Sezon I - Najlepsza mapa

Start Sezonu VI!!!
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: Sezon I - Najlepsza mapa

Post autor: BeVoo »

Moj post zapewne bedzie zbedny, a glos niewazny, ale daje po punkcie kazdej mapce, bo kazda jest imho jedyna w swoim rodzaju :P A serio: naprawde ciezko mi jest wybrac ta jedyna sposrod zapezentowanch, dlatego ja sobie daruje i podziwiam dalej =]
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)
Posty: 319
Rejestracja: 17 kwie 2006, 21:59
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sezon I - Najlepsza mapa

Post autor: kalafior »

lepiej uzasadniajcie lol

8 rushiego omg wtf <3
Awatar użytkownika
orco
Posty: 18
Rejestracja: 26 kwie 2006, 20:26
Kontakt:

Re: Sezon I - Najlepsza mapa

Post autor: orco »

Mertruve pisze:
Orco mimo słabych osiągów wykazał się sporą wytrwałością i towarzyszył nam przez pierwszych sześć kolejek w tym sezonie.
orco cię za to zabije =D
bez przesady. gdybym chciała emanować swoją płcią w internecie wybrałabym sobie innego nicka =P

Co do całej ligi:
Mój gust jak się okazało jest bardzo specyficzny i nie pokrywa się z upodobaniami większości. Być może trochę też dlatego że jestem kimś "z zewnątrz". Tak czy inaczej, moim ulubieńcem jeśli chodzi o mapping po lidze stał się... Lloyd. Chociaż nie ma żadnego specyficznego stylu to jakoś tak wychodziło, że większość mapek, które w danej kolejce wydawały mi się tymi naj... należała (jak się później okazywało) właśnie do niego (mimo, że ku mojemu zdziwieniu i rozczarowaniu nie znajdywały uznania w oczach innych użytkowników). Także specjalnie dla Ciebie Lloyd :*

Ogólnie, dzięki wszystkim za świetną zabawę. Gratulacje dla trzech zwycięzców, którzy odstawili daleko resztę towarzystwa.
Trochę mi głupio, że nie udało mi się dotrwać do końca, ale na te dwie ostatnie mapki, pomimo kilkukrotnych prób, po prostu... zabrakło pomysłu.

Jeśli chodzi o mapkę sezonu to z tych tu zaprezentowanych najładniejsze wydają mi się nr 1 i 8. I po krótkim namyśle swój głos oddaję na nr 8.

W swoim pompatycznym stylu: pozdrawiam wszystkich! ^^'
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Sezon I - Najlepsza mapa

Post autor: X-Tech »

Cholernie trudno się zdecydować. Widzę jednak, że jest grupka mapek, które wybijają się ponad inne pod pewnymi względami, które mi odpowiadają i te mapki bardziej mi się podobały. Szkoda, że można wybierać tylko jedną mapę. Uważam, że mapa Tomasha podchodzi najbardziej pod mój gust - ponieważ lubię horrory w RPG Makrze. Myślę, że jego mapka dobrze, by spełniała swoją rolę jako hotelowy salon do przyjęć. Już można sobie wyobrazić to zło, które obserwuje nas za oknami. Brr, aż ciarki przechodzą. Mapka ma fajną prostą i schludną kompozycję nadającą się na grę przygodową - to mi pasuje.

Uważam, że na duże wyróżnienie zasługuje mapka 8 - za ciekawą kolorystyczną kompozycję i przejrzystość.

Mapka numer 6 - za szczegółowość i zróżnicowanie - po prostu podoba mi się ta mapa świata.

Mapa numer 3 - za prostotę i urok.
Awatar użytkownika
Lloyd
Posty: 119
Rejestracja: 27 gru 2007, 21:59

Re: Sezon I - Najlepsza mapa

Post autor: Lloyd »

Kurde mole, tyle tych mapek, a wszystkie piękne... Po namyśli jako najlepszą wybieram 5. - ładny chip (ach te kolorki ;3) i świetne wykonanie.
Tak czy inaczej, moim ulubieńcem jeśli chodzi o mapping po lidze stał się... Lloyd. Chociaż nie ma żadnego specyficznego stylu to jakoś tak wychodziło, że większość mapek, które w danej kolejce wydawały mi się tymi naj... należała (jak się później okazywało) właśnie do niego (mimo, że ku mojemu zdziwieniu i rozczarowaniu nie znajdywały uznania w oczach innych użytkowników). Także specjalnie dla Ciebie Lloyd :*
Czuję się wzruszony :')
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Re: Sezon I - Najlepsza mapa

Post autor: Sobriquet Gaido »

Wybieram mapkę nr 5. Z prostego powodu. Gdybym robił grę w RPGmakerze, to tą mapkę najpewniej bym u siebie wykorzystał :)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon I - Najlepsza mapa

Post autor: Jazzwhisky »

Ok, głosy rozłożyły sie niemal na wszystkie mapy, jednak składając wyniki, mapką sezonu uznana została najlepsza praca z kolejki 5 Kikuta.

Obrazek

I to chyba zamyka imprezę! Jutro postaram się umieścić info o zwycięzcach LM na stronie, a odpowiadając i uprzedzając kolejne pytania - do uczestnictwa w II sezonie zapraszam nie wcześniej niż we wrześniu. Letnia przerwa ;)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Sezon I - Najlepsza mapa

Post autor: X-Tech »

Gratuluję zwycięzcy, ale głosowałem na co innego w sumie mapa bardzo fajna. Letnia przerwa. Mhm...ciekawe.
LasTTurN

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1)
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2008, 20:40

Re: Sezon I - Najlepsza mapa

Post autor: LasTTurN »

Gratuluję zwycięzcom! W pełni zasłużyli na swoje miejsca i nagrody.
Z mapką sezonu też się zgadzam, jest wybitna! Bravo Kikut!

pozdro
ShaQ
Posty: 77
Rejestracja: 18 kwie 2006, 10:55

Re: Sezon I - Najlepsza mapa

Post autor: ShaQ »

Takie kontesty "ratują polską scenę" :) Gratulacje, mnie szczególnie się spodobała mapa ósma. Gdybym nie był leniem, tobym wystartował, w 2. sezonie najpewniej tak zrobię :p.
tsukuru.pl
okrutny spam w sygnaturze.
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: Sezon I - Najlepsza mapa

Post autor: BeVoo »

O, SzaQ! Kurde, z pol roku cie tu nie bylo chyba... A tyle sie wydarzylo... lukaj koniecznie do nowego Tokei! :) Sry za OT :)
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Sezon I - Najlepsza mapa

Post autor: FEI »

łeeee przerwa wakacyjna ? przecież teraz ludzie będą mieć czas. to co, więcej go mieli na koniec roku w trakcie matur? co za logika :/ a chciałem się w to pobawić.
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon I - Najlepsza mapa

Post autor: Flaque »

To co, więcej czasu będą mieli jeżdżąc na wielbłądach?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon I - Najlepsza mapa

Post autor: Jazzwhisky »

Flaque pisze:To co, więcej czasu będą mieli jeżdżąc na wielbłądach?
Nie, niektórzy nie rozumieją, że tylko kilka procent osób miało matury, a wakacyjne wyprawy z odcięciem od sieci na tygodnie utrudniają życie nieco bardziej, niż 2-3h nauki w pokoju metr od monitora.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany