Strona Tale of Exile

ODPOWIEDZ
LasTTurN

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1)
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2008, 20:40

Strona Tale of Exile

Post autor: LasTTurN »

Witam.

Temat powstał w celu prezentacji nowopowstałej strony poświęconej Tale of Exile. Strona powstała z inicjatywy Jazzwhiskiego któremu serdecznie dziękuję za motywację jak również za ogromną pomoc przy jej realizacji, której podjął się wraz z orco, swoją dziewczyną. Dziękuję Wam serdecznie.

W temacie tym można komentować stronę, treść newsów, zasoby i wszelkie inne związane ze stroną sprawy. Znajduje się tu również lista osób związanych z projektem wraz z zasługami.
Reszty dowiecie się na stronie.

Zapraszam do odwiedzania strony i komentowania.
Pozdrawiam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Strona Tale of Exile

Post autor: Mertruve »

Layout sexy jak orco, systemowe czcionki <3
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Strona Tale of Exile

Post autor: FEI »

widziałem wstępny projekt strony i niewiele się zmienił. pomarudzę zatem XoD

skąd ta selektywność w doborach nicków na screenach!? czuję się olany totalnie. mam nadzieję, że to będzie rozwojowe w miarę przybywania screenów... btw jednooki bandyta zabija XoD

pomysł z zasobami... konkurencję TA robisz ? XoD

story... pierwsza powinna być strona z historią a nie jakieś techniczne info. przecież story to story.

nie podoba mi się ta mieszanka. skoro będzie ang wersja strony, to polska powinna być też całkiem po polsku.

reszta ładniutka choć wczytuje się brzydko no i nie ma buttonów, widać że strona debiutuje.
ewribadi dałn!
NIZIOŁ
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2008, 14:17

Re: Strona Tale of Exile

Post autor: NIZIOŁ »

Ja szukałem tematu ToE bo myślałem że będzie jakieś info i się zdziwiłem, że nie ma. Dopiero potem jak wczytało strone widze że jest nowy dział. Screny nowe świetne i fajna historia.
Sciągłem chipsety i nie czaje za bardzo jak zrobić trawe albo jak czubki drzew bo są na dolnej warstwie. Poszukałem troche w plikach i znalazłem drzwi i dach. Brakuje chyba trawy. Tak mi to wyszło http://img408.imageshack.us/img408/1659/70710322.jpg
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Strona Tale of Exile

Post autor: Kalashnikov »

Last robi podłoże (trawa, niebo itp. duperele) na panoramach. Jeśli go poprosisz na pewno dorzuci ten plik (na stronę, bądź osobiście na PM).
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Strona Tale of Exile

Post autor: FEI »

przecież panoramy są w plikach others. widziałem tam nawet tą całą trawę. wydaje mi się, że tych zasobó i tak nikt nie będzie umiał używać i pozostaną zwykłą ciekawostką. chyba że jakiś tutorial będzie do tego XoD
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Strona Tale of Exile

Post autor: Super Vegeta »

Zróbcie, panie, buttona jakiegoś, to się podlinkuje. :p
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Strona Tale of Exile

Post autor: FEI »

nie działa download gry na stronie. co z tymi buttonami? no i why so serious?

btw myślałem, że gromada dłużej będzie królować na liście top 10 gier.
ewribadi dałn!
LasTTurN

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1)
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2008, 20:40

Re: Strona Tale of Exile

Post autor: LasTTurN »

SV. po długim czasie w końcu przygotowałem buttona o którego prosiłeś. Button Twojej strony niebawem znajdzie się na mojej.

Jeżeli ktoś chce się wymienić buttonami, proszę o PW.

Obrazek
ODPOWIEDZ