Sezon I - Tabela, Rezultaty, Nagrody

Start Sezonu VI!!!
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Gokufan »

No i fajnie było :P Gratulacje, wszyscy ładne mapki robiliście :P Kiedy Sezon2? Aż sie zapisze! XO
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Kiksi »

Sezon 2 Drużynowy!!
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Michu »

To nie jest głupi pomysł, tylko trzeba by dokładnie go przemyśleć (jak zwykle zreszta ~~). Niedlugo Liga Mapperow Special!
Obrazek
Tomash

Liga Mapperów Sezon I (miejsce 2)
Posty: 124
Rejestracja: 24 kwie 2006, 16:07

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Tomash »

Btw miał być konkurs na mapę sezonu :P
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Jazzwhisky »

8 kolejek, prawie sto oddanych mapek, kilkaset głosów i gratulacje dla zasłużonych zwycięzców ;)
Wirtualne nagrody zostały już rozdane, info na temat drobnych nagród rzeczowych (z prośbą o kontakt!) postaram się zamieścić w ciągu 48h.

A tak czysto subiektywnie - strasznie miałem ochotę komentować poszczególne kolejki, ale nie wypadało, teraz trochę głupio do nich wracać, więc ograniczę się do powtórzenia gratulacji. Zabawnie to wyszło, że najsłabsi psychicznie (no offence!) sami się eliminowali, tylko trochę szkoda, że najwięksi entuzjaści zabawy przed startem nie dotrwali nawet do połowy imprezy ;D
No i te dramatycznie niewielkie różnice w czołówce, w sumie decydowały pojedyncze głosy i trochę szczęścia, aż chciałoby się przyznać trzy równorzędne pierwsze miejsca...
Tomash pisze:Btw miał być konkurs na mapę sezonu :P
Zaraz będzie :)

I do zobaczenia w sezonie drugim, może wykorzystamy w nim kilka wariackich pomysłów, na które za wcześnie było w pierwszej odsłonie LM.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Rushi
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:06
Lokalizacja: Lublin

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Rushi »

Ja jestem za mapowaniem drużynowym :D Byle by się drużyny nie porozpadały ;/
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Deathwing »

Dzięki za gratulacje, należą się zresztą wszystkim, którzy się nieco zaangażowali w ten konkurs :] Dobrze wiedzieć, że mój styl się podoba (przynajmniej niektórym) i teraz chyba nie pozostaje mi nic innego jak spożytkować tego "mad skilla". Tylko nie każcie mi w nagrodę pisać porad xD

A drużyny to ciekawy pomysł, ale jakoś nie wyobrażam sobie tego w praktyce.
turn up the silence
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Kalashnikov »

Jeszcze nie gratulowałem, więc - gratulacje dla pierwszej trójki, a szczególnie Deathwinga!
DW do spółki z Kikutem nieźle ludźmi zamieszali w ósmej kolejce, genialnie to wyszło :D

DW - ale naprawdę mógłbyś spróbować napisać pare podstawowych porad dla początkujących mapperów, to jeden z tych aspektów RM, gdzie czytanie poradników bardzo, bardzo pomaga.

Sezon drugi jest mój.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Jazzwhisky »

Ah, miało być info nt. nagród!

Panowie zwycięzcy, tj. Deathwing, Tomash i Kikut. Hmm, całkiem dobra okazja na uzupełnienie swojej biblioteczki o jakiś pecetowy klasyk.

Najnowsza seria eXtra Klasyki CD Projektu, sporo hitów, m.in. HoMM 1+2+3 z dodatkami, Gothic 1+2, Elder Scrolls 3: Morrowind plus dodatki, Jade Empire, Painkiller z dodatkiem w specjalnym wydaniu...

http://xk.cdprojekt.pl/ (dowolny dział, oczywiście akurat strona musiała paść _^_)
http://www.gram.pl/seria.asp?id=38 (awaryjna lista dla poglądu, brakuje kilku wspomnianych składanek, ale spoko, bez pośpiechu)

Zapraszam do wyboru dowolnego tytułu i kontakt (najlepiej via gg) w celu uzgodnienia odbioru :)

P.S. Chwała anonimowemu sponsorowi!
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: X-Tech »

Trzeba było wziąść udział, ale zgapiłem.
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: FEI »

nie mów, że dla nagrody materialnej tylko byś wziął udział... ja leję na gry, chciałbym mieć tą satysfakcję i znaczek XD. może w następnym sezonie, jak mnie najdzie ochotka słodka
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: X-Tech »

Robienie małych map jest fajne. Nagrody swoją drogą to też jakaś zachęta.
Tomash

Liga Mapperów Sezon I (miejsce 2)
Posty: 124
Rejestracja: 24 kwie 2006, 16:07

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Tomash »

FEI: dla mnie właśnie największą nagrodą jest ikonka pod avatarem :P
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: X-Tech »

Zarąbiste. Ja też o takie coś zawalczę - to niemal jak wojskowy stopień.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon I - Tabela

Post autor: Jazzwhisky »

FEI, myślę, że taki drobny upominek na półce może być równie fajnym symbolem-przypominajką o zwycięstwie, zwłaszcza po czasie...
A rangi na forum, naprawdę od samego początku, jestem niezwykle pozytywnie przytłoczony ich odbiorem. =)

Btw, strona CDProjektu nadal leży. Wiem, że skandal >.>, ale przynoszę pozytywne info, 19 czerwca w zestawieniu mają pokazać się nowe tytuły (m.in. Fable: Zapomniane Opowieści), gdyby ktoś jednak tracił cierpliwość - kontaktujcie, coś wymyślimy.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany