Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Fanotherpg
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2009, 23:46

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: Fanotherpg »

Jak wiemy 1 czerwca miała zakończyć się rejestracja. Jednak ze względu na ciągłe zainteresowanie zjazdem oraz przekroczenie planowanej liczby uczestników (20, a 40 to maksimum jakie będzie możliwe) postanowiliśmy wraz z pikorem o wydłużenie rejestracji do 15 czerwca. Tak więc jeśli jeszcze ktoś się nie zdecydował ma jeszcze kilka dni na zastanowienie, jednak wiedzcie, że z każdym dniem nowe osoby się dopisują więc z czasem może braknąć miejsc.

Tak więc jeśli jesteś twórcom gier, osobą w jakiś sposób powiązaną z amatorskim bądź niezależnym ruchem tworzenia gier w Polsce, albo po prostu chcesz zobaczyć jak to się robi i na co nas stać to serdecznie zapraszamy!
Fanotherpg
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2009, 23:46

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: Fanotherpg »

Dzisiaj dostałem sms od pikora, że dopiero w przyszłym tygodniu będzie mógł złożyć rejestrację w akademiku więc skoro są jeszcze miejsca to można uznać, że można się zapisywać do 22.

Oficjalny komunikat odnośnie postępu nad Zjazdem oraz temat proszący o informowanie na temat tego skąd i czym jedziecie aby wiedieć kogo zabrać, ze względu na konieczność ujednolicenia materiałów dostępy wyłącznie na Fabryce Gier.
Fanotherpg
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2009, 23:46

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: Fanotherpg »

Informacje o zjeździe na FG, także o wideokonferencji - http://fabrykagier.com/news/ztg-komunik ... ours-10072
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: Preki »

No dobra, więc piszę z samego zjazdu. :wink:
Jest ogólnie fajnie, pykamy sobie w gry na TGF-a lub MMF-a. Szkoda, że nikt z was nie był, bo warto. :-)
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
UqiSylune
Posty: 22
Rejestracja: 22 gru 2008, 15:08
Lokalizacja: Chełm

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: UqiSylune »

Ja bym był, ale mi stopniały fundusze. XD Może za rok.
Zablokowany