[VXA] Japoński System Walki

Problemy związane z pracą w RM, poszukiwania współpracowników. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
KolegaRycaty
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2017, 22:49

[VXA] Japoński System Walki

Post autor: KolegaRycaty »

Witam. RM bawię się od niedawna. Na forum trafiłem z 30 min temu. Ściągnąłem RM VXA z Twierdzy Rpg Makera i zauważyłem, że cały system jest po japońsku, więc zacząłem go tłumaczyć (za pomocą tłumacza). Lecz natrafiłem na problem japońskiego systemu walki i nie potrafię go rozwiązać. Czy mógłby ktoś napisać skąd mogę pobrać jakąś inną wersję lub co zrobić w skryptach w skryptach, aby to rozwiązać? Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: [VXA] Japoński System Walki

Post autor: tiberium »

Od niedawna czyli 15 min.,
Plik readme/czytaj mnie ci pomoże.
Znajdziesz go tam gdzie zainstalowales program.
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [VXA] Japoński System Walki

Post autor: PInroz »

Na Twierdzy jest też spolszczenie do RPG Makera VXace :wink: Potem jednak będziesz musiał trochę poszperać w komputerze i odnaleźć RPG Makera VXace z polskim tłumaczeniem. Bo oprócz tego mimo iż zainstalujesz tłumaczenie to i tak będzie również istnieć RPG Maker VXace po japońsku :roll: A i jeszcze jedno: nazwy broni, czarów, pancerzy i przedmiotów będą po japońsku ale systemowo wszystko po polsku :wink:
Obrazek
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: [VXA] Japoński System Walki

Post autor: tiberium »

No właśnie jak kolega wyżej pisze, ale nieco kłamie w tej sprawie, jak przeczytasz dokładnie plik Przeczytaj mnie, co jest w programie oraz w tym wskazanym paku, to będziesz miał wszystko po polsku.

Chodzi o to ze masz rozpoczęty projekt (baza danych) i na tym budujesz swój własny projekt. Jak stworzysz nowy projekt to masz go po japońsku.

Z nową wersją to zostanie naprawione.
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
ODPOWIEDZ