Propozycja odpłatnej współpracy

Problemy związane z pracą w RM, poszukiwania współpracowników. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
Stoigniew
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2016, 15:16

Propozycja odpłatnej współpracy

Post autor: Stoigniew »

Dzień dobry,

jestem tu nowy. Mam (chyba) ciekawe pomysły na gry RPG, ale nie znam się na programowaniu. Dowiedziałem się o istnieniu RPG Makera, ale niestety nie wiem, jak go obsługiwać.
W związku z tym mam 2 pytania:
1. Czy ktoś z Państwa podjąłby się przeszkolenia mnie w obsłudze RPG Makera MV - oczywiście odpłatnie?
2. Czy ktoś z Państwa podjąłby się wykonania w programie RPG Maker gry na zlecenie? Jaki byłby szacunkowy koszt?
Dysponuję pewnym budżetem, szczegóły są oczywiście do ustalenia - w grę wchodzi umowa zlecenie, o dzieło lub zawarcie spółki.
Co do pomysłu na grę, to chodzi o dość rozbudowany projekt RPG w realiach XVII w. na tzw. Dzikich Polach, ewentualnie w realiach średniowiecznej Europy. Jakby dało radę zrobić MMO, to byłoby super, ale gra single player też by mnie satysfakcjonowała.
Mam też pomysły na mniejsze projekty.
Jeżeli moja propozycja jest w jakiś sposób niewłaściwa, to przepraszam. Jeżeli jednak ktoś byłby nią zainteresowany, to proszę o kontakt na e-mail: fortxiii@wp.pl, albo tu na forum.

Pozdrawiam,

Mariusz
fortxiii@wp.pl

Standardowo zamknięty.
Zablokowany