Tokei - numer specjalny

Największy, najstarszy i w ogóle naj polski RM-zin.
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: BeVoo »

Michu bedzie recenzowal Komnate... nie wierze... :mrgreen:
Co do numeracji: widze ze wszyscy sa przeciwko mnie! W takim razie dolaczam sie do wron i kracze jak i one - Niech bedzie #10 :P

PS.
RM2k(3)<RMXP
ale:
RM2k(3)<3

:D
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: master miller »

Ja tylko powiem, że recka MC już poszła ;>
Awatar użytkownika
Qualrath
Posty: 283
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:33

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Qualrath »

A ja walnę jakąś reckę choćby zaraz, o. Aż mi się wstyd zrobiło jak czytałem te kłótnie, więc muszę coś machnąć, żeby się chociaż wyładować.
Jak w ostatnich chwilach patrzyłem na odzywki naszych XPkowców to naprawdę mnie coś... ech, nieważne. napiszę coś o PotGA.
Obrazek
Qual Noworoczny ^^
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: master miller »

Mnie to tam wisi kto na jakim makerze robi, ale takie kłótnie są, kiedy 80% ludzi ze sceny chodzi jeszcze do podstawówki ;x
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Jazzwhisky »

BeVoo pisze:Co do numeracji: widze ze wszyscy sa przeciwko mnie! W takim razie dolaczam sie do wron i kracze jak i one - Niech bedzie #10 :P
Ja (i chyba nie tylko ja) wypowiadałem się nie tyle przeciwko Tobie, a przeciw numerowi poświęconemu stricte GF, wtedy traci sens jakiekolwiek specjalne oznaczanie numeru. Bo gdyby faktycznie Mich chciał zrobić Tokei poświęcone wyłącznie wyłącznie Forkom, to nazywanie tego jakoś wyjątkowo pewnie i ma jakiś sens. =)

Ale to tak żartem, prawda. =D
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: BeVoo »

No raczej ze zartem, Jazz... Po prostu mamy podobny tok myslenia. Mi rowniez chodzilo o to, ze jesli numer Tokei mialby byc tylko tylko o GF to wypadaloby jakos urozmaicic numeracje coby powialo innowacja. Jezeli natomiast maja byc dodane opisy/recenzje/felietony nie tylko o GF to logiczne, ze powinno miec kolejny numerek. A czy zrobienie oddzielnego numeru poswieconego wylacznie GF ma sens, to juz nie ode mnie zalezy a od rednacza. Zreszta jakby nie bylo, bedzie bardzo milo :P
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: FEI »

kalash żebyśmy znowu nie musieli na ciebie czekać. ciekawe czy ci co wtykali ryja i zabryzgali podwórko rm pomyjami wysilą się. łatwiej jest przecież komentować.
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Michu »

Ejno, mi to sie raczej oczywiste wydawalo. Jezeli numer bedzie w calosci poswiecony GF - wtedy to numer specjalny, czyli wylaczony z normalnej numeracji. Jezeli nie, to zwyczajne no 10.
Obrazek
NIZIOŁ
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2008, 14:17

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: NIZIOŁ »

Świetny numer! Bardzo podoba mi się nowa grafa w stylu gazety. Teksty czytało się świetnie, a najlepszy był ten o nowych grach. Dostałem prawdziwego kopa na zapend ;). Ja wysłałem już raz o Golden Forkach, ale jak coś to moge napisać jeszcze raz, bo chyba było słabo. Chciałbym się też zaleść w TOKEI. :( mam nadzieję, że mi się uda.
Reeco
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2008, 20:23

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Reeco »

Z okazji Gromady może ktoś by się pokusił w artykule o tematykę post-apo w grach spod RM, hm? ^^
NIZIOŁ
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2008, 14:17

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: NIZIOŁ »

Ale nie ma chyba dużo gier o tej tematyce. Ja tylko Gromadę znam. Podasz jeszcze jakieś to chętnie pogram :)
Reeco
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2008, 20:23

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Reeco »

Alter Aila? The burning grail? Pewni jakbym jeszcze trochę pomyślał byłbym w stanie wymienić więcej. Wystarczy poszukać na rpgmaker.net. Pomimo, że mało jest tytułów post-apo, to nie przesądza wcale ich jakości ^^
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: master miller »

Ja nie bede pisal o grach post-apo bo ludzie zaczna je robic a ja chce taka zrobic (i juz robie) :P

A jak ktos napisze zachecajaca do robienia takich gier to cos im pourywam (ewentualnie lby) ;x

Ale recki pisac mozna... :)
Reeco
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2008, 20:23

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Reeco »

Kiedyś też miałem parę koncepcji na grę w tej tematyce ^^
Też miałem nawet trochę własnych grafik (wzorowanych stylem na ripach Kvacha)
Ale nadeszła "Gromada" i ... zrezygnowałem. Bo wiem jak bardzo wszyscy zaczęliby się czepiać. Także moja rada Telomo - jak już coś robisz, to z pomysłem!!
Awatar użytkownika
DE
Posty: 272
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:56

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: DE »

I znowu - cos bym napisal, nawet mialbym jakis pomysl, ale problem w tym, ze ja nie lubie pisac :D
Agropolis: Unicestwienie - 06/06/06.
Agropolis: Sianokosy - 07/07/08.
Agropolis: Dożynki - 15/15/15.
Zablokowany