[2k3]Tutorial robienia turoweggo systemu walki na zdarzeniach?

Problemy związane z pracą w RM, poszukiwania współpracowników. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

[2k3]Tutorial robienia turoweggo systemu walki na zdarzeniach?

Post autor: Rave »

Ma ktoś taki? Wiem że jakiś na pewno istnieje bo kiedyś mi się na jakiejś stronie o oczy obił, tylko wtedy mnie to nie interesowało (byłem zbyt dużym noobem i nic nie kumałem) a teraz nie wiem na jakiej stronie to było i czy jeszcze ona istnieje.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: [2k3]Tutorial robienia turoweggo systemu walki na zdarzeniach?

Post autor: Dragon Kamillo »

https://rpgmaker.net/forums/topics/6861 ... post799738 - ale nie wiem czy to nie jest jakiś sposób na zrobienie turowego systemu z podstawowego w RM2k3.

Po za tym, są skrypty na twierdzy - tutka żadnego nie kojarzę, w końcu reszta makerów ma taki system domyślnie, nikt raczej nie pokusiłby się na robienie jego kalki - no wyjątkiem właśnie jest RM2k3 + z najnowszą jego wersją coraz bardziej nie da się po prostu powiedzieć "użyj 2k", bo różnice między nimi robią się coraz większe.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: [2k3]Tutorial robienia turoweggo systemu walki na zdarzeniach?

Post autor: Rave »

Ja chcę zrobić coś podobnego jak w Czasoprzestrzeni, no i nawet gdyby robić kalkę systemu z 2k3 to i tak się opłaca żeby np. zmienić formuły oraz uniknąć bugów (które według Cherry'ego dalej są i nawet on nie rozumie kodu systemu walki).

//edit: No i tak, to jest sposób na zrobienie turówki z systemu domyślnego.
ODPOWIEDZ