Sezon V - kolejka 4

Start Sezonu VI!!!

Najlepsze mapy kolejki:

Czas głosowania minął 02 cze 2016, 00:25

Map001
9
9%
Map002
2
2%
Map003
2
2%
Map004
4
4%
Map005
9
9%
Map006
3
3%
Map007
2
2%
Map008
1
1%
Map009
13
13%
Map010
8
8%
Map011
9
9%
Map012
2
2%
Map013
0
Brak głosów
Map014
1
1%
Map015
6
6%
Map016
19
20%
Map017
0
Brak głosów
Map018
3
3%
Map019
4
4%
 
Liczba głosów: 97
Awatar użytkownika
Prometherion

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 1) Sezon V (miejsce 2)
Posty: 238
Rejestracja: 02 sty 2011, 12:31

Re: Sezon V - kolejka 4

Post autor: Prometherion »

Dzięki za głosy. Zdziwiłem się, że nikt nie wykorzystał tego czarnego kafla do zrobienia cieni - dla mnie był to oczywisty element, a tak poza tym mapka to kościół z przybudowanym klasztorem. Na kościół napadli bandyci, którzy wyprowadzają księdza, a kościelny ściąga w tym czasie kota z drzewa, to również wydało mi się oczywiste, mamy drzewo i kota - reszta nasuwa się sama.

Napiszę kilka słów o każdej z mapek, zaczynajmy.
1 - Gdyby zaokrąglić drogę byłoby bardzo dobrze. Śmieszne te zakonnice idące gęsiego.
2 -Bardzo klasyczna i growa mapka. Nic nie kłuje w oczy i sprawia bardzo dobre wrażenie.
3 - Nic się raczej nie wyróżnia, taki growy standard z kolejnym kotem na dachu.
4 - Kojarzy mi się z Hogwartem lub innym tego typu przybytkiem.
5 - Jedna z lepszych mapek kolejki, jedynie to czarne tło mi nie pasuje.
6 - Bardzo przyjemna estetyczna mapka, taki symetryczny growy standard.
7 - A mówiłem, że będzie arena walk? Ruch ciekawie przedstawiony - reszta nie zachwyca, można było to zrobić lepiej.
8 - Jedna ze słabszych mapek, nie lubię takiego chaosu.
9 - Niezły zamek. Obok 5 na pewno dostałaby mój głos. Plus za niezłe okna z parapetami.
10 - Przypomina mi to inwazję myszy z poprzedniego sezonu, może ta armia została wysłana aby zgładzić tamte myszy :) A ta kobieta to taki odpowiednik grajka z Hamelin.
11 - Kryjówka rozbójników na pierwszy rzut oka. Same ruiny są w porządku jednak ten las jest niezbyt udany.
12 - Przyjemne miasteczko, takie jrpgowe. Ci faceci niczym w matriksie wysoko i daleko skaczą. :)
13 - Ta praca skojarzyła mi się z... parowcem, te "kominy" i woda.
14 - Kolejny bardzo sympatyczny standard growy. Estetycznie i czytelnie.
15 - Na pierwszy rzut oka niezły chaos, później może się podobać, zastanawiają jedynie te zmultiplikowane duchy.
17 - Ta mapa w ogóle mi się nie widzi. Jednak bardzo przypomina te klasyczne mapy z pierwszych jrpgów, może do tego by ją dać?
18 - Niczym zdecydowanym nie powala, jednak jest zrobiona z wyczuciem i naprawdę można ją polubić. Zastanawiałbym się nad oddaniem głosu.
19 - Miła mapka w sam raz do gry. Plus za ławki.

Powiem szczerze, że nie bardzo bym wiedział na co zagłosować prócz 9 i 5, chyba zrobiłbym losowanie. Tyle estetycznych i bardzo dobrych growych mapek.
Zablokowany