Tale of Exile Akt II

ODPOWIEDZ
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: FEI »

dla mnie przydałoby się więcej minigierek, przecież nie muszą zaraz być na obrazkach jak karcianka, byle było ciekawie i w klimacie gry. jakieś rzucanie nożami do celu, albo skakanie na spadochronie z wieżowca, albo hakowanie bazy danych rady starszych?

w jedynce nie udało mi się też podbić kategorii najemnika, skończyłem chyba na D tak jak zaczynałem. nie wiem czy się da i czy jest wystarczająco dużo zadań. w sumie to od czego rosną te kategorie też nie wiem.

reputacja powinna być rozdzielona, na 2 części. punktacja czynów dobrych i złych. a nie że jest na minusie albo na plusie. zresztą w jedynce będąc złym nic się praktycznie nie zyskiwało, a będąc dobrym zawsze coś.
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Kalashnikov »

FEI pisze:reputacja powinna być rozdzielona, na 2 części. punktacja czynów dobrych i złych. a nie że jest na minusie albo na plusie. zresztą w jedynce będąc złym nic się praktycznie nie zyskiwało, a będąc dobrym zawsze coś.
To, obok jak dla mnie małej ilości czarów i specjali, to największa "wada" ToE. Ale wyraziłem swoje zdanie na ten temat jeszcze pod koniec testów Aktu I i Last powiedział, żena pewno to się zmieni w durgiej części :)

Minigierki? Jedna-dwie na akt spokojnie wystarczą. To w końcu RPG, a nie zbiór karcianek i zręcznościówek. Chyba, że masz na myśli takie naprawdę "MINIgierki", bo gra w karty z Aktu I i więcej niż jedna tego typu na część, to dla mnie za dużo.
No ale wiadomo, Ty chcesz sobie nabijać w prosty sposób kasę ;)
NIZIOŁ
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2008, 14:17

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: NIZIOŁ »

Dla mnie minigierki to świetny pomysł:) i wcale nie ograniczałbym się do jednej na akt. FEI coś wspominałeś o wyścigach chocobosów i walkach strategicznych armi, to coś takiego jak w Heroes czy jeszcze inaczej? No i dawno nie było infa ani obrazków, pokazałbyś coś Lastturn ;)
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: FEI »

co to za faworyzowanie XoD? czemu toe dostało swój dział?
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Secretman »

Może za wygraną w Golden Forkach? Inna myśl mi nie przychodzi do głowy. Ciekawe jak idzie stan produkcji?
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Kalashnikov »

Niedługo startuje strona gry, gdzie jest odnośnik do forum, a jako że mamy I i II Akt (póki co) to ciężko byłoby wybrać do którego tematu ma nas przenieść. Poza tym bardzo możliwe, że gra będzie nieco promowana poza środowiskiem RMowym, więc ponownie - podforum dla tej serii jest najrozsądniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem biorąc pod uwagę ludzi z zewnątrz, którym nie będzie się chciało szukać odpowiedniego tematu pośród innych w dziale Gry.

Można to również uznać jako nagrodę za zajęcie dwóch pierwszych miejsc w GF2k8, pierwsze miejsce w Top10 gier i projektów okupowane od kilku miesięcy, czy co tam jeszcze chcecie :)
Awatar użytkownika
Uchicha666
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2009, 16:35
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Uchicha666 »

Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem i bardzo mi się spodobała 1 cześc gry kturą przeszedłem.Mam pytanie kiedy wyjdzie akt II?Bo niemoge sie juz doczekać.
I pamiętaj nie zapominaj.Wiem jestem sensem twojego istnienia.
と覚えて、忘れないでください . 私はあなたの存在の意味を知っている.クラウド
(Cloud) FF Advent Children
LasTTurN

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1)
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2008, 20:40

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: LasTTurN »

Witam po długim czasie.

