[VXace} współpraca (nie, nie szukam współpracownika)

Problemy związane z pracą w RM, poszukiwania współpracowników. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
goblin!!!
Posty: 200
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:40
Lokalizacja: Odległa ziemniaczana republika

[VXace} współpraca (nie, nie szukam współpracownika)

Post autor: goblin!!! »

Zaznaczam:
nie szukam współpracownika
a się pytam, czy jakkolwiek można zorganizować jakąś wygodną współprace internetową dla 2 (lub więcej osób) w VXace, i inną niż ,,zrobi jedna, udostępni dla drugiej, druga zrobi, udostępni" gdyż taka metoda jest po prostu nie efektowna, nie wygodna i po prostu słabo działa, bo może się okazać, że w równoległym czasie osoby coś robiły i średnio wiadomo którą zmianę przyjąć. Szukałem na forum i nic o tym nie znalazłem.
Chyba tyle, pozdrawiam, Goblin.
Przybyłem, zobaczyłem, wystrzeliłem gdzieś w kosmos.
~ Prawdopodobnie Chruszczow, o Łajce.
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: [VXace} współpraca (nie, nie szukam współpracownika)

Post autor: Adrap »

Jeśli chodzi o RM to załóżcie dysk (chmurę) i udostępnijcie sobie. Tam każdy będzie miał swoją wersję gry i tą główną. Jeśli ktoś skończy swoją robotę niech wam pokaże i wtedy doda to do gry. Tak można na przykład to robić.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: [VXace} współpraca (nie, nie szukam współpracownika)

Post autor: HGS »

Da się pracować np na mapkach w jednym czasie :) Robisz powiedzmy 20 pustych mapek na zapas i np mapki o ID 0-10 są dla ciebie do roboty a mapki od 11-20 przesyłasz koledze i on je robi. Potem tylko je podmieniasz u siebie i cacy :)
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
ODPOWIEDZ