslon
Całkiem zgrabne. Autor użył okna wpisywania imienia jako pola, w które wpisujemy odpowiedź na pytania Złodzieja. Miłe, że można je wpisywać TAK, tak lub Tak, szkoda jednak, że właściwe słowo może być tylko jedno - w przeciwnym razie Złodziej odpowie "Nie rozumiem!", nawet, kiedy go obrazimy. Mimo wszystko, jako zalążek do czegoś większego - dobre. Trzecie miejsce.

A teraz głosujecie wy, tylko na jedną osobę. Głosowanie zakończy się w środę. Użyłem ankiety, byście mogli głosować na Yaslona bez obawy o bana XD Aha - redakcja i zainteresowani też mogą głosować.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Glos na Tamagotchi mimo sporej ilosc niedorobek ~~

PS. Nic nie wiem o twoim skrypcie ludz
Obrazek
Blessed Warrior
Posty: 57
Rejestracja: 28 mar 2007, 08:37
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Blessed Warrior »

Ja głosuję na interakcje Micha... nigdy bym nie wpadł na taki pomysł xD
Super!
Michu, te niedoróbki mogą być stąd, że jest to wyrwana mapka z mojej gierki i coś się mogło powalić ;)
chyba że jakieś inne są, a przy moich produkcjach to mozliwe :D
Awatar użytkownika
Yaslon
Posty: 121
Rejestracja: 11 kwie 2007, 15:21

Post autor: Yaslon »

Hmm, miałem wątpliwość, czy zamieścić pracę, bo zbytnio się nad nią nie wysiliłem, ale stwierdziłem, że skryptów dojdzie bardzo mało i i tak zajme miejsce na podium. Niestety miałem rację.

EDIT: Kiedyś chciałem ten skrypt dać do całej gry, ale stwierdziłem, że będzie to dodatkowe utrudnienie. Gdyby można było wpisywać wypowiedzi z klawiatury, to jeszcze by jakoś wyglądało, ale tak...
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2007, 19:51 przez Yaslon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Gokufan »

Nie ma co... głosuję na Mr.Micha :D. Niezłe! Dodać podobną interakcję jaką zrobił żeby pokazać o co chodzi Ludzix, tyle że z innymi opcjami, dodać pare bajerów i mamy Sims2k3!!!

P.S: Blessed Warrior - kurde dodaj jakieś minigierki starzenie widoczne psa i dokończ gierę :DDD

Yaslon - no niestety praca wydaje mi się najgorsza.... dopracowałbyś to iteż by gra wyszła :D. Widzicie? Są pomysły na kolejne 3 projekty! Do robóty! :D
Blessed Warrior
Posty: 57
Rejestracja: 28 mar 2007, 08:37
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Blessed Warrior »

Gokufan pisze:Blessed Warrior - kurde dodaj jakieś minigierki starzenie widoczne psa i dokończ gierę :DDD

Nie uwierzysz, ale ja mam tą gierkę! tylko Ludzix upierał się żebym całej nie dawał, bo to kontest na skrypt a nie na minigierkę więc dałem tylko mapkę z psem bez żadnych zbędnych rzeczy...
W wersji ostatecznej zamierzam zrobić nawet sklep
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Yaslon - Ineluki's Patch dodaje obsługę myszki i całej klawiatury, niestety chyba nie da się zrobić systemu dodawania znaków do imienia... musiałbyś każdą literę robić jako oddzielnego bohatera.
Gokufan - no, ten mój przykład był prawie identyczny jak system zrobiony do gry na konkurs twierdzy (właśnie Sims2k3!), różnica polega na tym, że w tamtym używało się klawiatury numerycznej.
Blessed Warrior - no, to rób, rób =)

Miło by było, gdybyście potwierdzali swoje głosy w odpowiedziach - to zminimalizuje ryzyko oszustw ^_^
Awatar użytkownika
Yaslon
Posty: 121
Rejestracja: 11 kwie 2007, 15:21

Post autor: Yaslon »

Ja zagłosowałem na Micha, spodobało mi się. Jednak możnaby poprawić stawianie przedmiotów na ścianach itp. Btw. użycie chipsetu DE jest dla zrobienia dobrego pierwszego wrażenia? Też mogłem go użyć... xD
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Jednak możnaby poprawić stawianie przedmiotów na ścianach itp.
Hm, faktycznie można było to zrobić przez blokady aktywowane przełącznikiem. Michu, ostatnie miejsce >=D
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Gokufan »

Heh nie wiedziałem że już coś takeigo jak Sims2k3 istnieje :D. Heh mógłyś kiedyś z tego zrobić poważniejszy projekt xDD

Blessed Warrior - to dokończ tego Tamagochi i opublikuj :D
Blessed Warrior
Posty: 57
Rejestracja: 28 mar 2007, 08:37
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Blessed Warrior »

Spokojnie, narazie nie mam czasu na robienie gierek, ponieważ miałem noge w gipsie i teraz trzeba nadrabiać zaległości w szkole... x[
Może się coś pomyśli w połowie maja? xD
dizus
Posty: 85
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:01
Lokalizacja: Żory

Post autor: dizus »

glos na micha.
dobry pomysl (bo podobny do mojego! XD), dobrze rozwiazany.

pozostaje mi byc tylko zlym na siebie, swojego lenia i brak checi do wszystkiego. moze nastepnym razem ;D
Zablokowany