[Postacie Sceny] Beny

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Iron_Beny

[Postacie Sceny] Beny

Postautor: Iron_Beny » 04 lut 2007, 04:52

Stanior chcial zebym cos o sobie nabazgral to i tak zrobie :P
Zacznijmy od tego ze daty kiedy dorwalem makera poraz pierwszy nie pamietam ale bylo to gdzies w 2001 roku. Gdzies w okoliach roku nastepnego jako zoltodziob nie znajacy sie na tym wszystkim znalazlem strone "Amfisoftu" a ze bylem fanatykiem DB to pomyslalem ze zrobie im konkurencje :P Wtedy wszedlem na scene jako Arti_SSJ4 ( ale zzynalem no :P ) i tak powstal "Arti Team" wtedy poznalem tez Mertruve ktory od tamtego xzasu stal sie moim miszczem i najlepszym kumplem. Pomogal mi w tworzeniu pierwszego projektu "Arti Teamu". Wtedy dopiero nauczylem sie cos naprawde robic w prgramiku. Zmienilem ksywe na Vejita SSJ4 i tak bawilem sie w tworzenie gry "Vejita Adventures". Po kilku mozolnych miesiacach tworzenia stala sie rzecz straszna...otoz musialem sprzedac kompa. Tak wiec Arti Team sie rozlecial a ja zniknelem ze sceny. Gdy wrócilem z nowa ksywa Dracoman ( ale ja te ksywy zmienialem :P ) nie podjelem zadnego projektu lecz tylko udzielamel sie na scenie i wtedy dolaczylem po raz pierwszy do Twierdzy. Po jakims czasie podejmowalem sie kilku projektow ale zaden nie ujrzal swiatla dziennego a ja odeszlem ponownie ze sceny. Wrocilem byl chyba wlasnie wtedy rok 2003 juz pod normalna ksywa Beny doloczylem ponownie do redakcji Twierdzy. Nie bralem udzialu w zadnych klotniach i aferach, zawsze siedzialem cicho i tylko robilem swoje. W pewnym momencie stwierdzilem ze na twierdzy robi sie za duzy burdel i trzyeba z tamtad wiac. Wtedy wraz ze wspomnianym juz wyzej Mertruvem i jescze jednym kumplem MisitQ zakladamy Swiatynie RPG Makera. Niestety przed samym jej otwarciem znowu stala sie rzecz straszna i strailem dostep do internetu :/ Wrocilrm jakis czas pozniej i dzialalem na swiatyni po pewnym czasie jednak opuscilem scene rm calkiem, mozna powiedziec ze znudzilem sie juz tym wszystkim. Po jakims czasie moze rok moze wiecej wrocilem na scene i chcialem odrodzic swiatynie ktora wtedy byla juz ruina pomysl niestety umarl w zarodku i zaczelem udzielac sie ponownie na twierdzy z ktorej po niedlugmi czasie wylecialem bo przez miesiac lenilem sie i nic dla twierdzy nie zrobilem. Wtedy powiedzialem sobie ze koncze z rm i ze scena raz na zawsze. Jak widzicie nie dokonca taks ie stalo bo teraz zaczelem pisac u was na forum i mam kilka pomyslow tak scenowych jak i projektowych niestety nie mam za bardzo na to wszystko czasu.

No to by bylo na tyle. Jak widzicie nic wielkiego nigdy nie zrobilem dlatego nie wiem dlaczego niektorzy zaliczaja mnie do "wielkich pokolenia 2003"
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 04 lut 2007, 06:47

A widzisz, a ja sie w koncu czegos nowego dowiedzialem...
Pozdrowienia dla Arti Teamu! ^^
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Stanior
Kontakt:

Postautor: Stanior » 04 lut 2007, 10:08

Beny dobrze się znamy, ale ja też nie wiedziałem dużo rzeczu o Tobie heh:)))
To znacznie wzbogaca moją wiedzę na temat historii Sceny :))
Pozdrówki piszcie ludziska o sobie!:)
Obrazek

18.06.2003-24.11.2003- Imperator Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

16.01.2007- do chwili obecnej- Mistrz Twierdzy na wygnaniu
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)

Postautor: Mertruve » 04 lut 2007, 13:52

Nie bralem udzialu w zadnych klotniach i aferach, zawsze siedzialem cicho i tylko robilem swoje.
Tak najprościej odpowiedzieć na pytanie, czemu cię wtedy nie było :P
nie wiem dlaczego niektorzy zaliczaja mnie do "wielkich pokolenia 2003"
To proste - bo jesteś z Chorzowa ^^ High five!
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Kontakt:

Postautor: Super Vegeta » 05 lut 2007, 15:20

Hmmm, proszę, jak to ludzkie losy się przeplatają... ArtiTeam istniał naprawdę krótko, ale pamiętam inicjatywę. W końcu jako member nie mógłbym nie pamiętać... ;P

Wróć do „Scena”