Błąd instalacji [ME]

Problemy związane z pracą w RM, poszukiwania współpracowników. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Harven
Posty: 27
Rejestracja: 08 paź 2008, 18:38

Błąd instalacji [ME]

Post autor: Harven »

Witam! :)
Powrót po latach, do starych, dobrych problemów ;P
Mimo, że kiedyś miałem dokładnie ten sam problem, dzisiaj niestety nie jestem w stanie sobie z nim poradzić. Może znajdzie sie tutaj ktos kto poratuje starego Harvena? :P
Po zakończeniu instalacji RPG Tsukuru ME, ściągniętego oczywiście PL, z twierdzy dostaje informacje:
"RPG Tsukuru ME nie został pomyślnie zainstalowany, ponieważ:"
Nie można utworzyć danego pliku:
C//windows/fonts/msmincho.$$A
Niestety będziesz musiał/a włączyć przebieg instalacji ponownie - aby zainstalować poprawnie RPG Tsukuru ME"
Oczywiście probowałem instalować podobnie, w róznych folderach itp. Nie pomogło. Jakieś rady? :D RPG ME smiga w ogole na widnows 10? :D
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Błąd instalacji [ME]

Post autor: Jazzwhisky »

Ogólnie RM2003 (i gry) działa na Win10, ale w zależności od wersji może mieć problemy/wyrzucać jakieś bugi.

Twój problem wygląda na ograniczenie dostępu do folderu czcionek (prawa Administratora?), może być to też problem z nadpisaniem lub zmienioną strukturą folderów. No i sprawdź czy przypadkiem cała reszta nie zainstalowała się prawidłowo. Pamietaj przy tym, że instalator wersji ME jest całkowicie autorski, problem rozwiązałoby zapewne zainstalowanie angielskiej wersji.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Harven
Posty: 27
Rejestracja: 08 paź 2008, 18:38

Re: Błąd instalacji [ME]

Post autor: Harven »

Uruchomienie instalatora jako administrator rozwiązał mój problem ;D Dziekuje! :D
Zablokowany