Tale of Exile Akt II

ODPOWIEDZ
Mruz15
Posty: 10
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:07
Lokalizacja: Zbuczyn

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Mruz15 »

Ja właśnie pobieram grę!!Myślę że mi przypadnie do gustu!!Zobaczyłem 3 i 2 screen gry i jak na RM 2003 to jest zawalista grafika lepsza niż w RMVX !!Jak pobrałem RM 2003 to grafika jest nie do wytrzymania ale AUTOR gry nieźle ją przerobił!!Szacunek :D

Skąd pobrałeś te CHIPSETY ??
Mruz15
Posty: 10
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:07
Lokalizacja: Zbuczyn

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Mruz15 »

Porażka, niestety gra nie podoba mi się!!Te napisy podczas rozmowy nawet jak na najszybsze ustawię to za wolno sie wpisują, grafika niestety nie jest taka jak na zdjęciach, choć Karte mam 256 MB !!ram 1 gb i 2 ghz procek, podczas walki strasznie mi sie tnie!! Bardzo dużo problemów z grą jest!!I jeszcze raz za duzo rozmów !!!
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 957
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Powczan »

wystarczyło napisać grzecznie, że ci sie nie podoba, nie musisz "krzyczeć"... Mi się akt 1 podobał i mam nadzieje ze 2 też jest bardzo dobra :D
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Mruz15
Posty: 10
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:07
Lokalizacja: Zbuczyn

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Mruz15 »

Spokojnie, jeszcze nie krzyczę tylko mówię że w grze jest wiele błędów!!
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 957
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Powczan »

Patrzac na kazde "!!" na koncu zdan juz mam wrazenie ze krzyczysz. A to ze sa bledy to nie jest wina Lasta, przeciez tego specjalnie nie zrobil, wiec nie mow ze gra badziewna, bo wedlug mnie i nie tylko mnie toe to jedna z najlepszych polskich gier z rma. Malo ktora moze sie z nia rownac.
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Dragon Kamillo »

Gra bardzo fajna. Podoba mi się. Mruz 15 jak grafikę chcesz mieć taką jak na screenach to nie graj na pełnym ekranie. To że się tnie to raczej nie jest wina autora a makera, a jak nawet autora to nikt nie jest idealny. Co prawda parę poważnych błędów w grze jest co jest winą autora. U mnie wystąpił taki błąd że w Kaspis u żony tego strażnika jak spytam się jej gdzie jest mąż i zacznie się wyzywać na dziecko że ma jeść po czym wywali nas z tej chałupy i ją zamknie to strażnik się nie pojawi a jak zacznie się pytać cały czas tą babę efekt jest ten sam, a strażnik się pojawi (przy obu przypadkach popytałem się już reszty ludzi). Przez ten błąd musiałem grać od gór kaspijskich bo tam ostatni zapisek miałem. Gra zawiesiła się też jak grałem w karty i chciałem skończyć, i w akcie 1 jak odmówiłem przespania się w bramie, albo raz jak wczytałem (nie wiem który akt) to się menu nie chciało wyłączyć ani w ogóle niczym ruszyć nie mogłem ale to już błąd makera bo w PW też mi się zapisek zrył. Gra się fajnie bo fabuła jest ciekawa i grafika ładna. W całą grę łącznie ( akt 1 i akt 2 demo) grałem około 6 godzin (akt pierwszy 4 h a drugi 2 h). Nie wykonywałem żadnych questów pobocznych.
Mruz15
Posty: 10
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:07
Lokalizacja: Zbuczyn

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Mruz15 »

Może i błędy MAKERA.No cóż zagram sobie w okienku i zobaczymy.Dobra jak chcecie to nie bedę pisał "!!" tylko "." . A te wykrzykniki to tak odruchowo już sie przyzwyczaiłem i dlatego.
Awatar użytkownika
Uchicha666
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2009, 16:35
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Uchicha666 »

No ja napiszę tylko tyle że gra jest świetna jak dla mnie jest jednym z kandydatów do tytułu gry najlepszej gry zrobionej w RPM 2010 lepsze może być tylko Parallel Worlds 2.
I pamiętaj nie zapominaj.Wiem jestem sensem twojego istnienia.
と覚えて、忘れないでください . 私はあなたの存在の意味を知っている.クラウド
(Cloud) FF Advent Children
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Rave »

