[XP] Blokada zmiany broni

Problemy związane z pracą w RM, poszukiwania współpracowników. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: [XP] Blokada zmiany broni

Post autor: Dragon Kamillo »

Jeśli masz jakiś problem z zapisami które zrobiłeś przed dodaniem skryptu do gry, to żaden problem, gorzej jeśli zapisałeś już jak miałeś skrypt a po wczytaniu on przestaje działać...
Awatar użytkownika
goblin!!!
Posty: 200
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:40
Lokalizacja: Odległa ziemniaczana republika

Re: [XP] Blokada zmiany broni

Post autor: goblin!!! »

Dragon Kamillo pisze:Jeśli masz jakiś problem z zapisami które zrobiłeś przed dodaniem skryptu do gry, to żaden problem, gorzej jeśli zapisałeś już jak miałeś skrypt a po wczytaniu on przestaje działać...
przed
działa, ale jak wyciąłem skrypt Dr.Mana. Ale nie wiem czemu, jest baaardzo ciekawy efekt po użyciu, pewnie mi się kłuci z typowymi:
haj.png
to działa, (winieta) gdy mamy mało życia, a było pełne...
ale wcześniej też działało, za dobrze. Wywalało z gry gdy chcieliśmy zmienić broń XD :lol: skuteczne blokowanie, nie ma co

Chyba będę musiał skorzystać z skryptu Dr.Man pomimo iż działa dopiero po nowej grze, dziękuje za pomoc, temat zamykam, jak ktoś chce toś jeszcze powiedzieć, to wiadomość prywatne.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przybyłem, zobaczyłem, wystrzeliłem gdzieś w kosmos.
~ Prawdopodobnie Chruszczow, o Łajce.
Zablokowany