Tokei - numer specjalny

Największy, najstarszy i w ogóle naj polski RM-zin.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Tokei - numer specjalny

Post autor: Michu »

Jak juz wspomnialem we wstepniaku do 9 numeru - szykujemy cos ekstra. Tym czyms jest numer specjalny Tokei w calosci poswiecony Golden Forkom. Zapraszam do mobilizacji i jezeli macie ciekawe pomysly na artykuly czy cokolwiek innego, wezme z polykiem.
Obrazek
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: master miller »

ja zrobię kilka recenzji, może coś oprócz nich.
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Kiksi »

rozumiem, że mowa o wszystkich GF, a nie tylko tych ostatnich?
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Michu »

Glownie o ostatnich bedzie mowa z racji tego ze sa najswiezsze. Nie zamierzam sie jednak do tego ograniczac i jezeli ktos napisze cos zwiazanego z innymi - bedzie jak najbardziej mile widziany.
Obrazek
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: BeVoo »

Tylko prosze, niech to nie bedzie Tokei #10. Moje propozycje:
Tokei 9b
Tokei 9+
Tokei 9GF
Tokei GF 2009
Tokei Plus #1

:D
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Secretman »

Może znów dojść do sytuacji z Tokei 9. I nie chodzi mi o czas czekania, ale o użytkowników RMXP, którzy mogą poczuć się obrażeni, że Golden Forki też są organizowane w kategorii XP, ale będą pominięte, bądź zjechane za brak pełnych wersji chociażby 8) .
Awatar użytkownika
Amadik

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 3)
Posty: 185
Rejestracja: 05 wrz 2007, 23:21
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Amadik »

Secretman pisze:Może znów dojść do sytuacji z Tokei 9. I nie chodzi mi o czas czekania, ale o użytkowników RMXP, którzy mogą poczuć się obrażeni, że Golden Forki też są organizowane w kategorii XP, ale będą pominięte, bądź zjechane za brak pełnych wersji chociażby 8) .
Wydaje mi się, że po dyskusji, która się przetoczyła na rmxp.pl ktoś łaskawie napisze artykuł o tym jak wyglądały Golden Forki u "nich". Brak pełnych wersji to już nie nasza wina;)
Myślę, że można podejść do tego numeru jako podsumowania kolejnej edycji, bez podtekstów czy tekstów powodujących zgrzyty.
Podsuń ktoś jakiś pomysł to coś skrobnę :P

/edit
Rezerwuję Sven Mortais: Revelation :P
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2009, 16:32 przez Amadik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Jazzwhisky »

Secretman pisze:Może znów dojść do sytuacji z Tokei 9. I nie chodzi mi o czas czekania, ale o użytkowników RMXP, którzy mogą poczuć się obrażeni, że Golden Forki też są organizowane w kategorii XP, ale będą pominięte, bądź zjechane za brak pełnych wersji chociażby 8) .
Olać.
To nie użytkownicy RMXP, tylko żerujące na nich g*wno, które i tak (jak zwykle) zniknie za parę miesięcy. I nie jest to problem TA, RMA czy Tokei, to fanom RMXP powinno zależeć na eliminowaniu podobnych popaprańców. Jeśli nikomu nie chce się pisać o grach spod XP, to nie ma sensu wymuszać czegokolwiek, to już jest żenujące, że tyle czasu i wypowiedzi poświęcamy na coś, co znów okazuje się być nie warte splunięcia. Tak jak po części nadmuchiwałem, tak teraz pokornie apeluję o finalne zamknięcie tego tematu.

Co do GF2k8, mamy 12 tytułów do opisania, do tego zapowiedzi - z tego co wiem, jeszcze całkiem sporo czeka na swoje recenzje i najrosądniejszym będzie skupić się właśnie na nich. Choć osobiście wolałbym, żeby najnowszy numer zachował dotychczasową numerację i możliwość zamieszczania dowolnych materiałów, no ale to już wszystko w rękach rednacza-Michacza. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Michu »

Poki co mam zarezerwowane 3 gry:
MC
Komnata
The Try

Reszta jest wolna, wiec zapraszam do rezerwowania i pisania (niekoniecznie tylko o zwyciezcach). Mysle ze zapowiedzi glupio by recenzowac, ale ktos moze napisac arta ogolnie traktujacego o tej kategorii. Dodatkowo czekam na artykuly podsumowujace cale GF. Wiem, ze Kalach juz jeden taki pisze, a zawsze fajniej byloby poznac opinie kilku osob. Dzisiaj ide na piwo to pewnie jeszcze jakis ciekawy pomysl na zawartosc mi wpadnie.

Moze cos o wczesniejszych Golden Forkach?
Obrazek
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: master miller »

Jak dobrze pójdzie to rezerwuję reckę Gromady i PTEI2 :P

I może taką jeszcze jedną gierkę jak Final Fantasy Endless Nova :)
Awatar użytkownika
Qualrath
Posty: 283
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:33

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Qualrath »

Kurde, mam nadzieję, że nie będzie nic o tym, że jeszcze nie porozsyłałem nagród XD
Obrazek
Qual Noworoczny ^^
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Kalashnikov »

Dużo materiałów poświęconych GF - jak najbardziej tak. Ale wydanie numero poświęconemu tylko temu zagadnieniu już mi lekko nie pasuje. Jest problem z zebraniem 10 tekstów (o dowolnej tematyce) przez 9 miesięcy, a teraz mamy zrobić to samo, ale ograniczyć się do samych GF? Jeżeli się to uda w krótkim czasie, to obawiam się o spadek jakości materiałów, poza tym felietony z ostatniego numeru były bardzo ciekawe, więc nie wiem dlaczego nie miałoby się pojawić coś w tym stylu.

Moja propozycja to wydać po prostu Tokei #10, tyle że znacznie poszerzony (10 to taka ładna liczba, aż się o to prosi :) z zaznaczeniem, że skupia się on głównie na GFach. No ale Michu zrobisz, jak uważasz.

Jazz ostro, tak jak lubię :D

Btw, mam reckę MC napisaną w połowie, rozumiem, że jej nie kończyć?

Ah, zapomniałbym! Rezerwują tekst o wyższości GF 2k3 nad GF XP :D
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Michu »

Telomo pisal MC i z nim sie ew. dogadaj, czy ci odstapi, skoro juz sobie nowe rezerwowal recki.

Jezeli beda materialy, to nie widze problemow zeby zrobic po prostu 10 numer nastawiony glownie, ale nie tylko na GF.
Obrazek
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: master miller »

Ej nie no ja juz mam polowe recki tez ;x To może zrobimy tak, bo nie każdy musi się zgadzać z moją opinią a może się zgadzać z jego i na odwrót. Ja napiszę recke i on i będą dwie. Np. moja będzie standardowa, a obok "Okiem Kalashnikova" - rameczka z jego recka ;P

Jestem za tym, zeby to nie byl jakis specjalny Tokei, tylko po prostu Tokei 10
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Kiksi »

Nom, moim zdaniem nic nie szkodzi jak będą dwie recki tego samego, napisane przez dwie rózne osoby :) Jestem również za tym aby był to Tokei #10
Zablokowany