Uchicha666 pisze:(...) do tytułu gry najlepszej gry zrobionej w RPM 2010 (...)
http://pl.wikipedia.org/wiki/RPM <- jak widać wersji 2010 jeszcze nie ma ;). A co do gry, to to już jest pełna wersja aktu 2, czy ciągle "demo z dema", jak ja to nazywam (ToE, mimo, że gra cudowna to jednak takie dzielenie jest niedopuszczalne). Co innego, gdyby poszczególne akty miały, nie wiem, długość Czasoprzestrzeni TiTka, to wtedy byłoby OK, ale tak to są stanowczo za krótkie.

//EDIT: Co ja gadam, już nawet Green Levithan Dragon Quest jest dłuższy od aktu I. Takie coś jest po prostu NIE-DO-PU-SZCZALNE. Ale żeby nie było, że gra jest kiepska, o nie... Wspaniała fabuła, można się naprawdę wciągnąć. Tylko za krótkie toto.
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Kalashnikov »

Tzn. co jest niedopuszczalne? Nazywanie swojej gry, która da się przejść po najmniejszej linii oporu w 2 godziny, "pełną wersją", czy wypuszczanie krótkich gier ogólnie?

I jak już będziesz to tłumaczyć, to wyjaśnij mi też, skąd to te niesamowite zasady wziąłeś.

ToE Akt II jest dostępny tylko w postaci dema i Last zapowiedział, że pełnej wersji już nie będzie (aczkolwiek mówił też kiedyś, że w ogóle nie będzie aktu drugiego, więc kto wie... :)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Jazzwhisky »

Ja grałem w ToE I ponad 20h, więc traktuję to jako żart, albo zaszła jakaś pomyłka. Ofkoz Fallouta czy Chrono Triggera też można przejść w 2-3h a niektóre erpegi w kilka minut, ale po co psuć sobie zabawę?

Rave, jeśli naprawdę przeszedłeś grę jakoś strasznie szybko, to znaczy, że nie zbadałeś świata i nie odkryłeś większości pobocznych smaczków ToE; imho - gorzej dla Ciebie. =]

A tak w ogóle przypominam, że teraz za gry z ~5h rozgrywki EA każe sobie płacić czasem więcej niż $50.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Fear »

Jazzwhisky pisze:Ja grałem w ToE I ponad 20h, więc traktuję to jako żart, albo zaszła jakaś pomyłka
...bo widzisz, ludzie dzielą się na dwie grupy: Expicieli i tych "aby szybciej" :D
Jazzwhisky pisze:Chrono Triggera też można przejść w 2-3h a niektóre erpegi w kilka minut, ale po co psuć sobie zabawę?
W stu procentach się z Tobą zgodzę,
Kalashnikov pisze:ToE Akt II jest dostępny tylko w postaci dema i Last zapowiedział, że pełnej wersji już nie będzie :)
O tym nie słyszałem, jeśli tak to naprawdę szkoda, bo zapowiada się naprawdę przednio. Moje odczucia po przejściu aktu II były zaprawdę pozytywne :D
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Enyafan
Posty: 122
Rejestracja: 20 cze 2009, 14:21

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Enyafan »

...bo widzisz, ludzie dzielą się na dwie grupy: Expicieli i tych "aby szybciej" :D
Nie przesadzajmy w żadną stronę, nie trzeba włazić w każdą dziurę, żeby nie być sprintowcem w przechodzeniu gry. Założę się, że jest masa osób, które lubią np. pozwiedzać dokładnie miasta, a dostają szału w kilometrowych podziemiach ;)
Awatar użytkownika
Uchicha666
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2009, 16:35
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: Uchicha666 »

Co racja to racja sam nie lubię przebywać w podziemiach jeszcze jak sie ciągną ponad 20 minut.
I pamiętaj nie zapominaj.Wiem jestem sensem twojego istnienia.
と覚えて、忘れないでください . 私はあなたの存在の意味を知っている.クラウド
(Cloud) FF Advent Children
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Tale of Exile Akt II

Post autor: FEI »

na moje łoko to totalny brak fidbaku odebrał lastowi ostatnią motywację. a akt2 gdyby zrobił poprawki miałby prawie 2 epizody. szkoda
ODPOWIEDZ