MtG cards!

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: MtG cards!

Post autor: Fear »

Preki pisze:Od biedy można było paintem nasmarować jakieś uber-długie żelowe włosy, ale chodzi bardziej o tego "fakulca", który jednoznacznie mówi o (ogromnej) ignorancji Mateusza.
Cały przekaz dla mnie w pełni zrozumiały. Przypomniałem sobie o tej jego liście trupów, czy coś. Też dobry motyw z tego można było wyciągnąć :D Jakby nie było, wszystkie karty są dobre.
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Qualrath
Posty: 283
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:33

Re: MtG cards!

Post autor: Qualrath »

Obrazek mówi nieco więcej niż się może wydawać, ten pan to Uwe Boll, wygoglujcie go sobie :]
Obrazek
Qual Noworoczny ^^
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: MtG cards!

Post autor: GameBoy »

Invader: "Rób duże" - LOL
Nie wiem czemu, ale mną to pozamiatało.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: MtG cards!

Post autor: Powczan »

Poczytałem o tym Uwe Bollu i kogoś mi to przypomina... :D

A karty fajne :P
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Foxik
Posty: 139
Rejestracja: 20 sty 2010, 15:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: MtG cards!

Post autor: Foxik »

Uwe! :D Twórca "najlepszych" filmów na podstawie gier :D

Karty świetne, dokładne, zabawne, i po prostu extra, spoczi, nie-no-starty-nie-ogarniam, cud, miód i orzeszki :P
Awatar użytkownika
Twardy
Posty: 105
Rejestracja: 01 wrz 2006, 00:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: MtG cards!

Post autor: Twardy »

Staniora widziałbym nieco inaczej hehe ale ooglnie spoko
Bitwa 2002- uk.- gra przepadła bez śladu
Przygoda Krzyska 2002- uk.
Przygoda Bartasa 2003- uk. ( na twierdzy przez długi czas była pod tytułem "Leo w opałach"
Drizzt Do'Urden 2003- 2 dema
Legendarny Miecz- 2003 projekt robiony wraz z Wolfganggiem, prace zostaly utracone przez awarie dysku.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1244
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: MtG cards!

Post autor: Noruj »

W czerwcu 2006 roku reżyser wyzwał krytyków swoich filmów na pojedynek. Boll, zdenerwowany tym, że ludzie oczerniają jego filmy jeszcze przed premierą, zaproponował tym, którzy wypowiadają się o nich krytycznie, pojedynek, mający odbyć się pod koniec zdjęć do filmu na podstawie gry Postal. Boll w ciągu dwóch ostatnich dni zdjęciowych zaprosi pięciu swoich najbardziej zajadłych krytyków do Vancouver, gdzie będzie kręcony film. Owe osoby będą mogły zagrać epizodyczne role w Postalu oraz wziąć udział w dziesięciorundowej walce bokserskiej z Uwem.
Masakra, dużo więcej jest tego typu, ale to zamiata.

Dobra robota Qualrath : ]
Obrazek
ODPOWIEDZ