Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: Jazzwhisky »

Otrzymaliśmy takiego oto maila, na razie nie mam chyba nic więcej do przekazania, ale sądzę, że nie tyczy się on wyłącznie TA - stąd rzucam info, gdyby ktoś był zainteresowany, a nawet jeśli nie, to może coś urodzi się w przyszłości?
od polgamez@interia.pl
do redakcja@tsukuru.pl
data 9 kwietnia 2009 20:58
temat Zjazd Twórców Gier

Nowo reaktywowany wortal Fabryka Gier (istniejący od 2000 roku) chciałby zaprosić was do uczestnictwa w projekcie Ogólnopolskiego Zjazdu Twórców Gier, który odbędzie się w dniach od 27-31 Lipca 2009 roku we Warszawie.

Projekt ten zorganizowany w zeszłym roku po raz pierwszy przez wortal Fabryka Gier (http://fabrykagier.com ) i forum Click Portal (http://cportal.webd.pl ) w tym roku jest kontynuowany zamiast przez CP przez team Climou (http://climou.com ) i ma na celu poznanie się Niezależnych Twórców Gier z różnych środowisk jak RPG Maker, Game Maker, Kliki, Construct itp.

Więcej informacji znajdziecie na wortalu FG:
http://fabrykagier.com/news/zjazd-tworc ... awie-10004
A także na oficjalnej polskojęzycznej stronie tej imprezy:
http://www.climou.com/warsawparty/index.html

Liczę na szybką odpowiedź odnośnie tego czy jesteście zainteresowani zaprezentowaniem się na ZTG i pochwaleniem swoimi osiągnięciami, gdyż my jesteśmy chętni do podjęcia współpracy i dialogu.

Pozdrawiam,
Tomasz Michał 'Fanotherpg' Kaczmarek
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: Kiksi »

Ja jak coś moge jechać do Warszawy prawie zawsze, bo nie mam zbyt daleko i bardzo bym był zadowolony gdybyśmy wkońcu zrobili ten zjazd fanów RM ;)
Liczę na szybką odpowiedź odnośnie tego czy jesteście zainteresowani zaprezentowaniem się na ZTG i pochwaleniem swoimi osiągnięciami
czyli ze trzebaby było coś przygotowac? :P
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: BeVoo »

Ja rowniez nie jestem przeciw :) Moze nie na cale 4 dni, ale pojawic sie? Kto wie :) Jezeli pojedzie wiecej osob z RM Community niz tylko ja, to jestem prawie gotow sie pojawic :)

No i trzeba bedzie zapewne wziac jakies kije baseballowe, coby tworcy z innych programow na nas nie naskoczyli (i nie mam tu na mysli wcale RM2k(3) vs RMXP, bo mimo wszystko nadal razem tworzymy RMCommunity!).
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: Preki »

YEAH! W końcu coś postanowili zorganizować w łatwo dostępnym dla mnie miejscu :wink: . Po drodze Torque'a jeszcze zabrać można by było :-) .
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
UqiSylune
Posty: 22
Rejestracja: 22 gru 2008, 15:08
Lokalizacja: Chełm

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: UqiSylune »

*idzie po siekierę do garażu*

Wpadnę ;]
Awatar użytkownika
Neo
Posty: 131
Rejestracja: 24 lip 2006, 15:27

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: Neo »

Jak się jakaś ekipa wyłoni to ja również dołączam :)
Na 2 dni chyba by było w miarę.
Reeco
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2008, 20:23

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: Reeco »

Ja niestety nie mogę ^^
Ale chciałbym.

A co chcielibyście wystawić, że tak powiem, hm? ^^
Pomimo że jest jeszcze kupa czasu, to warto zacząć o tym myśleć już teraz. W końcu nie bez powodu ten mail został wysłany z takim wyprzedzeniem.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1160
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: Michu »

Pytanie czy musimy cos wystawiac. Moze po prostu bysmy pojechali zeby wymienic sie uwagami/doswiadczeniem z innymi tworcami? Jezeli mialbym kase w tym okresie to tez chetnie pojade
Obrazek
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: BeVoo »

Michu, zrzucimy sie na Ciebie, kto bedzie mogl, a najwyzej pozniej pooddajesz nam na konta :)
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
DE
Posty: 272
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:56

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: DE »

Ja bym chetnie pojechal, ale Warszawa to niemal drugi koniec polski - 200 zl (jesli nie wiecej) na bilet w obie strony to jednak troche za duzy wydatek. Poza tym trzeba na miejscu jeszcze gdzies spac itd.
Agropolis: Unicestwienie - 06/06/06.
Agropolis: Sianokosy - 07/07/08.
Agropolis: Dożynki - 15/15/15.
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: BeVoo »

Odkladaj codziennie 3 zł, za 3 miechy uzbierasz na event. Rozumiem ze nie masz legitymacji :/ No ale sa opcje typu "tam i z powrotem" itp...
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
DE
Posty: 272
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:56

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: DE »

A czy ja powiedzialem, ze nie mam pieniedzy? Mam, stac mnie na wyjazd, ale jesli pomysle, na ile innych, bardziej pozytecznych celow moglbym je wydac, to...
Agropolis: Unicestwienie - 06/06/06.
Agropolis: Sianokosy - 07/07/08.
Agropolis: Dożynki - 15/15/15.
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: master miller »

DE: np. na kupno oryginalnego RPG makera? :>
Awatar użytkownika
DE
Posty: 272
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:56

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: DE »

Jezeli uznalbym, ze chce na powaznie robic gre w RPG Maker VX, i mialbym do wyboru wyjazd i kupno RM, to bym sie nawet nie zastanawial :)
Poza tym VX kosztuje 60$, co w przeliczeniu stanowi nieco mniej niz 200 zl (zapomnijmy na chwile o aktualnym wysokim kursie dolara). Do kosztow wyjazdu doliczyc nalezy natomiast kolejne 200 zl na nocleg i wyzywienie.

Zreszta co ja sie tu tlumacze? :D
Agropolis: Unicestwienie - 06/06/06.
Agropolis: Sianokosy - 07/07/08.
Agropolis: Dożynki - 15/15/15.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Ogólnopolski Zjazd Twórców Gier :)

Post autor: X-Tech »

Podstawową wg. mnie rzeczą jest zrobić jeszcze jakieś ambitne gierki nim zacznę się zastanawiać nad taką wyprawą. Widziałem foty w z galerii. Niezła miejscówka jak na taki zjazd. Bije na głowę szkoły podstawowe na konwenty anime :D
Zablokowany