Twierdza i Reptile*

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Czy Misiek miał prawo wyznaczyć swego następce?

Tak
26
84%
Nie
5
16%
 
Liczba głosów: 31
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Ładny temat do odkopania, nie ma co...

Przypominam tylko o resach jakości "mamo boję się", masie dodatków moduł "trojan", ściąganie kompletnie nieodpowiednich ludzi do redakcji, wypięcie się na wszelką krytykę z zewnątrz, żałosne d((((_^) po osiem razy w jednym newsie, właściwie niemal zerowy poziom uzupełnień (czasami więcej newsów niż nowych plików), aktualny wygląd i funkcjonalność strony (pozdrowienia dla userów Opery), wydanie zmienionej wersji RTP, dzięki której pół sceny w polskie gry spokojnie grać nie może, kompletny brak supportu dla forum ("comiesięczne upadki Gospody" yeah), wprowadzanie w błąd młodych makerowców w podstawowych kwestiach (opisy na stronie, chat), promocja zabugowanej, okropnej wersji RMXP, obudowanie się dziwnym klanem zaślepionych, agresywnych pomocników (xxx wiecie, xxx go etc.), wieczne oszukiwanie co do stanu faktycznego strony (zabrakło transferu, "Twierdza wpadła na pomysł"), odcięcie się od byłych redaktorów etc. etc. etc.

Jest tego tyle, że głowa boli. Wyraźnie nie przeczytałeś chyba wszystkich postów w tym temacie LopikoL. Wyraźnie jest to kolejna propagandowa zagrywka. Bo tego co sie dzieje teraz z Twierdzą nie można nazwać rozwojem/czasami umiarkowanej świetności etc. I wrzucanie, że nie podał nikt żadnych argumentów jest zwyczajnie chamskie/nieprzyzwoite. Bo argumentów jest aż nadto, a wystarczy choćby sięgnąć do wulgarnych logów z twierdzowych ZR. Z twoim udziałem także.

Sprostowanie brzmi: xxx :)
Pozdrawiam.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Po odcięciu się od sceny twierdza już tak bardzo nie przeszkadza, więc po co cały czas podnosić ten temat? Nie zamknę go jednak z przyczyn znanych Jazzowi >XDDD
Awatar użytkownika
Neo
Posty: 131
Rejestracja: 24 lip 2006, 15:27

Post autor: Neo »

więc po co cały czas podnosić ten temat?
A choćby po to żeby powiedzieć, że Twierdza uderza z nową szatą graficzną xD
Co jak co ale najlepsza jest księga gości :3
2211. Elo ziomki co mam tu wpisać?
lukas4
XDDDDD Po tym można poprawić sobie humor.
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Post autor: Kiksi »

nieee... dwujęzyczne faq rox.
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Nowy lay Twierdzy niszczy mi pysk. Ta zieleń i grafika mająca tyle z RM wspólnego, jakby umieścić Pudziana na etykiecie Bobo Fruta.

I faktycznie, an(g)ielskie FAQ roxorzi na całej linii.

Twoja stara pierze w rzece.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Powinniście napisać to reptile'owi na e-mail, na forum Twierdzy czy chociaż wpisać się w księdze gości ;]
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Qualrath
Posty: 283
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:33

Post autor: Qualrath »

Yay, ciekawe kto z Twierdzy zna MtG... Przeca art w logu to nic innego jak forest z Ravnici...

EDIT: O, właśnie to... Nawet na pulpicie to miałem i potem robiłem Battlebacki :P
http://www.wizards.com/default.asp?x=mtgcom/arcana/898
Obrazek
Qual Noworoczny ^^
N.U.E.R.H.A
Posty: 63
Rejestracja: 23 kwie 2007, 16:41

Post autor: N.U.E.R.H.A »

