Zjazd Twórców Gier 2010

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Co o tym myślisz?

Oczywiście, że się stawię!
4
11%
Zależy tylko od miejsca
10
28%
Zależy tylko od terminu
4
11%
Nie jestem pewien
7
19%
Nie jestem zainteresowany
11
31%
 
Liczba głosów: 36
Matiz
Posty: 21
Rejestracja: 06 gru 2009, 21:18

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: Matiz »

X widocznie lubi generować dramę swoimi chaotycznie skonstruowanymi postami.
Jazz, a może tak chociaż wspomnieć o tej inicjatywe w kolejnym newsie? Oczywiście pod warunkiem, że nie zrobiłeś już tego wcześniej (żadko wchodzę na stronę). Jedno, dwa zdania, że jest taki zjazd i po więcej info odesłać do tego tematu - tylko tyle.
Mertruve pisze:A już myślałem, że jesteś tró rmowcem, Jazz :(
Płacz, Marta. Płacz.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: X-Tech »

Z tego co widzę zjazd jest dla wszystkich nawet dla kucharek XD

FanotherRPG: Takie rady są z powietrza trochę XD Niejedna świetna gra przeleciała w Polsce bez echa i tu nie mówię o swoich w rpgmakerze Gothica 4 nie zrobisz, więc świata nie zwojujesz.


Napisałem jak jest, żeby a) było jasny jeden z powodów dlaczego nie mam zamiaru przybyć b) dać do zrozumienia, że czasem spory są przeszkodą w pewnych sprawach c) żeby zamieścić kolejne wypracowanie na forum d) żeby pokazać, że coś jednak jest nie tak e) żeby pewne osoby się zastanowiły do czego służy rpgmaker. wskazówka: czytać też należy co piszę czasem z lekkim przymrużeniem oka.

Co do nieobecności niektórych osób - no akurat pod tym względem się nie dziwię wydać 80złotych na bilet, a się okaże że na miejscu będzie stodoła XD
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: Preki »

Co do nieobecności niektórych osób - no akurat pod tym względem się nie dziwię wydać 80złotych na bilet, a się okaże że na miejscu będzie stodoła XD
Stodoła? Eee, nie będzie tak źle. Każde miejsce jest dobre do spania, wystarczy że jest czysto i ma dach. Ja ostatnio u kumpla spałem w samym śpiworze na podłodze, nie było źle ;). Prelekcje odbędą się, jak napisane, w uniwerku.

Rok temu mieliśmy zakwaterowanie w naprawdę świetnym hotelu Premiere Classe na warszawskiej Ochocie. Nie było nic do zarzucenia (no, poza tym że ktoś card-key'a zgubił i parę innych drobnostek :p).

Co do poziomu kultury, wiadomo, zawsze się znajdzie paru takich co będzie odstawiać hardkory, ale większość zachowuje się jak trzeba.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: Rave »

No, może się pojawię. Tylko kilka pytań:

1. Jakie są koszty? Tylko dojazd, czy trzeba też płacić za hotel, i wstęp?
2. O czym będą mniej więcej prelekcje?
Fanotherpg
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2009, 23:46

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: Fanotherpg »

X-Tech, łaskawie byś przejrzał stronę, masz i adresy i numery kontaktowe do miejsc noclegowych Zjazdu -_-

Koszta również są podane na stronie - wpisowe 10 zł, nocleg 27 za noc (kwota maksymalna) a są 4 czyli tak 108 zł licząc, wyżywienie i transport po stronie uczestnika - zorganizujesz sobie za 50, masz za 50, zorganizujesz za 200, płacisz 200.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: X-Tech »

Sam dojazd będzie kosztować 2x tyle ile podałeś acha i wróć do wcześniejszego, oraz - gdzie pytałem o koszta dojazdu XD
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: Rave »

:-)

Tak ogólnie to można by się na stopa załapać, nawet słyszałem o takiej stronie, gdzie można było się "umówić" że ktoś gdzieś będzie czekał, a ktoś podrzuci, tylko adresu nie pamiętam. A gdzie ta strona zjazdu? Przejrzałem cały pierwszy post Fano i żadnych linków nie stwierdziłem.
Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)
Posty: 319
Rejestracja: 17 kwie 2006, 21:59
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: kalafior »

Tak więc, wszelkie dalsze informacje, w tym jak się zarejestrować, jakie są koszta imprezy i tym podobne znajdziecie na oficjalnej stronie zjazdu – http://zjazdtworcowgier.pl a jeśli macie jakiekolwiek pytania możecie je umieszczać tutaj. W miarę możliwości postaramy się na nie odpowiedzieć szybko i rzetelnie.
Fanotherpg
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2009, 23:46

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: Fanotherpg »

X-tech cena niejako nie była do Ciebie. Jakbyś nie zauważył nie tylko ty się odezwałeś we wątku. A ceny jak poszukasz to znajdziesz niskie, ale wątpię by ktokolwiek przekroczył sumę 400 złoty za dojazdy, noclegi, wpisowe i wyżywienie - chyba że się solidnie uprze.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: Jazzwhisky »

Chyba muszę Was pogodzić, Fan, napisałeś:
Fanotherpg pisze:X-Tech, łaskawie byś przejrzał stronę, masz i adresy i numery kontaktowe do miejsc noclegowych Zjazdu -_-
A on zwyczajnie o żadną z tych rzeczy po prostu nie pytał.
Zwykła pomyłka z twojej strony, X to zauważył - a Ty mu teraz odpowiadasz w ten sposób, no bez przesady. =P

@Mert - a ja myślałem, że jesteś pr0 ;[

edit-dół
Nadal nie pojmuję sposobu dojścia do tej odpowiedzi (bo to co napisał X półżartem równie dobrze można napisać i teraz, bez względu na treść strony) - ale na wszelki, przepraszam!
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Fanotherpg
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2009, 23:46

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: Fanotherpg »

Jazz pozwolę sobie zacytować by wskazać Twoją i X-techa omyłkę:
X-Tech pisze:Co do nieobecności niektórych osób - no akurat pod tym względem się nie dziwię wydać 80złotych na bilet, a się okaże że na miejscu będzie stodoła XD
I na tą część odpowiadałem.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: X-Tech »

Fan chyba szukał sposobu na lans niskimi cenami XD
Fanotherpg
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2009, 23:46

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: Fanotherpg »

X-Tech, większość prawdziwych developerów to nie dzieci z bogatych domów i nie mają za dużo kasy, więc nie ma co sztucznie zawyżać kosztów, zwłaszcza że my jako organizatorzy na tym nie zarabiamy.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: X-Tech »

Nie chodziło o zawyżanie kosztów z mojej strony, ale mały żart w stylu kot w worku.

edit: To bardzo dobrze w sumie.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2010, 12:51 przez X-Tech, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Zjazd Twórców Gier 2010

Post autor: Preki »

Kot w worku? Gdzie tam, jest świetna atmosfera imprezy.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Zablokowany