Nie będę owijał w bawełnę, projekt zatrzymał się pod koniec 1 epizodu (wyniknęły spore komplikacje w oskryptowaniu). Od ok. 2 miesięcy nie znalazłem nawet chwili na RM czy nawet PS w którym powstają zasoby. Przyczyną jest całkowity brak czasu i nadmiar obowiązków. W najbliższym czasie nie zapowiada się na zmianę sytuacji. Stąd wydanie pełnej wersji w tym roku stało się nie możliwe. W związku z tym zdecydowałem się na wydanie ToE 2 w wersji demo, która obejmie ów pierwszy epizod. Mam nadzieję, na tym się nie skończy. Czas pokaże. Na szczegóły przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Do szybkiego.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Kalashnikov »

Wielka to szkoda, no ale życie Panie, życie :) Ważne, że coś jednak jest zrobione.
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: FEI »

gra stoi w miejscu, ale jest dużo zrobione. gdyby uporać się z systemem, fabuła epizodu 2 i 3 poszłaby z górki, tym bardziej że jest przemyślana niemal każda wstawka i dialog.
btw. jak seria skończy się na tym demie to cała fabuła straci sens. wiem co godam.
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Kalashnikov »

Wtedy Last wyda opowiadanie kończące całą historię. Przy dużej dozie szczęścia znajdzie się jakiś fan, który dokończy serię na podstawie tekstu =)
mantis
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2009, 21:32

Re: [ZAPOWIEDŹ] Tale of Exile Akt II

Post autor: mantis »

Secretman pisze:Podium powinno być w kategorii Zapowiedzi i Pełne Wersje dla ToE.
lASttURn pisze:Jako ciekawostkę dodam, iż trwa tłumaczenie aktu pierwszego na język angielski. Tłumaczenia podjął się zawodowy tłumacz.
Ciekawe jak ten tłumacz to zrobi? Czy będzie tłumaczył podczas grania :-) ; edytował dialogi w makerze :-D ; dostanie tekst na kartce... i nie zapominając o creditsach w grze?
LasTTurn dał mi ekspresowy kurs korzystania z makera żebym wiedział, w które miejsca wpisywać angielskie odpowiedniki. Tłumaczenie będzie gotowe na dniach.
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: kvachu »

Dla fanów i miłośników tej giery mam dość optymistyczny wycinek z archimum GG z mojej rozmowy z lastem:
LastT (7-07-2009 21:20)
Kvachu, za******* ripy z tych gór! a to już wszystko z tej lokacji na Twoje oko ? bo nie wiem czy zacząć z tego składać
LastT (7-07-2009 21:20)
i jeszcze raz dzięki za tak ogromną pomoc
LastT (7-07-2009 21:21)
wracam do tworzenia gry...
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: FEI »

potwierdzam, robi. jest już ok godz gry.

przy okazji recka toe którą zamieściliście nie była o akcie1 tylko o demku. pisałem o tym już wcześniej. przeczytajcie ją uważnie. aktu 1 nie przechodzi się w godz, można wyjść na mapę i zwiedzić wszystkie mapy jest inny cms i cbs. całkowity brak profesjonalizmu z waszej strony.
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Jazzwhisky »

FEI pisze:potwierdzam, robi. jest już ok godz gry.

przy okazji recka toe którą zamieściliście nie była o akcie1 tylko o demku. pisałem o tym już wcześniej. przeczytajcie ją uważnie. aktu 1 nie przechodzi się w godz, można wyjść na mapę i zwiedzić wszystkie mapy jest inny cms i cbs. całkowity brak profesjonalizmu z waszej strony.
Z pewnością nie jesteśmy profesjonalistami, ale przyznaję się bez bicia, czytałem tylko fragmenty recenzji i faktycznie nie zauważyłem, że odnosi sie wyłącznie do dema; zastanawia mnie tylko jak Michu mógł to przeoczyć, musiał przecież przeglądać ten tekst wielokrotnie, może zatem zrobił to celowo? =}
Anyway, Micha tymczasowo nie ma, ale nie widzę powodu by tekst rzeczywiście pozostawał na stronie choćby kilka dni dłużej, usunięte.

Co do samego ToE - godzina brzmi nieźle, wedle zapowiedzi akt pierwszy oferował kilka godzin gry, a mi zwiedzanie zakamarków lokacji zajęło ich niemal dwadzieścia. =D
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
ODPOWIEDZ