Jazzwhisky pisze:
Jest tego tyle, że głowa boli. Wyraźnie nie przeczytałeś chyba wszystkich postów w tym temacie LopikoL.(...)I wrzucanie, że nie podał nikt żadnych argumentów jest zwyczajnie chamskie/nieprzyzwoite. Bo argumentów jest aż nadto
Ty również nie przeczytałeś dobrze mojego postu :)
bo nie napisałem, że NIKT nie podał żadnych argumentów.
p.s.
Nieargumentowana gadanina to pusta gadanina.
Ale nie będziemy się łapali za słówka.
Wyraźnie jest to kolejna propagandowa zagrywka.
Nie. Wyraziłem tylko wyłącznie moje poglądy i moje zdanie. Nie musicie się ze mną zgadzać :3
Bo tego co sie dzieje teraz z Twierdzą nie można nazwać rozwojem/czasami umiarkowanej świetności etc. , a wystarczy choćby sięgnąć do wulgarnych logów z twierdzowych ZR. Z twoim udziałem także.
Z MOIM UDZIAŁEM ?
Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek zwracał się wulgarnie do kogokolwiek na ZRkach.
Zacznijmy od tego, że na scenie nie było mnie jakiś rok.

A może jednak cytaciki plz ?


p.s.
swoją drogą, to temat odkopałem głownie dlatego, by zobaczyć czy coś się mocno zmieniło i czy (prawie) wszyscy mają ten sam stosunek do Twierdzy co przed moim tymczasowym zejściem. I przy okazji dowiedzieć się czegoś nowego.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

OMG, thx za potwierdzenie teorii o propagandzie (zero odzewu na przytłaczające argumenty, za to zabawa w cytaty xD), jak mówiłem Reptile się nie zmienił, Twierdza się nie zmieniła (a na pewno nie na lepsze), trudno wiec by zmienił sie stosunek XDDDDDD

Prawda jest taka, że napisałeś swój pierwszy post, by nawrzucać userom, którzy raczyli wygłosić swoje opinie. Bo twój tekst przeplatany k.. i p... jest właśnie taką pustą gadaniną której słuchać musimy już od lat. Nie zmieniło się? Doskonale o tym wiemy! =) Miejsca na kolejne podobne temu teksty zwyczajnie tutaj nie ma. 'Poglądy' wyrażamy nieco (czyt. kompletnie) inaczej.

Cytaty... Daj spokój =(
20:19:27 lopikol@tlen.pl pisze:jebać magica
-edit-
Ah, sry, zmieniło się! Twierdza ma nowy lay. I pewnie mniej zasobów niż te kilka lat temu... Yay! ^__^
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Gasp, nie ma teraz co rozgrzebywać tego, co było i kto kogo obrażał - grunt, że jesteśmy fajni \m/
I pewnie mniej zasobów niż te kilka lat temu... Yay! ^__^
3) paradoksalnie, resources jest teraz mniej niż było - sporo starszych (zagrzebanych pod twierdzowym torfem) nie działa.
Awatar użytkownika
Twardy
Posty: 105
Rejestracja: 01 wrz 2006, 00:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Twardy »

Nowy news przedstawia ze nie beda wrzucac gier o podstawowym RTP a włąsnie na podstawowym RTP robiła podstawa polskiej sceny, wiec na moje, gry te powinny byc na twierdzy jako pierwszorzędne, zeby pokazac na czym pracowali a do czego doszli.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1154
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

przygodu kasztanów, z podstawowym RTP na które nie można nawet patrzeć też poleciały - po co będą zajmowały miejsce, którego jest bardzo wiele (((_^)"
No niby tak. Sprawdzam, patrze. Przykladowo dwie pierwsze pelne wersje gier z RMXP. No tak, za grosz RTP. Hipokryzja czy zwyczajne chamstwo?
Obrazek
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Najpewniej po prostu wyrzucili jedną/dwie gry na pokaz, żeby udać, że coś robią.
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Gokufan »

Jak można było wywalić Zenka i Franka, jeśłi rzeczy typu tam gdzie żyją smoki zostają?
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Zenek i Franek okrył twierdzę złą sławą, bo pojawił się tam, kiedy jeszcze ktoś się nią interesował. Szybko twierdza zaczęła być "znana" właśnie z Zenka i Franka, więc wywalenie właśnie tej gry najbardziej poprawiłoby jej wizerunek w oczach tych, którzy i tak tam nie zaglądają. Zagranie w stylu reptajla XD
Zablokowany