[RM2000] Muzyka się wyłączyła

Problemy związane z pracą w RM, poszukiwania współpracowników. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

[RM2000] Muzyka się wyłączyła

Post autor: BH Daimaouji »

Witam grałem w moją grę jako Zarbon, Dodoria i Kyui, gram i pewnym momencie muzyka przestaje działać, jakiś problem?

Muzyka grana podczas walki to ta http://www.vgmusic.com/new-files/Dragon ... eme_06.mid
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: [RM2000] Muzyka się wyłączyła

Post autor: Dragon Kamillo »

Ale nie gra w ogóle, wyskakuje jakiś błąd, czy też gra zniekształcona itp?

RM2k ma pewien problem z odtwarzaniem midi, czasem gra normalnie, a czasem nawala (znaczy gra tylko fortepian, a reszta instrumentów milczy).
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: [RM2000] Muzyka się wyłączyła

Post autor: BH Daimaouji »

Dragon Kamillo pisze:Ale nie gra w ogóle, wyskakuje jakiś błąd, czy też gra zniekształcona itp?

RM2k ma pewien problem z odtwarzaniem midi, czasem gra normalnie, a czasem nawala (znaczy gra tylko fortepian, a reszta instrumentów milczy).
1.Grała muzyka, ale potem przestała grać, nie ma żadnego błędu (na wszelki wypadek ZNOWU zimportowałem tą muzykę)
2.Zmiana instrumentów mi nie przeszkadza, ważne żeby nowe muzyki nie milczały, i żeby nie "zakłócały" muzyk z RTP

Update

No i znowu, wav'y działają ale przeszedłem tą grupą i jak był menu końca, był błąd i pisało (po angielsku) brak pamięci

Coś jest nie tak?
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
ODPOWIEDZ