Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Start Sezonu VI!!!
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: GameBoy »

Swoją drogą ciekawe jakby się zmieniła tabela jakby usunąć każdemu najgorszy i najlepszy wynik.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Kleo »

GameBoy pisze:Swoją drogą ciekawe jakby się zmieniła tabela jakby usunąć każdemu najgorszy i najlepszy wynik.
Na pierwszy rzut oka (liczyć dokładnie mi się nie chciało) wygląda na to, że osobą, która najwięcej by na tym straciła, byłbyś właśnie ty, a w ścisłej czołówce nie zmieniłoby to nic. :)
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Adrap »

Jednak nie udało się wbić na TOP 5, to wszystko przez ten ostatni 60-ty głos. No, mówi się trudno i liczy się na kolejkę specjalną. W końcu to tylko 0,5 punktu. Fajnie, że trzeba się siłować do końca. I fakt, GameBoyowi wliczanie wszystkich punktów wyszłoby to na gorsze. Poza tym wiele by się nie zmieniło. A sama idea usuwania najgorszego wyniku jest dobra, bo faktycznie czasami może się komuś zdarzy zaspać, albo trafi się komuś gorszy dzień.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Deathwing »

Fcuk yeah :D Nie ukrywam, że cieszę się z tego wyniku, zwłaszcza że konkurencja była ostra. Po zakończeniu napiszę coś więcej, a na razie wysłałem jeszcze mapkę do kolejki specjalnej - jak się bawić, to do końca.
turn up the silence
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Kitabake »

Do ligi maper-ów można dołączyć tylko na początku sezonu, czy w trakcie też? (kiedy nie można dołączyć? ;D )
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Jazzwhisky »

W trakcie też (odsyłam do tematu zapisów), ale aktualnie jesteśmy już po wszystkich terminach, za kilka dłuższych chwil opublikuję ostatnie mapki w tym sezonie.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Kitabake »

Dzięki, pytam głównie informacyjnie. Szukałem informacji ale dział ligi maperów wydawał się trochę chaotyczny (no ale chyba to tylko moje odczucie ;p). Powoli łapie o co biega ^^
ps: Ładne mapki :D
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Crashykk »

58,5 pkt. :o
Trochę się tego uzbierało. Jestem naprawdę zdziwiony, bo to chyba oznacza, że poprawiłem się w mappingu od zeszłej ligi:
Obrazek
Nie poszły mi jedynie te bardzo skomplikowane tilesety, ale widocznie nie mam jeszcze tak bardzo rozwiniętej wyobraźni jak reszta.
Tak czy inaczej punktowy remis z Gameboyem (czyli jak dla mnie mam 6 miejsce! Ha!) mi odpowiada. Dzięki za zabawę. :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Jazzwhisky »

I jak zauważył CrashuR, pojawiła się ostateczna tabela Sezonu V LM!

Sprawdźcie mnie ostatni raz, a ja dziękuję, wow, było intensywnie, kolejny raz odebrałem grubo ponad 100 map w sezonie, pierwszy raz ze wszystkich możliwych wersji RM, od RM95 aż po RMMV.

Gratulacje dla zwycięzcy i zdobywcy nagrody głownej, planszówki Small World, czyli Deathwinga!

Gratulacje także dla zdobywców kolejnych miejsc na podium - Prometheriona oraz loraka, chwała i uznanie jest wasze, obrazkowe rangi pojawią się na forum w ciągu kilku dni.

Zapraszam do ostatecznych podsumowań i tematu, gdzie na dobitkę wybierzemy zupełnie na luzie mapkę sezonu, wątek powinien pojawić się na forum jeszcze dziś.

edit
I mały bonus, zestawienie liczbowe wszystkich sezonów LM. :)
Obrazek
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Adrap »

Jedne co chciałem zauważyć to to, że maksymalna liczba punktów to 96, gdzie Deathwing zdobył 93. Szacun.
Drugie to moja ilość pkt za cały sezon i ilość pkt za 1 kolejkę Prometheriona xD
Trzecie: Kurna, moja sytuacja rankingowa jest niemal identyczna jak w tamtym sezonie. Na dodatek te drugie miejsce w ostatniej kolejce ważące o TOP 5, oraz to, że wpadła przy tym jakaś nagroda.
4-te: Mimo, że było podobnie do sezonu IV emocji nie brakowało w żadnej kolejce.

Czyli, że jest rekord ostatniej kolejki. Najs
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Deathwing »

Świetny był ten sezon i nie mówię tak ze względu na wygraną, tylko dlatego, że praktycznie przez cały czas walka o podium była naprawdę zażarta. Po pierwszej kolejce i przy takim poziomie prac nie liczyłem na wysoki wynik, ale na szczęście to była tylko rozgrzewka :) Gratulacje zwłaszcza dla Prometheriona i loraka za podnoszenie poprzeczki, ale też dla wszystkich, którzy wytrwali do końca, bo dzięki temu było co oglądać. Poza tym standardowo podziękowania dla Jazza, organizacyjnie wszystko jak należy, w tym odpowiednio kontrowersyjne tilesety :) Krótko mówiąc, świetna zabawa, pozostaje czekać na kolejną edycję.
turn up the silence
Awatar użytkownika
PAKKK
Posty: 37
Rejestracja: 29 paź 2014, 17:16

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: PAKKK »

Super był ten sezon no i jestem zadowolony ze swojego miejsca, prawie top10 co dla osoby takiej jak ja, która wchodzi do rpg makera raz na tydzień to dobry wynik.

Gratulacje dla wszystkich i czekam na kolejny sezon.
Awatar użytkownika
Keibi
Posty: 76
Rejestracja: 02 lis 2013, 11:41

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Keibi »

Ja też uważam, że to był świetny sezon :-) Najbardziej się cieszę, że mimo słabszego początku, udało mi się wejść ostatecznie do TOP10 i ukończyć Ligę na 9 miejscu - tak jak rok temu.
Niestety, wszystko co dobre, to kiedyś się kończy i znowu będzie trzeba czekać rok na ligę - ale może w następnej Lidze uda mi się wybić na okolice podium :-P
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Athanor »

A może by zrobić głosowanie, najlepsza mapa Ligi? Spośród pięciu najlepszych ze wszystkich sezonów.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Sezon V - Wyniki, Tabela Ligi

Post autor: Yoroiookami »

Buuuu!
Miejsce dwunaste :I a ja obiecywałem sobie szesnaste.

Staczam się. v_v
Obrazek
Obrazek
Zablokowany