Lato z RM 2009 - Otwarcie!

Letni konkurs z odrobiną szaleństwa. ;)
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Lato z RM 2009 - Otwarcie!

Post autor: Jazzwhisky »

Ok, pomysł nieco ewoluował, ale najwyższy czas by zacząć zabawę. =)

Lato z RM to nic innego jak nasza kolejna, chyba najbardziej zwariowana, akcja w formie konkursu. Założenia są wyjątkowo banalne - zgłoszenia do udziału w konkursie przesyłacie w formie prac łączących w sobie tematykę Lata/Wakacji i RM. Ich forma jest dowolna, może być to zdjęcie, film, komiks, nagranie muzyczne, pixelart, tekst, gra, strona internetowa itp. itd. - słowem wszystko to, co nadaje się do elektronicznej publikacji.

Prace możecie nadsyłać poprzez PM do mnie, na adres redakcji TA - redakcja@tsukuru.pl, lub też publikując je w jak najdostępniejszej formie w tym dziale jako oddzielny temat. Powinniście także oczekiwać potwierdzenia odebrania pracy via PM na forum. Każdy z uczestników ma prawo do nadesłania dowolnej ilości prac pod warunkiem, że każda z nich przyjmuje inną formę (np. zdjęcie i mp3, nie dwa zdjęcia!).

Prace będą przyjmowane do ostatniego dnia sierpnia włącznie. Głosowanie odbędzie się w pierwszych dniach września; nagrodami będą odpowiednie rangi obrazkowe na forum, ranga moderatora w działach scena oraz galeria, szerokie wykorzystanie publikacji oraz wieczna chwała a także drobny upominek nadsyłany drogą pocztową. Więcej na ten temat w ostatnich dniach sierpnia.

I kilka słów ode mnie. Chyba nigdy nie robiliśmy niczego, co byłoby dla mnie tak wielką niewiadomą. Po raz kolejny wszystko zależy od waszej inwencji i ochoty, ale tak czy inaczej tegoroczne lato nie powinno być puste. Najbliższe tygodnie to także kontynuacja wakacyjnej akcji Micha z tekstami i przedstawianiem zagranicznych gier, nadchodząca druga edycja TASC oraz prawdopodobnie coś jeszcze. I dla załapania klimatu - skromny przykład pracy w tematyce Lato/Wakacje+TA (nie załapałaby się do konkursu) tutaj: http://tsukuru.pl/index.php?link=pomogli =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Lato z RM 2009 - Otwarcie!

Post autor: master miller »

ale o co chodzi z tym lato z rm? Bo jak narazie jest to chaotycznie wytłumaczone...
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: Lato z RM 2009 - Otwarcie!

Post autor: BeVoo »

Telomo, no jak o co chodzi? Chodzi o to, żebyś przysłał na konkurs pracę luźno związaną z RPG Makerem + lato/Wakacje, byleby to nie była gra w makerze :) (wiem, wiem: może być gra, ale imho lepiej by było, gdyby jednak odpuścić sobie robienie gry na kolejny "wakacyjny konkurs na grę w rpg makerze związanej z wakacjami" - nie chodzi mi tu stricte o RMA tylko o scenę). Jak dla mnie pomysł bombastyczny :)
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Lato z RM 2009 - Otwarcie!

Post autor: Jazzwhisky »

Telomo, dorzucam: celem akcji jest śmiech, zabawa oraz stworzenie wyjątkowej okazji dla prezentacji swoich pomysłów i prac. Z początkiem września wszystko co uda nam się zebrać, zgodnie ze zwyczajem, zostanie ocenione przez użytkowników forum. Najlepsza lub najlepsze prace wykonane przez uczestników zostaną nagrodzone i wykorzystane w szerszym ujęciu. I tak dość szczegółowo wymieniłem przykładowe formy, nie jestem jednak w stanie ocenić na jakie pomysły mogą wpaść uczestnicy. Drobny przykład znalazł się na koniec mojego poprzedniego posta, a jeśli nadal nie łapiesz, to prawdopodobnie wraz z pierwszymi opublikowanymi zgłoszeniami sprawa się rozjaśni.
W innym przypadku, rozwiń pytanie. "O co chodzi" jest równie lakoniczne, co niezrozumiałe.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany