Sezon V - kolejka 5

Start Sezonu VI!!!

Najlepsze mapy kolejki:

Czas głosowania minął 09 cze 2016, 00:28

Map001
12
16%
Map002
9
12%
Map003
12
16%
Map004
1
1%
Map005
7
9%
Map006
12
16%
Map007
1
1%
Map008
7
9%
Map009
1
1%
Map010
3
4%
Map011
1
1%
Map012
3
4%
Map013
1
1%
Map014
4
5%
 
Liczba głosów: 74
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Sezon V - kolejka 5

Post autor: Amelanduil »

Rahael pisze:Jako, że nie miałem zbytnio czasu na przyglądanie się tej kolejce w tym tygodniu (dużo pracy i zleceń) zagłosowałem na ostatnią chwilę na:
1 - żeby trzy mapy były na pierwszym miejscu ^^
8 - bo jaskinia
11 - żeby nie miała 0 głosów :>

That's all folks! :D
to może w ogóle zróbmy kolejkę bez map, a dajmy tylko samo głosowanie, skoro ludzi bardziej obchodzi ile mapa ma głosów niż jak wygląda :roll: seriously Jazz ukryj wyniki.

Nie no, śmieję się.
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon V - kolejka 5

Post autor: Jazzwhisky »

Rahael w tej kolejce przesłał mapę, która zdecydowanie nie nadawała się do publikacji (na razie i tak nieźle - to jedyny przypadek w tym sezonie!), mieliśmy nawet krótką, klasyczną dyskusję na ten temat, może stąd ten post. :)

Anyway, są gusta, guściki i... inne rzeczy, ale od startu bierzemy to na klatę, bo gdyby decydować o konkursach na podstawie tego jak mogą wyglądać skrajności, to rzeczywiście pewnie po prostu by ich nie było. Póki co w LM każdy ma prawo zagłosować jak chce i nawet o tym głośno poinformować, a swoją drogą, takie rzeczy potrafią mieć nawet swój urok, pod warunkiem, że nie zaczynają przesłaniać zabawy albo nie wywołują silniejszych reakcji (czy innego "dokarmiania"), dopiero wtedy zaczyna mieć to destrukcyjny wpływ.

edit-dół
Wygląda jak... co? :D
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Rahael

Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 1)
Posty: 112
Rejestracja: 28 sty 2010, 16:26
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Sezon V - kolejka 5

Post autor: Rahael »

Amelanduil pisze:to może w ogóle zróbmy kolejkę bez map, a dajmy tylko samo głosowanie, skoro ludzi bardziej obchodzi ile mapa ma głosów niż jak wygląda :roll: seriously Jazz ukryj wyniki.

Nie no, śmieję się.
Spoko, to był tylko jeden taki wybryk :) Poprzednio prawie zawsze głosowałem jako pierwszy lub jeden z pierwszych nie kierując się komentarzami innych :)
Jazzwhisky pisze:Rahael w tej kolejce przesłał mapę, która zdecydowanie nie nadawała się do publikacji (na razie i tak nieźle - to jedyny przypadek w tym sezonie!), mieliśmy nawet krótką, klasyczną dyskusję na ten temat, może stąd ten post. :)
Nope. Nie stąd :) Taki psikus dla podkręcenia rywalizacji i pomoc przy osiągnięciu historycznego, czyli trzy mapy na pierwszym miejscu (po prostu pokusa była zbyt duża ^^).

A co do mapy to cóż. Miałem 15 minut i brak wizji na mapę, więc pobawiłem się RMem w painta inspirując się Mario i Space invaders z nadzieją, że przejdzie. Cóż, nie udało się :D (teraz to wygląda jakby moja sh*t mapa była inspiracją dla kolejnej kolejki :D choć jestem pewien, że tak nie było ;))
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Sezon V - kolejka 5

Post autor: Adrap »

Cotygodniowy wtorkowy przegląd map #5

1* - Sztos pomysł z tablicą i ładnie wykonana szkoła. Jest głos. Nie pasują mi te ściany u dołu mapy tylko.
2 - Plus za schody i scenę, gdyby lepiej zagospodarować przestrzeń to można by dużo wyciągnąć z tych dwóch pomysłów
3* - Tutaj nawet nie wiem co mnie uwiodło. Oczyma wyobraźni widziałem tutaj jakąś walkę w stylu Yu Gi Oh! na tych poletkach. Reszta mapy średniawa.
4 - Prosto i schudnie, jakby dać jeszcze sensowne dwa pomieszczenia i ładnie je ułożyć, to byłoby bardzo fajnie.
5 - Nigdy bym na to nie wpadł Promek xD VX Ace ci nie służy
6* - Ładnie, kolorowo, fajnie to wygląda. Zamknąłbym tylko granice pomieszczeń w jeden prostokąt i byłoby git.
7 - Jakoś tu pusto i ponuro. Jak na jakiś horror prawie.
8 - Można było i tak.
9 - Albo tak. >Symetria
10 - >Symetria xD A tak poza tym to najlepsza mapa kolejki. Jak pierwszy raz je przejrzałem myślałem, że bd miał 1 miejsce. Ale jak zwykle trafiam w gust Yorosiowatych i Promthoriowatych
11 - Gdyby pomysł szafy nie przewinął by się wcześniej, to uznałbym że całkiem porządna mapa. Tylko nie rozumiem braku sufitu.
12 - Zły kafel na dach, oj złyyy. Dół mapy też, a szkoda bo całość fajnie się przezentuje.
13 - RTPowa mapa chciałoby się rzec
14 - Tutaj mapa, zchaczyła o mój głos. Za mało wykorzystanej przestrzeni IMO
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Sezon V - kolejka 5

Post autor: Yoroiookami »

Zaraz tam "zły kafel". Taki mi się podobał. Swoją drogą ciekawe, że akurat dach przeszkadza, mimo że wiele map korzysta z niektórych elementów w nie standardowy sposób. Bardziej rozbawił mnie chyba tylko komentarz Kleo o brzydkim dywanie z minionego ustroju. Takie skojarzenie mi nigdy by nie przyszło do głowy. Chociaż fajnie tak poczytać o kryteriach niektórych z głosujących. :lol:
Obrazek
Obrazek
Zablokowany